Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
25. sep 2009

Dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂

Dnes sme mali vylet 😉 . Boli sme v Bojniciach pokukat zvery 😀 .
No a teraz sa serinkam v kuchyni 😖

henikav1
26. sep 2009

dobre ranko a pekny vikendik

Gergi, Karinka uz ma rocik, ani sa mi verit nechce, prajeme jej vsetko najlepsie 😵

monika0123
26. sep 2009

vsetko najlepsie oslavencom 😉

henikav1
26. sep 2009

konecne som vyriesila Mikove narodky, bude ich mat doma na nasom tenisovom kurte a pride ich jedna pani zaucat na hokej na travniku a potom si daju futbalovy zapas, na to pride zas jeho trener. K tomu mam pripravenych par hier, ktore mali minuly rok obrovsky uspech, perfektne sa zabavili, uz sa ma pytali, ze co vymyslime tento rok, potom torticku a mame to za sebou 😀

monika0123
26. sep 2009

dobre si to vymyslela heni 😵

henikav1
26. sep 2009

ak mate nejake napady na hry pre decka, potesim sa 😉 pls, navrhujte

gergi7
26. sep 2009

Ahojte.
Este raz dakujeme 🙂

Oslava sa nam uz skoncili. Boze a toho riadu. brrrr 😔 😖 . Necham tu uz len na zajtra, som vystavena.
Este idem pohadzat foto

lubu
27. sep 2009

Ahojte kočky..po dlhej dobe ale predsa... no ale čim je moje dieta vačšie tým je mneje času 😀 asi všetci poznate...
takže najprv karinke a matesovi všetko naj k narodkam hlavne zdraviaaaa veela... 😉
no naš stav..sme klop klop zdraví, emmka ma 8 zubov nejka sa im nehce ist von 😀 čo už ale sa nam črta prva stolička 😅 ..tak uvidime...ja som bola 2 týždne mimo domova bola som v škole..občas bolo super občas nuda 😅 , ale peto zvladol upne všetko super je zlaty 2 týždne boli sami paradne všetko zvladli okrem varenia...starka sa hrala na vývarovnu zatial 🙂
do školy idem koncom novembra...ale do BA už na 11 dni...dovtedy muism dost vela natlačit do hlavy dokelu..ale po večeroch snad zvladnem...
všetkch vas pozdravujeme a snad nejake stertko ked je to babie leto by padlo 😉 posielame pusy

pascalka
27. sep 2009

Tak aj my sa pripajame a Kajke a Matejkovi všetko naj 😵 😵 aj ked trošku pozde 😅
Lubu wau tak maš toho požehnane 😝
my sme tiež chory a to všetci traja ☹ ☹ ☹
ale naša Katuška sa aj tak cely den nezastavy 🙄 ani teplota ju nezmorila 😕
inak sa mame pohodovo,len nejak nič nestiham,ale to asi každy 😉
aj my pôjdeme na stretko ked nejake bude a budeme zdravy 🙂

sofik
autor
27. sep 2009

Ahojte 🙂

Lubu a na akú školu chodíš a kde, ja som tiež rozmýšlala žeby som skúsila 😉

Kati a malá už chodí na nočník? 🙂

Elri sa tu už dávno neukázala, azda pracuje? 😕

lubu
28. sep 2009

sofik SZU odbor intenzivna špecializacia je to ročka 😉

helka101
29. sep 2009

Gergi - Lucka všetko najlepšie k narodeninam prajeme... 😉

monika0123
29. sep 2009

aj mi sa pripajame ku gratulacii 😉

sofik
autor
29. sep 2009

Gergi všetko naj k narodkám 🙂

gergi7
29. sep 2009

Kočky, dakujem ! 😵 😉

veronika81
30. sep 2009

baby prosím vás, viete mi napísať číslo na detskú pohotovosť v LC? Ďakujeem

monika0123
30. sep 2009

Telefón: 047/ 489 7231

veronika81
30. sep 2009

Ďakujem Monika 😉
Tak ja len poopravím, toto som mala ja, ale už sa nepoužíva, preto som zisťovala. Kadejakým prepájaním v nemocnici som sa nakoniec dopracovala k tomu aktuálnemu. Ak by niekto chcel, tak tu je 047/43 34 000. Ale aj tak dík.

monika0123
30. sep 2009

dakujem.co sa stalo ze ste potrebovali cislo na pohotovost?

veronika81
30. sep 2009

jáááj hanbím sa 😔 ale bola som trošku v strese, tak sa mi podarilo dačo vyparatiť..
Malý má od včera horúčky (z očkovania) a neklesala mu teplota ani z čípkov Paralen, tak som chcela skúsiť kombinovať s Nurofenom, to mi poradila doktorka. A mal 39 horúčku tak rýchlo Nurofen, pozrela som na krabičku, tam som prečítala že na 9kg treba 9 ml dať a aj som mu to dala ☹ Potom som si všimla, že to má byť dávka na celý deň, rozdelená na 3x každých 6 hodín.. Chudáčik môj malý, veľmi som sa zľakla, tak som to chcela konzultovať s lekárkou. Ale našťastie to vraj jednorázovo nevadí, len už Nurofen do zajtra nemám dať. A teplota mu klesla, ale nebolo mi všetko jedno..
Nabudúce budem pozornejšia!

sofik
autor
1. okt 2009

Veronika tak to si mu dala poriadnu dávku naraz ale hlavné že to nevadí 😉

Moja malá ked má vysoké horúčky a neklesajú tak tiež kombinujem paracetamol s ibuprofenom každé 4 hodinky - tiež to mám poradené. 🙂

monika0123
1. okt 2009

hlavne ze je uz dobre.tie teploty k tomu patria.mne tiez vraveli ze to treba kombinovat.nurofen mam sirup a panadol cipky.tam to aspon nepredavkujem 😵 ale drobcovi sa nepacilo ked som daco strkalo do zadku 😅 asi bude na dievcata 😀 😀 😀

sofik
autor
5. okt 2009

baby v lc nie je signál na net? 😀 nejako to tu už viazne ☹

sarica
12. okt 2009

Dufam,že zachránim túto tému 🙂

henikav1
12. okt 2009

urcite ano sarica, na teba sme cakali 😉 😉
teraz to uz pojde, dufam ze nie ako v lete na saniach.
Aky ste mali vikend??
Pocula som, ze na slovensku uz zacina primrzat tento tyzden, no to je dost skoro, ja sa chystam na vsechsvatych, ale mam este letne pneumatiky, zimne su v LC.
My sme v sobotu oslavovali doma maleho narodky s jeho kamosmi, uz jeho tretia oslava, prva bola sukromna iba so mnou, druha v skole a teraz tretia s chalanmi. Aj ja by som raz chcela oslavovat narodky trikrat 😀 😀 😀 No 11 chalanov v byte je horsie ako tornado, (neodporucam) este dobre ze prestalo prsat a mohli sme zorganizovat futbalovy zapas. Hodila som nejake fotky do alba

sofik
autor
12. okt 2009

heni aspon si mala veselo a tolko chlapov v dome som ani ja ešte nemala 😀

viazne to tu ale poriadne 😉

henikav1
12. okt 2009

sofik, tolko chlapov v dome, to je pohroma, to mi ver
Rodicia co ich priviezli, podozrivo rychlo zmizli 😀 😀 😀

monika0123
12. okt 2009

fiha,tak to mi sme maleho narodky oslavovali len 2 krat.najprv mi doma a potom s par znamimi.hned idem úpozriet fotky a neskor mozno pridam aj ja 😉

henikav1
13. okt 2009

no Monika??? kde su tie slubene fotky??? Ja ich tu totiz cakam 😵 😵 😵

monika0123
14. okt 2009

drahy je doma tak nestiham,asi ic dam az v nedelu,ale vela ich nie je 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre