Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

helka101
8. sep 2010

@ajkalc kašli na doktora, jedz čo ti chutí 😉 😉 😉 😉 😉 a kolko ti chut.. toť moj nazor... ja som ho nikdy nepočuvala za vahu.... neni mi žianda chyga ani teraz ani pri malom, a maly bol zdravy silny chlapček.. ved neješ hamburgery, pizze a hranolčeky, a nepiješ hectolitre coly 😎

mirka7582
8. sep 2010

@helka101 som zvedva ako to pojde v poradni boze a tie poplatky hnus za sono 2eu a za zalozenie tehu a vysetrenia 10eu podla mna je prehnane 🙂 ,ale co uz narobim nic

helka101
8. sep 2010

@mirka7582 čožeeeeeeeeeeee??? ja som nikdy nič neplatila..to počujem po prvykrat.. jedine za fotku zo sona 2eura, a 3D bolo spoplatnene na 50ečok, a ak sono na vlastnu žaidosť 10e 😒

ajkalc
8. sep 2010

colu nepijem vobec.ziadne sladene napoje.len sporadicky.
a za tie poplatky.hm.vraj ich dava nezakonne.neviem.neriesim to.sice nedava blocek....a za sono uz teraz neplatim.a robi mi kazde tri tyzdne.len zo zaciatku som platila. a taky to bol dobry doktor niekedy....

helka101
8. sep 2010

ajka ja som to dala akpriklad, že vtedy kebyže napríklad taketo jedia tehotne, tak nech robí poraidky, ale nie, ked sa nromlane stravuješ.. aj tak je chore podla mna...

Tak tie poplatky ma teraz dojali, ja som pri malom neplatila nič, a tearz chodim tiež do sukromnej ambulanice a neplatim tiež nič... fakt len to čo daju ako nadštandard 😅

mirka7582
8. sep 2010

@ajkalc ano bije krasne dnes som sa vytesovala ako malinkemu bije ukazal mi orsg. 😉 aj profil som vydela 😀
ja som vcera vecer o 9 3rozky treska natreta a ktomu sumka 😀 no co bola som hladna a potom mi bolo blbo 😀
uz mi daju aj knizku tak som heppy 😀 @helka101 mno super 😀

ajkalc
8. sep 2010

@helka101 kamoška chodi robit do rakuska a tam si plati poistovnu.a ked ide ku nemu,tak si od nej uctuje plnu sumu,lebo ze mu to nepreplati poitovna.lenze ked bola v poistovni,tak je povedali,ze vsetko mu preplatia.takze jej vysetrenie ma 2 krat zaplatene.prave dnes od neho odisla.

ajkalc
8. sep 2010

@helka101 a ku komu chodis teraz?

ajkalc
8. sep 2010

@mirka7582 a kedy si ides pre knizku?na kedy ta objednal?

mirka7582
8. sep 2010

ano bol a ako mi sluboval, ze prinom otehotniem a iba som za sono platila a daval mi duphaston a to bolo vsetko 🙄 tak sme sa aj povadili trosku lebo som chodila 3krat za tyzden na sono 2mesiace

mirka7582
8. sep 2010

@ajkalc na 28 idem prvi krat do poradne 😉 som zvedava

ajkalc
8. sep 2010

@mirka7582 tak sa nestretneme.ja idem 4.10

mirka7582
8. sep 2010

@ajkalc mno nestretneme, lebo ja som na zaciatku 🙂 a ty vstrede tehu mohli sme pokecat 😀

ajkalc
8. sep 2010

ale mozme na inom mieste.ved sa tu aj organizovalo nejake stretko v parku,ked este bolo teplo.mozme dat niekde stretko,ak sa budes doma nudit.a ak sa helka nerozsype....moze sa pridat.

mirka7582
8. sep 2010

@ajkalc jasne budem rada 🙂 ja stale nudim doma do teraz som v kuse pracovala a teraz som doma ja som skor velmi nemohla behat lebo som po umelom oplodneni 🙂

ajkalc
8. sep 2010

@mirka7582 nie si na FB?

mirka7582
8. sep 2010

@ajkalc som 😀 aj teraz

ajkalc
8. sep 2010

@mirka7582 aj ja.chod na anna aťka ......hladaj

mirka7582
8. sep 2010

@ajkalc jej aka si pekna 😀

helka101
8. sep 2010

@ajkalc ajka, teraz chodim ku tomašovičovi

a je ti čudne, lebo sesterka chodi ku tomašovičovi, dava mu len kopiu preukazu, tiež robí v rakusku a neplati nič... no už aky je vydrbany 😠

ajkalc
8. sep 2010

@helka101 a ty nie si na FB? ja som mala tomasovica na pohotovosti pred 2 tyzdnami.bol velmi prijemny,ale taky ako rychlik.ja vystrasena a on kukol,napisal a uz ho nebolo.ani sono mi neurobil,ani srdiecko nepopocuval.ze vraj on nevie so sonom.povedala sestricka

helka101
8. sep 2010

@ajkalc som 😉 Nooo mna prijimal pri malom, na oddelenie, a bol strašne zlaty.. 😉 potom mi ho aj vyvolaval, a tak som sa rozhodla, že pôjdem k nemu.. akože nenahovorí toho vela... neobkecava, len vyšetri a šup šup, zato sa unho čaka maximalne 10minut 😀 a sono mi robil len dva krat, ked mi potrvdril tehu a ptoom ked som necitla par dni pohyby... a neskôr len na nejdnom mieste, tak prekontroloval 😉

mirka7582
8. sep 2010

@helka101 ja som pocula ze je velmi dobry 😀

ajkalc
8. sep 2010

ja ak pojdem,tak ku krizovi asi

petulka_1
8. sep 2010

@ajkalc No ked tak urcite choj ku Krizovi, on je strasne zlaty a dobry. A zato platenie, to je riadna sila tolko si pytat za vsetko. Ja som za cele tehotenstvo zaplatila len za fotky zo sona a za 3D sono ako vravela Helka.
A za vahu mi Krizo nepovedal ani slovo a to som pribrala 19 kilo. Neviem preco ten Orsagh iba vahu riesi, ved ak je babo v poriadku tak podla mna je to o.k.

henitka
8. sep 2010

@helka101 haha Heli,no už platím.minulé vyšetrenie bolo za 20euro 😲

helka101
8. sep 2010

@henitka tak to som ani nevedela, si nespomínala... tak som nič nepovedala..

sofik
autor
8. sep 2010

s tými poplatkami ste ma tiež zaskočili ☹ to už každý sa snaží zbohatnút 😖
@mirka7582 super že si už videla aj profil malého a srdiečko ako bije 🙂

mirka7582
9. sep 2010

@sofik ano rozmazane ale mal malinky nostek 😉 to som si vsimla ked mi ho ukazoval srdiecko mu bije ako motylik neviem kolko za minutu ma uderou nepytala som sa lebo som bola na nervy co som vydela 😀

henitka
9. sep 2010

@helka101 no mojka,lebo ty si minule šla do nemocn. a ja som potom šla sama.a rak.poistovne nepreplacajú všetky soná - len pár do roka.iné si vraj musí platiť poistenec sám.ale ked si bloček od dr. vezmeš a pošleš ho tu do poistovne,tak ti peniaze zas spätne vrátia na účet.a áno,každý sa chce nabaliť,na všetkom,čo sa len dá 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre