Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

marcaradko
14. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&id=5...
...juuuj ci sa mi luuubia tietoka crievickyyy 😵 😵 😵 .....inac by som si vybrala aj z niektorych tych co su dalej 😅 😉

marcaradko
14. máj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=O88k4i6pF1A


prepaaacte som sa trochen rozgooglila,no toto stoji za to si pozriet 😲 😲 😲 😕

helka101
14. máj 2009

Marči ty si ich môžeš dovoliť 😎 😀 ja so svojou výýškou dlhačižnou ťažko 🙄

monika0123
14. máj 2009

nie,ten chlapik prespieval nasu pesnicku a ako som pozerala tak aj inych prespieval 😉

baby,obchod otvaraju o 9:00.ale maju co robit.este stale vykladali tovar

monika0123
14. máj 2009

heli ja som na tom tak isto a to druhe mi nechce pustit ☹
heli,my keby sme si dali take opatky tak by nas uz z dialky bolo vidiet 😅

marcaradko
14. máj 2009

neslo to ani mne,ale uz to ide...skus znova....bo to stoji za ten prekvapujuci okamih...xi 😀

mtsl
14. máj 2009

mám ATB, dúfam že zaberú.
šimonovi som objavila v puse 3 stoličky

marcaradko
14. máj 2009

a ake ja mam megamox
jeeej da a to tak naraz mu narastli?sranda 😕

mtsl
14. máj 2009

fromilid uno

mtsl
14. máj 2009

bonus je že mu rastú ďalšie 3 na druhej strane a tieto musí mať najmenej mesiac lebo sú dosť veľké. celý týždeň s toho soplíkuje hnačkuje a nepapá. aj to čo zje vyzvracia. chúďtko moje má ledva 9 kg a ešte aj toto. dnes mu to našťastie trochu prešlo a spapal 2 krajce chleba s džemom, jogurt a celý obed

marcaradko
15. máj 2009

zenusky vy sa tu v poslednom case len tak mihaate 😀 😝
....aspom to budete mat skoro z krku,ked vam tak naraz tie zubke povychadzali....,ved chudatko urcite ho to muselo poriadne aj bolet...naraz 3 a este k tomu aj stolicky 😖

monika0123
15. máj 2009

marus,buduci tyzden pojdeme zas ku prockovi tak dufam ze budes mat zasobu vinei 😉

sofik
autor
15. máj 2009

Ahojte 🙂

Ja už som na východe, cesta bola super a zastavili sme sa aj na Krásnej Horke, urobili sme si prehliadku hradu a šli sme domov.

Na stretku bolo super a som rada že som aspon niektoré s detičkami videla 😉

marcaradko
16. máj 2009

dobryyy 😎
monika,kolko...jeden sud staciii??? 😀

monika0123
16. máj 2009

no ked sa uskromnime tak hadam aj ano.ved prideme a zas pol litra stiahne s drobcom za minutu 😉 😀

gergi7
16. máj 2009

Ahojte kocky 😉

Dnes ma stara z nasho domu opat vytocila. zacala rozpredavat veci, ktore tvoria prislusenstvo domu, aj napriek tomu, ze bola upozornena. zlozila mi telefon 😠 , tak som nelenila a sadla do auta a isla za nou. ked ma zbadala, rychlo bezala zamknut branu a vyblakovala za nou. Musi sa do 3 dni vystahot. v utorok idem menit zamky a skoncila som.
a najvacisa haluzovina bola ta, ze mna a JUDr. co je riaditel drazieb ide dat na sud, preto,lebo on dal nizku vyvolavaciu cenu a mna preto,ze som, to za malo vydrazila 😀 . co najskor sa jej zbavit,nech sme uz vo svojom 😵

henikav1
17. máj 2009

peknu nedelu Vam zelam vsetkym
gergi, mas to veru vesele, podla mna sa len vyhraza, nevyzera velmi inteligentne a ziaden sud aj tak nepoziada, v prvom rade, nema seriozny dovod, v druhom rade, takyto ludia toho navykrikuju a skutek utekl 😀
takze uz o tri dni je domcek vas?? teda on uz vas je, ale uz sa budete moct tesit v nom 😵
ozaj, dufam ze bude nejake stretko aj v lete, ked pridem 😉

monika0123
17. máj 2009

stara krava jedna.toho sudu sa neboj.ved nakoniec este ona moze dostat nejaku pokutu za to co vam robi.ked vedela ze jej vezme dom exekutor tak mala spravit dobrovolnu drazbu alebo rychlo nejak predat dom a vyplatit dlzobu.to co robi su len posledne vykriky.my sme tiez hned vymenili zamky a doniesli psa.a to takeho ze sa kazdy boji a hlavne byvaly majitel.neboj,stara nema podla prava uz na nic narok a o tri(dva) dni na nu mozes volat policiu.

heni,jasne ze bude stretko.uz sa na teba tesim 😉

henikav1
17. máj 2009

ahoj monika, mas 100%tnu pravdu
je to posledny vykrik z agonie 😀 😀 😀

monika0123
17. máj 2009

co mas nove heni.drahy kedy pride?

henikav1
17. máj 2009

vobec neviem kedy pride, mozno o mesiac, mozno o dva, vobec neviem, ak do leta nepride, hadam dovtedy pridem ja 😀 😀 😀 ja si ho uz niekde najdem

monika0123
17. máj 2009

ja som si porave amputovala zehlicku od ruky lebo som toĺko zehlila za mi prirastla k ruke 🙄 teraz idem pozbierat pradlo co mi poschlo v noci a mozem pokracovat 😅

henikav1
17. máj 2009

sikulka, ja som bola vcera na skolskej slavnosti, takze som prisla domov az v noci a este len teraz idem prat
ale kedze je velmi dobry vzduch po dazdi, idem sa trosku prejst von

monika0123
17. máj 2009

tu zas svieti slniecko.drahy je pri benatkach a vcera ho spalilo a to bol iba chvilku na slniecku.ja pojdem asi tiez chytat trochu brozu lebo som ako snehulienka 😅 🙄 uz som trochu zhnedla ale vzhladom na moju svetlu pokozku kym nie je vidno rozdiel medzi opalenou a neopalenou castou tak vyyzeram akoby som padla do vapna 🙄 ale pomalym-zdravim postupovanim v opaleni by som mohla byt uz slusne hneda ked pride drahy

henikav1
17. máj 2009

posli nam trosku slniecka, aspon par lucov pomedzi oblaky

ozaj je to pravda ze somarik v parku uz nie je? Maly sa nan tak tesi, bude velmi sklamany

monika0123
17. máj 2009

ano je to pravda.vraj zdochol lebo ho deti krmili cukrikmi.bol aj v madarsku na operacii ale nepomohli mu.ale myslim si ze pocas prechadzky po lucenci urcite zopar stretnete 😀

henikav1
17. máj 2009

o tom nepochybujem 😀 😀 😀
ale to uz nebude take zaujimave
chudacik somarik, maly mu nosil mrkvicku 😖

monika0123
17. máj 2009

mi tu nedaleko mame malicku farmu kde chovaju ovce tak chodime tam.jedno male jahniatko bolo vychovane na flasi pri ludoch tak je velmi pritulne a necha sa hladkat.uz som vsetko porobila drobec je so starkou tak idem trochu na slniecko relaxovat 😉

gergi7
17. máj 2009

Henika, po Lučenci stále behá veľa somarov 😀

Stara nech si bliaka co chce 😀 , pravo je na nasej strane. a najlepsie je na tom aj tak to, ze ona nikdy nebola majitelka domu. mali vsade dlzoby. uver brali na bratove meno a LV bol na neho napisany. tak nam moze fukat 😵

marcaradko
18. máj 2009

aaaa dnes som tu prvaaa jaaaa......zeby to bolo tym,ze som vstala ako prvaaaa.....xiiii.....isto ni...,stavim sa ze posladna 😀 .....deze ste zienky,neak to tu stagnuje......ozaj kukala som narcisu je uz v 36 tt......ktovie ci sa tu este ukaze....inac ma vybrate velmi pekne mena... 😀 ....takmer...radko a marianka....,keby to bolo marienka.....tak neni o com...cha 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre