Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

pascalka
20. aug 2009

Heni Elri je elenka 😀

henikav1
20. aug 2009

dakujem pascalka.
Je dost blbe priat niekomu vsetko najlepsie k meninam, ked ani neviem komu
🙂

sofik
autor
20. aug 2009

monika a gergi to je super že prerábate 🙂

gergi tak potom už len menšie úpravy a preč od svokry 😀

gergi7
20. aug 2009

sofik, uz aby to bolo 😵 . A vobec mi nebude chybat 😀 😀 😀

helka101
21. aug 2009

Janká prajeme ti všetko najlepšie k menináám 😉 😵

sarica
21. aug 2009

Naozaj! Všetko najlepšie k meninám! 😉
Gergi,dáko som včera nestihla skype-zaspala som 😅

pascalka
21. aug 2009

Všetkym Janka všetko najlepšie k meninam 😀 😵

sofik
autor
21. aug 2009

Dakujemmmmm všetkým 🙂

monika0123
21. aug 2009

vsetko najlepsie k meninam 😉

este ze vas mam baby.aj moja mama je jana a cely tyzden myslim na to ze v piatok ma meniny a dnes som zabudla na to ze je piatok 😅

lubu
21. aug 2009

Aj my prajeme všetko naj k meninkam 😉

gergi7
21. aug 2009

Janka, vsetko naj 🙂

sofik
autor
22. aug 2009

ešte raz dakujeeemmmm 🙂

pascalka
24. aug 2009

no nech tu je nejaky prispevok 😀
Ako sa všetky mate??

lubu
25. aug 2009

no cavte po sto rokoch 😅

no nejak je to tu vykapate 😲
ako sa mate???ale všetky zaneprazdnene ked tu nikto nie je 😉
my sa mame ok ocko robí, ja si pomaly čtam nejake tie knihy aby som neprišla do školy total tupa 😅 po 2 rokoch nič nerobenia 😀
emmi sa ma dobre akurat teraz teplotujeme z očkovania, ale snad nič važne 🤐
pozdravujeme vas posielame pusy 😉

marcaradko
26. aug 2009

ahojtee 😎
ja som uz po dofci ...bolo ako inac super....konecne sme vypli...aspom na chvylu 😅
jankam spatne secko len to naj 😉
inac seko po starom...,a ako vidim aj tu....coskoro jesen....mozno sa to tu opat zaplniii... 😕
prijemny slnecny dnik a cmuk detickom 😵

sofik
autor
27. aug 2009

ahojte 🙂

tu to je vymreté ale treba si užit ešte leto pred koncom 🙂

Maruš hod nejaké fotky nech v dobrom závidíme 😀

helka101
27. aug 2009

Ahojte baby 😉

tak tentoročný jarmok u nas si s malým neužijeme a tak sme sa nan tešili.. 😔 od utornajšej noci sme začali zvracať, a dodnes niesme fit... davkujeme sa len vodičkou, a zobneme zopar tyčiniek alebo slepači výývar, inaač nič moc 😔 maly je zoslabnuty, umrnčaný a stále maminka maminka. Naštastie nam už od včera 19h nezvracal, ale parkrat nas riadne natiahlo.. no udržal to.. 😅 jooj nech je už fit.. lebo toto je len traapeniičko prenho a duplom pre nas, lebo mu nemôžeme nijako pomôcť...
Od stredy už nastupujeme do škôlky, tak dufam, že dovtedy budeme fit...

A vy čo mate nove???
Ved sa tu už niektora ukaaažte, ani na skype nikto nikde nieje... Ja maam teraz fuuru času, lebo musím pri malom sedieť na gauči a tak mi domacnosť stojí, jedine ked zaspí, tak sa môžem rozhýbať dačo robiť.. a to je momentalne aj 2x denne jeho spanok, čo je taký unavkaný..

Tak sa držkajte všetci...
Papá 😵

sofik
autor
28. aug 2009

ahojte 🙂

heli skoré uzdravenie, to zvracanie dokáže úplne vyštavit ☹

Vy máte jarmok? tak to preto tu nikoho 😕

Minkovi držime v stredu palce aby to v školke prvý den zvládol 😉

helka101
29. aug 2009

Ahooj Jani, dakujeme pekne 😉 dufajme, že vyzdravieme a prvy den v škôlke zvladneme obaja s usmevom a radosťou 😵 aby som namiesto maleho neplakala ja.. 🙄 😅

pascalka
31. aug 2009

tak aspon jeden prispevok nech sme na prvej strane 😀
Maruška aspon si si oddychla 😉
Nika a Heli s Vami byvam často a čo zvyšok kočiek? 🙂

sofik
autor
2. sep 2009

Dobré ránko 😎

Ja som včera bola chorá ako pes - len som zvracala a hnačkovala ale k večeru to už bolo dobré. Už nikdy nechcem zažit takýto den ☹

Baby tak ako detičky prvý den v škole a školke? 😕

monika0123
2. sep 2009

prvy skolsky den tak mate kocky isto o zabavu postarane ale aj mi sa nenudime.od siestej sledujeme co sa deje u susedov.nabehli tam kuklaci a robia riadnu raziu.dosla aj edita hutkova z joj-ky tak som s nou kecala.ked volala hovorkini policie tak jej povedali len tolko ze bola naplanovana domova razia a vysledky este nevedia ale pravdepodobne ide o drogy 😖 a to som si myslela ze tu bude klud nie ako v lc.kuklacov bolo za 2 dodavky a jeden osobak a este zopar policajtov a vysetrovatelov.ani neviem ako sa ty susedia volaju.byvaju dalej o 2 domy a nejak sme sa este nestretli.pekny den vsetkym 😉

henikav1
2. sep 2009

ahojte babuly

fiha Monika, to ste teda mali riadne vzruso, ako vo filme. Ja som teda este kuklacov nevidela, to je specialita slovenska, ale asi by som sa ich bala, lebo by som nevedela, ci su to kuklaci, alebo zlodeji s kuklami 😵
Co Nikolasko, siel do skolky, ci ste este doma??

monika0123
2. sep 2009

este je doma (ale suseda odviezli v putach 😒) .moj muz sa nevie zmierit s tym ze by mal byt bez dozoru "doverihodnej" osoby a tak bude doma drobec do poslednej chvile(november).zatial s nim chodim do klubu matiek nech je s detmi

henikav1
2. sep 2009

nechapem Monika, odpisala som ti a moj prispevok sa niekde stratil 😀

monika0123
2. sep 2009

ja to chapem.pisala si do nasej druhej temy 😀

henikav1
2. sep 2009

aha 😀 😀 😀 stracam zrak

mtsl
3. sep 2009

henika ak vieš čítať s porozumením určite by si vedela či sú to policajti alebo nie. na chrble majú totiž nápis POLICIA 😀 😀 😀

henikav1
3. sep 2009

no to som nevedela ze tam maju napis policia, myslela som si, ze su len obleceny v ciernom a v kuklach, u nas totiz nieco ako kuklaci neexistuju
a neboj citat viem

helka101
4. sep 2009

Ahojte...
tak naše dni v škôlke, pokračuju s katastrofou.. jedna za druhou.. ked som si myslela že po prvom dni už bude dobre, tak samozrejme dneskajšok to tak pokazil, že chytam depresiu, že davam svoje dieťa, niekam kam mi nechce chodiť.. 😢
na buduci tyžden ho bude nosiť ocko, lebo ja si už hadam vyplačem oči a pukne mi srdiečko ked vidím, ako maly zamnou vola a plače a ja sa nemôžem otočiť a zobrať ho 🙄 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre