Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
21. jún 2009

vekovej 😀

sarica
22. jún 2009

Jaj,Gergi tak ty si mohla včera aj nahá mu tancovať na stole a nemala by si uspech 😀

Ti chýbam,čo?Dáke som mala včera vybité baterky.. 😒 ...som zaspala pri Van Hensilgovi 😅

pascalka
22. jún 2009

Caute bamule 🙂
Heli nooo ja ranny vtačik,ale sa priznam ma tatik zobudil,by som zaspala a musela som ist o osmej už makat 😀
Nika jasne,že celebrita 😀 😀 😀
Maruška Katka sa stale vrti ked hudbu začuje zabavala tam celu salu,len to nieje na kazete 😀
kedy stretko? vhodna doba ked vonku prši 😠
ak by sa cez tyžden vyjasnilo,tak by sme mohli do haliče hmm??? ja viem niekoho zobrat,len Monika ma teraz ine na praci,ked je drahy doma 😀
Gergi daj vediet ako si dopadla 😅
Elenka ako? a čo zvyšok žienok?

marcaradko
22. jún 2009

..gergi tak bude gulaaas 😀 😉

marcaradko
22. jún 2009

...to nemyslite wazne....de ste v tomto "kraasnom"pocasiii??? 😲 😕
...bruuu nocku 😉

sofik
autor
23. jún 2009

Dobré ránko 🙂

aspon dnes vyzerá že bude pekne svietit slniečko 😎

baby možte si dat stretko 😉

pascalka
23. jún 2009

Janka tu prši 😠

hrudka
23. jún 2009

Ahoj Katušky

hrudka
23. jún 2009

Som sa tu objavila po dlllllllllllllhom čase

hrudka
23. jún 2009

Na Rúbanisku už svieti slniečko 😎

marcaradko
23. jún 2009

aj v halici uz svieti slniecko...... 😎 .....a ja pracuvam 😝

gergi7
23. jún 2009

Ahojte 😉

Nika, mi hovor 🙄 , cely vecer sa tocil len o tom. Hore krkom mi uz liezol 😠 . a este, ked mi zacal ukazovat ako ho strelil a ako srnec do ľuftu vyletel 😔
Chybala si mi 😉 . Vcera som bola zase ja mimo. Boli sme na nakupy v BB. Isli sme pokukat ten novy obchod Merkury Market. aj sme co to pokupili a zajtra ideme opat .

vcera som bola na tom priestupkovom 🙂 . Samozrejme, ze sa dotycnana nedostavila. Ale nevadi 😢 . Pan, co to vysetroval, mal tiez o tom svoju mienku a samozrejme si spravil mienku aj o nej.... Spis sa zalozil a skoncili sme 😀 😀 😀 😀 😀 . Este ona bude platit sudne trovy. Bolo jej to treba????

dnes mi bol znamy pomerat strechu a urobi nejaku tu ponuku.
Baby a co so stretkom????? Ta pizzerka v Halici by bola super 😵

elri
24. jún 2009

Dobre ranko,

nestiham pisat, som aj za stretko, ale tento tyzden ho uz asi neporiesime, ked ma prsat 😠 Buduci sa uz nezucastnim, lebo cely tyzden budem mat stretko so zubarkami 😠 😒 😀 😀

Lucka, tak vies chlapi, musia sa pochvalit a este radsej maju ked su chvaleny, takze len ho chval 😉 😀
Teba caka leto na malte, ked zacnete prerabat 😒 ale stoji to zato, ze budete vo svojom 🙂
Tak super, ze sa to na tom priestupkovom same 😀

Maruska, uz zase pracujes? A co novy zamestnanec, sikovny je? 😉

elri
24. jún 2009

Ozaj aby som nezabudla...vsetko najlepsie Janikovi k meninam, zelam mu vela zdravicka stasticka a nech ho Katusky posluchaju 😉 😀 😀

sarica
24. jún 2009

Aj my sa pripákame ku gratulácii
😉

helka101
24. jún 2009

Noo teda ... Elenka sa nezdááš 😉

Aj my sa pripáájame ku gratulácií 😉

pascalka
24. jún 2009

Cauko kočky 🙂
Tak Janik Vam velmi pekne dakuje 😀
Hrudka jeee ako sa mate? ja som napisala a odišla 😕 ako domček? zdravy ste?
No a stretko v nedohladne...teda to je hruza s počasim 😠
Pekny upršany den prajeme 🙄

hrudka
24. jún 2009

Katka, máš IP. Aha, ešte na domček si sa pýtala... No, teraz práce stoja, snažíme sa stále predať byt. Chodíme tam len obrať úrodu a pobehať s babami po dvore.

henikav1
24. jún 2009

ahojte babulky,

chvilku som sa tu neukazala, ale teraz mam zas kopu volneho casu, kedze som na marodke a po nej letim rovno na moju rodnu hrudu na dovolenku. Mali sme nejake komplikacie, takze ked pridem, nebudem sa gulat, prisli sme o babatko ☹ Teda gulat sa mozno budem, ale uz len tymi kilami co som nabrala pri stimulke
Ale uz sa tesim domov, asi stravim mesiac v Lucenskom parku, tam sa citim najlepsie a konecne si oddychnem.
Aj Mike sa uz velmi tesi

pascalka
24. jún 2009

Ahoj heni tak to ma velmi mrziii 😔 držim palce nech si rychlo o.k
ked budeš v Lc sa nam ozvy a dame stretko..

henikav1
24. jún 2009

super pascalka, uz sa na vas tesim, dovtedy sa hadam pozbieram a nebudem vyzerat ako mumia 😀 😀 😀

sarica
24. jún 2009

Heni,aj mne je to luto 😔 ..
Ale na stretko určite dojdi...kedy pricestujete? 😕

henikav1
24. jún 2009

prideme okolo 10-12 jula, to uz je za par 😵
este par veci pozariadujem, zajtra ide maly na par dni do Disneylandu, tak to bude paradny oddych, potom sem pride na par dni kamoska aj s dcerou, no a potom uz len par dni na zbalenie a frcime

elri
24. jún 2009

Henika, je to smutne, ze si prisla o babetko. ☹

helka101
24. jún 2009

Henika aj mne je to luto 😔 určite sa ozvi ked budeš v našom kraji a dohodneme stretko

marcaradko
24. jún 2009

....heniii...mooooc,moooc ma to mrziii 😔 😔 😔 ☹

gergi7
24. jún 2009

Elri, svata pravda. U nas musim chvalit len ja 😠 .
Na tu dovolenku sa tesim 😀 , vsak budeme na svojom robit 😀 😀 😀

Henika, ja uz nemam kocky to napisali aj za mna 😔 . je mi to tiez luto 😔

Na zaver dna sa aj ja pripajam ku gratulacii 😉 . Vsetko len to najsam najlepsie Janik 🙂

Dnes sme boli opat v BB na nakupe. sme sa pphadali v obchode na plavacke. Moj drahy bol tvrdohlavy a nedal si pekne povedat. Kupili sme 40 metrov2. Cely cas som ho nevedela presvedcit, ze nam treba 5O. No a doma prisiel na to, ze som mala pravdu 😠 😠 😠 .

sofik
autor
25. jún 2009

Dobré ránko 😎

Aj ja sa pripájam ku gratulácii - síce oneskorene ale predsa 😀

Heni aj mne je to velmi lúto ale doma na svk určite prídeš na iné myšlienky 😉

Gergi chlapi sú raz takí - nedajú si poradit a nakoniec zistia že my máme pravdu, u nás to je podobne 🙂 Takže už pomaly budete prerábat? 😕

sarica
25. jún 2009

Gergi,to musela byť sranda,ked ste doma na to prišli 😀

helka101
25. jún 2009

Lucka, môj muž zase všetkeho kupuje naviac.. Môj ocino nam vypočítal kolko potrebujeme dlažby aj obkladačiek do kupelky, aj s rezervou ale môj muž samozrejme ešte popridaval, tak mame aj dve nenačate balenia 😀 😀 to iste s plavačkou, ktoru ale využijeme,kedže sa nam stale na novom mieste prelomí.. 😠

aky odtien si ide davať? urob už fotky.. mne to minule všetko nestiahlo, čo si mi poslala,lebo som pohla notebookom a odpojilo net 😒

pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre