Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

monika0123
9. aug 2009

ahoj mirka.vytaj.ja som tiez donedavna byvala na rub 2.my sme byvali v C,to je za kazackom c.28.vy kde byvate?

ked sme medzi stahovanim byvali u nasich sestra kupila zajacika a maly bol z neho nadseny.tiez uvazujeme ze mu kupime nieco take alebo mozno skrecky.teraz mu ideme kupit psika,male steniatko nech vyrastaju spolu a su z nich nerozlucny kamarati a kvoli tomu mame dokonca s muzom dohodu za steniatko nebde spavat na dvore ale s malym v izbe nech vznikne medzi nimi pevne puto.a mozno si zadovazime macicku lebo maly ich zboznuje aked stenietko vyrasta s maciatkom tak si zvyknu na seba.uvidime,mame aj ine starosti 😅

teraz ideme kupit mopy na podlahu a hned dva lebo ten stary som zodrala pri upratovani a takto budem mat v zasobe 🙄 😀 mohli by mat v tescu akciu ze k dvom mopom upratovacka zadarmo 😀 😀 😀

sofik
autor
9. aug 2009

Ahojte 🙂

monika to si kúp aj 5 mopov, pretože teraz ich budeš drat jeden za druhým 😉

sofik
autor
9. aug 2009

Mirka vitaj 🙂

mirka099
9. aug 2009

dakujem baby ste zlate..
ja som Rubko 2/44, to je ten druhy cinziak vodorovne s hypernovou... byvame tu treti rok, dovtedy som byvala u rodicov na rub. 3.
My sme mali hafa este pred Jakubkom, teraz by som ho uz asi nekupila.. ale na druhej strane,ma to aj svoje vyhody... maly ho ma velmi rad, aj Maiky (hafo) maleho zboznuje... navzajom si kradnu jedlo a tak 😠 😀 😀

vy sa medzi sebou aj stretavate? my sme dnes boli v parku, mozno sa tam raz stretneme 😉 Jakubko sa prave uci chodit, urcite to mate v cerstvej pamati tie prve krociky... ale chodi pekne, zacal pozde ale o to je teraz stabilnejsi... asi stvrty den beha.. tak sa z neho vytesujeme

sarica
10. aug 2009

Jééé,Mirka vitaj!
Máme deti približne v rovnakom veku 😉 .Malá sa mi naučila chodiť iba pred týždnom,takže viem ake mate obdobie.Striehneš na všetko 🙄 Ano,stretávame v parku väčšinou.Mohli by sme už dať aj dalšia stretko,ked sa baby rozkývu 🙂

maximiliana
10. aug 2009

Ahojte, my sme uz konecne zdravi, takze mozme na stretko kedykolvek... teda okrem piatku 😀
ozaj babenky, kedy tam u vas chodite von na dvor? mne uz dochadza fantazia kam s malym, tak by sme dosli xixi

monika0123
10. aug 2009

tak to sme si videli do okien mirka 😀 .ked sa pozries od vas smerom na skolku tak vidis rovno nas byvaly cinzak.

sarica
10. aug 2009

Maxi,tak nam niektorej do IP napiš tel.č.a zavolame ti aj ti vysvetlíme že kade sa k nam dostaneš 😉

monika0123
10. aug 2009

tak mi sa budeme cely tyzden flakat po kupaliskach takze my sa asi nepridame.zajtra mame ist aj s kamoskami do cizu a mna ako na potvoru hnusne ustipla osa do nohy ze mi to hned zacalo puchnut.snad budem do rana fit lebo to boli(alebo vezmem aj mamu nech sa santi s malym a ja sa budem musiet nasilu a nedobrovolne ( 😀 😀 😀 ) opalovat.zivot invalida je tazky 😵

maximiliana
10. aug 2009

Monika mala si si to hned ocikat 😀 ale vazne... mna raz ako decko ustipla do nohy a donutili ma to ocikat a fakt vobec mi to nezapuchlo ani som o chvilu nevedela...

helka101
10. aug 2009

Kočky, naš maly sa pýtal spať do velkej postele, vraj bude buvať sam... 😔 riadne ma už nepotrebuje 😅 začíname mať doma velkeeeho chlapčiska 😀 som zvedava že o kolkej bude kričať mamiiinkáá 😀

mirka099
10. aug 2009

Ahojte, monika to sme boli fakt blizko seba...
Jakubko ma len rok, ale ked spomins uz tu skolku... napadlo ma opytam sa vas... mate prehlad o skolkach tu v LC? tuna mam jednu pod oknami, ale nechcem aby bola vzdialenost jedine kritrium.. aj ked je dost podstatne.. do ktorej by ste dieta dali a do ktorej zas nie?

monika0123
11. aug 2009

boze to moje dieta je riadne drze.ako blbec sa ho snazim uspat kym su robosi na obede aby sa vyspal kym zacnu zase buchat a on nic a ked prisli a zapli priklepove vrtacky a zacali sekat do stien tak zaspal hned sam od seba 🙄

mirka ja som sa vzdy smiala ze ak sa neodstahujeme z bytu tak len maleho vykopnem z okna a je v skolke 😀 ale velmi chvalia tu skolku pri sude lenze tam je problem sa dostat.este mas dost casu na uvazovanie a za ten cas sa vela veci moze zmenit.moj bude mat v oktobri 3 roky a skolku som este nejak velmi neriesila.teraz byvame vo vidinej a na dedine je ta vyhoda ze maju dost miesta a mozem sa ist hocikedy zahlasiit a vezmu mu maleho.vo vasom vchode byvaju bulikovci a danihelovci?

gergi7
11. aug 2009

Ahojte kocky 🙂

Skoda toho minuleho stretka v Zbrojnici ☹ . Ani my sme Vas nestihli. Karin museli hospitalizovat 😢 . Akurat dnes nas pustili domov. Bol to tazky tyzden 😔 .

Aj ja chcem privitat novu členku 🙂 .

Teraz sa od nej nemozem pohnut ani na krkok. vsade ma sleduje a ked ma nevidi, tak place. Maximalne som vystavena!
A to este nie je vsetko!!! moja svokra nam na dnes zorganizovala navstevu cca 11 ludi a jedno 4 rocne dieta, ktore bolo vsade 🙄 .

henikav1
11. aug 2009

ahojte, tak my uz zas doma, dovolenka skoncila 😖

gergi, to ma mrzi, dufam, ze uz bude Karinka v poriadku. Do tej zbrojnice sme to nejako nestihli, ale potom vecer sme sa tam boli najest, aby som aspon obhliadla teren 😀 Maly sa doteraz smeje, ze ho Karinka "posliapala"malickymi nozickami, ked po nom "chodila" ale ze ona moze, lebo je krasne babatko.

Monika, domcek som obzrela aspon 20krat, vzdy ked som sla okolo, len tie posledne dva tyzdne sme boli rozlietany a casto mimo LC. Co Nicolasko, zahojilo sa mu pekne licko??

No a ostatne maminy dufam ze spoznam najblizsie 😉

Ideme teraz s Mikom stavat autodrahu, pomooooooooc, naposledy som ju stavala pol dna, teraz ked mi bude pomahat, tak to potrva aj cely den, cize do rana nespime 😀 😀 😀

monika0123
11. aug 2009

to mi je luto.a co sa stalo malej princeznej?

heni ja som ta raz zazrela ked ste sli okolo nas,take auto ako mate vy tu v okoli nie je iba jedno cierne ale vasu farbu si hned vsimnem lebo nas touran mal taku istu tak sa vzdy obzeram ci to nie je on.malemu sa to hoji.buduci rok mozno spravime velke stretko u nas v zahrade 😉

henikav1
11. aug 2009

Monika, ja som aj planovala u nas v zahrade stretko, je tam smykacka hojdacky, pieskovisko, bazenik, ale casovo to nejako nevychadzalo, kedze sme mali dovolenku trosku aj pracovnu a aj marodkovu. No uslo to velmi rychlo.
Este par dni mam teraz volno doma a potom sup na panske 😖

sofik
autor
11. aug 2009

ahojte 🙂

gergi tak to mi je maličkej lúto ale svokru by som prizabila aj z návštevou 😠 ona je fakt potvora hnusná ☹

Heni a ty si už v belgicku? Nejako to rýchlo ubehlo? Kolko si bola v Lc? 😕

henikav1
11. aug 2009

ano sofik, dnes rano som dorazila 😒

V LC som bola 4 tyzdne, teda za tie 4 tyzdne som bola hadam vsade v cechach a na slovensku a ubehlo to strasne rychlo ☹
teraz sa uz mozem len tesit na dalsiu dovolenku, mozno na vsechsvatych, alebo nejaku lyzovacku cez vianocne prazdniny. Zial musim sa drzat Mikovych prazdnin, kedze on je uz skolopovinny, nemozme si odist len tak hocikedy, kedy sa nam zachce. Mrzi ma len, ze som Vas vsetky nespoznala osobne, ale ved nabuduce...

henikav1
12. aug 2009

Dnes sme mali rusne doobedie 😀 😀 😀 Doniesla som si z Lc mloky a oni nam v noci usli z akvarka, asi po hadicke z filtra, tak sme mali po byte lov na mloky, velmi vesele, ako napriklad chodenie po stvornozky a odsuvanie nabytku, mozem odporucat 😀 😀 😀
Nakoniec tie hnusoby vyliezli same, ked som uz hladanie vzdala, teraz ich chodim kontrolovat, ci zas nezdrhli, ale tvaria sa ako neviniatka, akoby sa nic nestalo

helka101
12. aug 2009

Ahojte 😉

Zajtra o 16tej stretko pri bráne v parku... 🙂
Kto sa pridá???? 😕

PS: Henika veselá prííhoda, si to viem živo predstaviť..

monika0123
12. aug 2009

heni 😀 😀 😀 my sme mali podobnu prihodu ked sme ste ako pubertacky spali u kamosky.ked sla moja arachnofobicka sestra pocas nocneho rozpravania si strasidelnych prihod na zachod tak sme jej do posteli dali skrecka,samozrejme ked sa vratila tak vdaka tme nevidela co ma v posteli(horori sa pri svetle nerozpravaju) asi si myslela ze je to tarantula tak chudatko malicke smarila v soku prec a tak sme mali nocny lov na skrecka.ale celkovo to bola velmi komicka situacia. heli mi ideme zajtra do cizu takze mi nejdeme.

gergi7
12. aug 2009

Helka, my nemozme. Kaja je na ATB. nechcem ju este velmi tahat po vonku.

Sofik, svata pravda. Ja by jej dala keby mohla 😀 😠 . Ked sa ohlasila navsteva, ze dojdu, tak im mohla povedat, ze nam to nevyhovuje. ale ona naopak. Vobec im to nepovedala. No a ked dosli, tak sa ma hned vypytovali, ze co a ako. a ja hned, ze akurat pred hodinou sme dosli po tyzdni z nemocnice.

Sarica, kde si 😕

henikav1
12. aug 2009

gergi, asi vsetky svokry su trosku mimo, bezohladne a s pohladom na svet uplne odlisnym od nevesty.
Ako sa ma mala, uz je dobre? Asi aj ty si velmi vycerpana, tak oddychuj. Ked bol Mike v nemocnici, presedela som pri nom cely cas, po tyzdni som bola na rozsypanie

Monika, keby som bola vtedy na mieste tvojej sestry, tak asi zinfarktujem. Ja zvieratka mozem, ale pod kontrolou. Ani dnes sa mi nepacilo to vedomie, ze mi jastericky ktoviekde behaju po byte

gergi7
12. aug 2009

henika, trosku viac 😀 .
Ja som tiez presedala pri Karinke cely cas. prve 3 dni som ju nemohla zlozit z ruku. 3 hodiny som sedela na stolicke a ona spinkala. 4 dni bola na jiske. postielku nemohla ani vidiet.
uz je ok. je z nej certisko. vsade je jej dost 😅.

A som Vam nenapisala. Kaja mala minulu stredu rano o 5 teplotu 38. dala som jej babypanadol a spinkala dalej. o 9 sme isli von. nemala teploty, bola v pohode. boli sme na prechadzke. zrazu zacala mat cyanoticke pery,bola uplne ladova.dostala triasku a prestala vnimat. volala som 112. tam ma prepojili na dispecing. No a ta P...... ma odfajcila, ze mam ist s nou domov a mam ju zabalit do deky a odniest do nemocnice, ze doktora mi neposle. dost co som bola v soku a este ma aj tato P... vytocila. leteli sme domov po auto.a hned do nemocnice. v aute bola uz cela modra a zaspavala. kebyze nemam vodicak a auto doma, tak fakt neviem, co by som robila.
na druhy den mamina vytelefonovala centralu v BB a spojila sa s ich sefom. sam bol z toho prekvapeny. od pondelka ma dovolenku.ked sa vrati vypocuje sa telefonat,kedze sa nahrava kazdy rozhovor a vyvodia sa z toho patricne dosledky. taktiez ideme podat staznost aj pisomne. Kurnik,tak clovek raz potrebuje pomoc a aj to sa na neho vys.... cigani sa navazaju bezzne a je to ok. vyvolavaju kvoli k.k.t.n.m.

henikav1
12. aug 2009

gergi, az ma zamrazilo, to je hrozny pristup. Take malinke babatko je strasne citlive. Este dobre, ze je teraz uz v poriadku

sofik
autor
13. aug 2009

Dobré ránko 🙂

gergi máš pravdu, cigánov vyvážajú s každou blbostou a ked nejaká obyčajná mamička potrebuje pomoc tak jej povedia nech sa dopraví do nemocnice sama 😠 ešte že to Kajka zvládla 😉 A čo jej vlastne bolo? 😕

helka101
13. aug 2009

Ahojte 😉

Gergi,velmi smutne ako to u nas chodí, s tymi ciganmi máš pravdu, ale my čo potrebujeme raz za čas pomoc sa mame zariadiť sami... Hlavne, že ste už o.k., aj my sme ležali ako 9mesačny v nemocnici, taksi viem živo predstaviť ako si to tam prežívala.. a to stou svokrou 😠 nemaamuž nanu slov. už nech ste stade preč..s malym som mala to iste, nemohla som sa odneho pohnuť, vtedy sme sa aj naučili na zaspavanie somnou, a ludí v bielom nemohol ani vidieť 😔

Tak sa uvidíme na inom stretku, posielame Karinke božteky a nech je čím skorej uplne fit. 😉

sofik
autor
13. aug 2009

Ahoj heli 🙂

vy sa ako máte? idete v septembri do školky? alebo až ked bude mat malý 3 roky? 😕

helka101
13. aug 2009

Ahoj 🙂
no mame sa celkíom fajn, len maly soplíkuje,ale už je to lepšie 😉 noo v septembri už nastupuje 😅 mam z toho taky strach, že ako to zvladne, lebo mam tušenie že budeme plakať obaja 🙄 pôjde teraz , lebo sme sa s mm rozpravali, že aby nebol potom problem zo zapadnutím do kolektívu , tak sme sa takto rozhodli.. teraz len dufať, že si najdem nejaku robotu 😒

a vy čo mate nove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre