Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

helka101
25. aug 2010

henika tak to mate super šteniatko.. 😖 ti teda sprijemnilo dovolenku 😅 ale hadam budeš o.k. čoskoro a poskakovať si 😵

henikav
25. aug 2010

nebojte, lekar povedal ze to prezijem a ja som si hned zmenila dovolenku na marodku, takze mi dovolenka zostane a budem sa sem moct vratit aj na vsechsvatych aby som minula dni volna 😀

mirka7582
25. aug 2010

@henikav tak super este si tu v lc ?

helka101
25. aug 2010

noo tak nejake pozitivuum 😉

mirka7582
25. aug 2010

ze nieco zle je na nieco dobre 🙂

henikav
25. aug 2010

veru som v LC, ja si viem vybrat a ked uz marodovat tak na dovolenke 😀 😀 😀

henikav
25. aug 2010

treba sa na vsetko pozerat z toho lepsieho pohladu, sice zmeskam statnice, co som mala ist v pondelok, ale spravim si ich normalne v novembri, ako vsetci, len som chcela predcasne, neda sa vzdy vsetko tak stihat ako si to clovek naplanuje

mirka7582
25. aug 2010

no teda musiii boliet 😖 juj zienky ja som zacala spinit cez vikend ,dnes som bola znova na sone tak je vsetko v poriadku malike sa ma k svetu 😀 dufam ze uz nebudem spinit ☹

helka101
25. aug 2010

neboj to sa isto ustali.. hlavne ked povedali, žeje male o.k, len sa vela šetri a neriskuj 😉

henikav
25. aug 2010

@mirka7582 tak lez, nohy hore a ziaden stres, keby to pokracovalo, tak chod okamzite k lekarovi, nech ti daju injekciu na posilnenie

henikav
25. aug 2010

@mirka7582 inac ked je to len take spinenie, to zvykne byt aj normalne na zaciatku tehotenstva, len keby si uz mala aj cerstvu krv, tak radsej k lekarovi

mirka7582
25. aug 2010

idem v stredu zas na sono 😉 uz sa tesim 😀 bola som v piatok na sone bolo vsetko v poriadku a v sobotu som zacala spinit skoro ma porazilo v nedelu prestalo a dnes ranno som zas zaspinila a uz nic . od piatku narastlo 1mm 😀 asi ked mam stres tak si zaspinim 😠 ale mam dvoje lieky na udrziavanie takze dufam ze prezijeme do 3mesiaca 😀 dr .povedal, ze je to normalne po um.oplodneni

mirka7582
25. aug 2010

a vy ako tehulkujete 🙂

henikav
25. aug 2010

@mirka7582 iste, na zaciatku tehotenstva je to normalne ked spinis a dokonca po sone, hlavne sa setri

mirka7582
25. aug 2010

@henikav setrim nic nerobim iba priberam 😀

henikav
25. aug 2010

@mirka7582 len tak dalej, len priberaj, hned by som sa pridala, keby to bolo len trosicku mozne

mirka7582
25. aug 2010

@henikav a preco to nieje mozne ☹

helka101
25. aug 2010

mirka ja už čakam kedy bude tehulkovanie na konci, a teda vlastne ked porodíme 😉 lebo noci som mavala dlhšie už ťažke, ale že aj dni.. to ma prekvapuje 😖 minule ma strašne rozboleli slabiny.. chodila som ako kačka.. fakt otras.. a nebolo ani sedieť, ležať, polosed, nič.. 🙄

mirka7582
25. aug 2010

@helka101 co si zena musi vytrpiet 😕 moj mangel sa neholi od vtedy ako mi v kladali vajicka 😀 uz je ako buro povedal ze kym sa nenarodiii tak sa neoholiii 😉

henikav
25. aug 2010

@mirka7582 uz sme stari, skusali sme vselico, nepomohlo nam nic, nieco u nas nesedi, prisli sme uz o tri babatka a vsetky tie hormony mi uplne znicili zdravie. Mali sme jedneho chlapceka s DS a potom som raz potratila a dalsi raz nam prestalo bit srdiecko, no a nakoniec som sa zrutila ja, tak sme s tym prestali. Manzel povedal, ze nechce prist o mna, ani lekar uz neodporucal, to posledne sme si spravili potom co nas uz od toho odradzal

henikav
25. aug 2010

@helka101 neboj, bude dobre, rychlo to ubehne a o chvilku mas babatko v naruci 😉

mirka7582
25. aug 2010

@henikav moje ☹ aspon mas jedno a steniatko 😀

henikav
25. aug 2010

ved asi preto sme sa obkolesili tolkymi zvieratkami. Zlikvidovala som detsku izbicku a vsetky veci co sme mali prichystane pre babo, dlho bola ta izbicka este zariadena

mirka7582
25. aug 2010

@helka101 helus veru ako pise henika ved to uz mas za par 😀 sa tes

helka101
25. aug 2010

ja viem , že to prejde.. a bude už lepšie.. len proste dakedy mam dni, plne depky, že nevladzem.. rano ani vstať z postele a to tie slabiny, aj ked teraz som si ich potrela kremom a nebolia..ale posledne dni boli na nevydržanie.. 🙄 ktomu aj poradnu mam len 6.septembra

mirka7582
25. aug 2010

@henikav dobre ste urobili 😉 mozno vas zivot este prekvapi 😉

helka101
25. aug 2010

@mirka7582 mirka tie posledny tyždne a dni su najhoriše 😉

mirka7582
25. aug 2010

@helka101 vydrz to moja 🙂 oto sladcie to budes mat 😀

helka101
25. aug 2010

@mirka7582 vydržíím aspon do septembra určite 😉 😉 😉 😉 😉 potom sme už donosene, a dufajme, teda že mala si vyberie vhodny čas na prichod, a nebudeme prenašať ako pri malom.. 😠

mirka7582
25. aug 2010

@helka101 ale sa uz tesis na drobca neboj zvladnes to, si zena a ta dokaze a vydrzi vsetko 😀 sme silne pohlavie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre