Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

pascalka
7. máj 2009

Monika všetko naj k meninam prajeme 😉
Heni neboj všetko bude o.k držime palce 😉 hlavne sa nestresuj a davaj na seba pozor 😎
my nove nič,len Katuška ma zasa rozbitu gambičku a to dost,ale už je lepšie 😅 dva dni nevedela ano kusat určite ju zubkyboleli z toho ako si ich tresla ☹
Dnes som elenku videla a aj sme si zamavali 😉
tak pekny vikendik všetkym prajem 😀
Maruška už by hadam aj všetkeho stačilo 🙄 hlavku hore držime plce nech vyzdravieš a neboj bude lepšie 😕 😉

gergi7
7. máj 2009

Ahojte 😉

Monika, vsetko naj k meninam 🙂

Ani u nas nic noveho 😀 😀 😀

Helka, uzi si vyjazd 😉

My sa v sobotu chystame na vatru, sa tesim ako mala 😵

Marus, v kolkom bola tt???

monika0123
7. máj 2009

dakujem fesandy.

my sa zajtra chystame do parku ale mama mi povedala ze somarik zdochol.a samozrejme ze nesmieme vynechat zmrzlinu.bez tej by sa drobcovi vychadzka ani neratala

sofik
autor
7. máj 2009

Monika aj ja sa pripájam ku gratulácii 🙂

Heli a ty si to uži na žúrke aj za mna, ja som už nebola asi 3 roky nikde na žúre 😒

sofik
autor
7. máj 2009

baby v nedelu už ideme do Lc tak kedy dáme stretko? 😕

helka101
7. máj 2009

Marči tak to mi je luúto.. chuda psíček 😢 a tej kamošky tiež.. a ty nato čo bolo už nemysli 😠 radšej mysli dopredu a hlavne pozitívne 😉

Eli nejdeme na didžinu 😀 aspon ja to neplanujem a ako sa poznam už o 22tej si to namierim rovno domou, čo mi budú moji chlapi chýýbať, hlavne ten väčšíí 😀 no ten sa tešíí na žúúrku ked sa vratim.. lebo vie čo somnou robí alko 😎 😀

Jani nam je to na budúci tyždne jedno.. okrem pondelka 😀

sisa_uk
7. máj 2009

ahoj pascalka🙂tajis svoju pravu identitu?dufam ze sa mate dobre🙂 my uz v stredu priletime 😀 Dufam ze si ma spoznala

monika0123
8. máj 2009

caute.

heli neboli ste dnes v parku?nebola som si na dialku ista. 😅 😉

maly zaspal v aute cestou domou tak sa grilujem na terase.volala mi kama ratka,zajtra ju aj jej mamu veziem do rs na pohreb tak sa budem pol dna tulat po meste a nudit

helka101
9. máj 2009

Monika ano boli sme to my 😉 ocinko nas vytiahol prevetrať.. boli sme v parku, potom na zmrzku, a ešte po nakupoch 😵

monika0123
9. máj 2009

no tak som dobre videla 😉 .my sme sa prave vratili z rs.bola som tam odniest znamu na pohreb a kym ona smutila ja som sa bola so sesstrou opalovat na kurinci tak sme dnes mali vegetny den.drobec spi tak teraz vegetim v chladku a cakam kedy dopere pracka

sofik
autor
9. máj 2009

Ahojte 🙂

Baby tak kedy dáme to stretko? 😕 Ja som od nedele na chate a bez netu tak potom napíšem niekomu číslo do IP aby ste mi zavolali na kedy ste to dohodli a o ktorej. Pa paa 🙂

helka101
10. máj 2009

Ahojte mamičky.. aj nemamičky 😉

Prajeme vam k dnešnemu dnu matiek všetko dobreee 😵

Čo mate nove?
Veroni ako si dopadla? 😕 😀 Ja "dobre" 😎 ešte doteraz sa spamätavam.. 😖
Jani tak dohodneme nejake stretko a dakto sa ti ozve na číslo 😉 tešíme sa na vas
Eli boli ste sa tulať?
Monika, tak maš prve opalovanie za sebou, ja sa nan len chystam.. Našla som paradne plavky na nete, tak idem ukazať manželovi, nech vyberie tie naj 😀 😵
Janka a čo vy s malym? Som vam videla ocinka kočíkovať, aj venčiť a aj vas. vo štvrtok ste šli okolo vchodu my sme šli ku svokrovcom 😵
Maruš?? Dojdeš na stretko však? 😉

Poobede ideme grilovať a večer mame romantikuš s ockom, bo sa snaží zamiesiť na mimííska 😀
paaa 😉

monika0123
10. máj 2009

to mam.velmi som nestmavla.ja si davam pozor a slnila som sa len par minut.ja mam plavky z minuleho leta ked sme trvili s drahym vikend v taliansku pri lago di garda a drahemu bolo luto ze sa nemozem vyclapkat tak bol ochotny kupit aj drahsie plavky kedze len znackovy obchod bol v sobotu rano otvoreny.ale aspon som si vybrala obojstranne tak mam cierne aj biele v jednom.ako sa poznam tak ich tak skoro nezoderem.neviete kedy otvaraju sezonu v eggri?

heli a kde si sa bola zabavit?

pascalka
10. máj 2009

ahojte ženy 😀
Sisa to vieš,že som ta spoznala maly je nadherny 😵 ozvy sa a dame stretko 😉 tešime sa na Vas 😵
Heli jaaaj tak ty si mala dlhyyyy vikend plny 😝 😀 hmm a romantiky 😀 😀
Jani to vieš,že dame stretko, Sofinka je určite už riadna kočka 😉
a ako ste všetky vikendovali?
My sme boli u svokrovcov a bolo nam super 😉
tak pekny dnik prajeme 😵

janulka.
10. máj 2009

Ahojte žienky 🙂
Maminkam všetko najlepšie prajeme 🙂
Heli mala si na nas kričat 🙂 juuj bol nabitý týždeň tak som sa ti neozvala ☹

helka101
10. máj 2009

Jani nechcela som kričať, lebo si bola dosť daleko a nechcela som zobudiť maleho.. 😅 ozvi sa tento tyžden.. už dačo zorganizujeme 😉

maly ma krasne fotky.. 😉

sisa_uk
10. máj 2009

kati priletime v stredu tak sa isto potom ozvem joj uz sa na vas tesim🙂

pascalka
11. máj 2009

Dobre ranko prajeme 😀
my sme od 5 41 hod hore 😠

pascalka
11. máj 2009

Sisa aj ocinka beriete zo sebou? 😉

ukmima
11. máj 2009

pascalka-my sme hore od 5.45

sisa_uk
11. máj 2009

jasne ze ho berieme kdeze by ma pustil samu resp. maleho 😀 aj my sme vstali o polsiestej ale vzala som ho ku sebe do postele a este zaspal do pol osmej

pascalka
11. máj 2009

nechcem byt škodoradostna,ale som rada,že nielen ja mam ranostaja 😀
my sme boli na očnom mame zapal ☹ ..vyvolany alergickou reakciou 🙄
no idem dožehlit a dovarit obed pekny dnk všetkym 😉
ukmima zistila si niečo o tej materskej??
sisa aspon ho spoznam aj ked neviem po anglicky budem sa aspon usmievat 😀 😀 😀 mamina sa na Vas teši velmisko však 😉 a Lucka? nepride?

monika0123
11. máj 2009

tak mi sme spali skoro do deviatej 😲 😀 .poobede ani nedam drobca spat lebo by vecer zaspal len o jedenactej.bola som na katastri ci uz mame prepisany dom a zistili sme ze jeden papier zle zalozili tak nam to nevedeli spravit.nastastie som sa bola spytat prislo sa na chybu a uz nam to mozu porobit.

pekny den vsetkym 😉

ukmima
11. máj 2009

pascalka-nas sa to netika, len mamiciek po pojdu z prace na matersku..a potom prejdu na rodicovsky...ja nam tiez ranostaja..druhy syn dnes spal do 8.15..dufam, ze o 3 roky, bude aj Samko tak spavat...aspon cez vykend sa vyspim...

henikav1
11. máj 2009

ahojte baby, dufam, ze nemate take uplakane pocasie ako my tu ☹
Monika dobra spravicka, bolo nacase, aby sa natahovacky skoncili a aby ste si mohli uzivat domcek ako sa patri 😉

elri
11. máj 2009

ahojte,

my sme boli cez vikend u sestry v BB, bolo super, malemu sa nechcelo ist domov, reval ako tur, ked sme odchadzali 😀 Boli sme s detmi aj v Europe, prisla aj mladsia sestra, tak sme mali skoro damsku jazdu 🙂 ( chlapom sa nechcelo, ako dobre 😀 😀 ), dali sme si nejaky kokteil s baylis, tak sme sa vecer so segrou pretekali kto skor dobehne na WC. 😝 Humus. Keby tam neboli tolko slahacky nadr..li, tak by to bolo dobre...
Cestou domov sme sa stavili este vo ZV, manzel isiel s Gabikou na nakup do metra a nas s malym vysadili na namesti, tak sme sa tam potulali a zaspominala som si na stare studenske casy ako sme popijali "pod valaskou" 😀

Tak napiste nejaky datum stretka, mne je jedno, rada sa s vami stretnem 🙂

sisa_uk
11. máj 2009

katka lucka ostava tu. aj rozmyslala ze pojde s nami ale nakoniec sa rozhodla ze predsa ostane. no vie povedat ahoj 🙂 tak sa nemusis bat

monika0123
11. máj 2009

no tak som dnes nedaha huncutan na obed spat a uz zarezava tak si idem dat zasluzeny kupel 😵 vy ste mali aky den?

marcaradko
11. máj 2009

ahojte zienky 🙂
nu tak neskutocne sa stalo skutocnym....haviiiknam obzil 😵 😲 ...a to mu ani zverolekar nedaval velku sancu bo,uz takmer tyzden nepil a nezral,grcal zeleno/zltu tekutinu a kakal krv,....a neskutocne to smrdelo,vraj preto ze sa mu uz rozkladali vnutornosti 😖 ....no ale zazraky sa deju a uz stihol mame aj topanku rozhrist bo sa vyzula pred dverami 😅 😠 ....no myslim,ze dost mu pomohlo aj to ze s nim bol skoro vzdy niekto a ja som to az tak prehanala,ze doteraz sa ja neviem vyzdraviet...,uz dva dni som bez hlasu...isov niekde ta a nechce sa mu vratet,....aspom cusiiim 😅 🙄 no tak tak,sme straaasne happy,bo fakt to snim uz nevyzeralo nadejne a aj lidi co vedeli co ma za chorobu vraveli,ze skusali vsemozne no haviky im zomreli.... 😔 nikdy som nebola neaka zverova oblubenkyna,no tohto nasho cuca som si az prilis oblubela 😵
inac nic novo,zajtra si idem po vysledky na imunologiu,taaak sa tesim co zas vymyslia 😀 🙄 😝
....no a co sa stretka tyka,....tento tyzden sa mi asi este nepodari byt fit,takze tak.... ☹

monika0123
11. máj 2009

super marus.tesim sa s vami 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre