Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

pupi78
18. máj 2009

Ahojte ženy. 😀
Katka, Sarica, Elri tie fotky sú super, aj mamina vravela, že ste zlaté a drobci. 😵
Katuš večer budeš na skype? Poslala by som to, ďalej to rozpošli babám,bo mám kontakt len na Teba.
čavino
Marči ahooooj. 😵

helka101
18. máj 2009

Ahoojte 😉 tak sme nakukli 🙂 mali sme ťažky týýžden 😢 ale už je pomerne dobre 😵

Dnes planujeme ísť s malym do plavarne, ale neviem či sa mi tam chce s mojou celulitídou promenáádovať v plavkach.. 😒 nestihla som sa dať dokopy.. 😠 😎

Idem teda riadiť.. tam mam kus pohybu..
cmuk všetkym 🙂

marcaradko
18. máj 2009

jeee....ahoj pupi...si tu davno nebóla...deze ste sa skryvali....matko pekne rastie...zlatunky je 😵
a heli coze sa dialo,ze ste mali tazky vikend?....aj ja son mala,ale co sa zdravia tyka...a u mna to neni nic nove...xi 😅 😔
...tyyyy....celulitiiidu...jasneeee...a kde na jazyku 😀 😝 ....ta poton co ja....ach...nic radsej 😖

helka101
18. máj 2009

Marči fakt.. 🙄 a už ma nebaví sa stale kremovať, aj tak to nemizne 😠 ale tak proste ťažky tyžden.. a všetko dokopy.. mali sme fernetovú party, však Katka 😝 ale ona dobre obišla, no ja tak celkom nie 🙄 😢 ale už je dobre.. len žaludok ešte nespolupracuje.. 😒

monika0123
18. máj 2009

caute.my sme dnes boli na plavarni tu v kerku.po dlhom case som vytiahla kocik a za 5 min sme boli na plavarni.vysantili sme sa a maly spal ako zarezany.v kerku ma zena s dietatom vstup za 1 euro 😲 😵

heli vy ste boli?a kam chodievate? v meste funguje plavaren?

sofik
autor
18. máj 2009

Ahojte 🙂

Heli to aj ja mám problém ked sa vidím v plavkách 😀

Ja už pomaly balím ale nechce sa mi - lebo neznášam balenie, vobec netuším čo vziat. Mesiac budem šprechat ako divá 😀 Ale teším sa že troška zmením prostredie, dovolenka ako vyšitá 🙂

monika0123
18. máj 2009

sofi a kam idete?+8

monika0123
18. máj 2009

no maly mi postlacal tlacidla 😠

sofik
autor
18. máj 2009

Monika do Nemecka na dovču k sestre 🙂

monika0123
18. máj 2009

to mate super 😉

mne pisala byvala rakuska sefka.chce ma do kancelarie.lenze problem je v tom ze 2 tyzdne v rakusku(tirolsko) a 2 tyzdne dochadzat do krtisa.krtis nie je problem.problem je rakusko.este sa budeme musiet o tom porozpravat aj so sefkou aj s erikom.kedze je ona skoro cely rok na slovensku tak by som byvala v jej rakuskom byte a keby tam mohol ist aj nicolas a moja sestra ako operka tak by som nad tym uvazovala.uvidim na ake podmienky sa dohodneme.teraz je prvy krat tento rok v rakusku a ked pride tak pojdeme na kavu.prekvapilo ma to lebo mali plny stav.uvidim co mi povie ked sa stretneme 😒

monika0123
18. máj 2009

a kde do nemecka?

sofik
autor
18. máj 2009

Až k švajčiarskym hraniciam - Ravensburg, je to blízko Bodamského jazera 🙂

sofik
autor
18. máj 2009

inak pekná fotka v pase 🙂

monika0123
18. máj 2009

dakujem.jedna baba chcela vidiet ake tricko som si kupila a zapacila sa mi fotka tak som si ju dala do pasu. ravensburg poznam.chodili sme tade. 😉 tak pojdete aj k jazeru 😵

helka101
19. máj 2009

Ahojte 😉
MOnika aj my sa chystame do Kerka.. ale včera sme šli na navštevu do Vidinej k minovej tete.. majú velky dvor, tak sa tam maly vybeha 😵 no a čakam kedy mu prídu plavky čo som mu objednala, resp. šortky a tak pôjdeme tento tyžden aj my 😎

Jani najlepšie bude nepozerať sa do zrkadiel. nie? 😀 😀 😀 😀 A užite si tu dovču, určite si zmena urobí dobre a zabudneš na starosti.. Kedy idete dačo zhanať v Lučenci? 😕

Čo je zo zvyškom..
MOnika riadna sexica si tam 😝 😀

sofik
autor
19. máj 2009

Heli už sme boli pozerat domček, páčil sa nám ale majitelovi sme povedali že ked počká do konca júla tak ho vezmeme v hotovosti - tak som zvedavá či počká. Ale ja si myslím že velmi teraz nehnutelnosti nejdú a aj ten dom už majitel predáva pol roka a nepredal ho. Je v Tomášovciach. 😉

monika0123
19. máj 2009

heli dakujem.este ze fotky tak pekne skresluju 😀 a kde vam byva teta vo vidinej?v ktorej casti?

ja som bola prekvapena ze sa mi maly pekne pytal na wc ked sme boli na plavarni.

sofi hadam vam pocka s tym domcekom.teraz je problem predat dom a este ked mate kes tak mate velku vyhodu 😉 na tento nas dom boli uz vazny zaujemcovia ale ked sme povedali ze mame takmer celu sumu kes tak ho dali nakoniec nam 😉

helka101
19. máj 2009

Jani tak to je super 🙂 čoskoro už budeš písať ako prerááábate a pdoobne.. 😵
Fuuu Monika tak to by si vela odomna chcela.. byva tam vzadu ako je škôlka.. neviem či vieš.. 😅 ja sa tam bohvieako nevyznam 😒 ale vedia od koho ste kupili ten dom.. poznali ich 🙄

monika0123
19. máj 2009

no tak ste sa o nich vela asi nerozpravali kedze predpokladam ze ste pred detmi nechceli nadavat 😅 o nich sa velmi pekne neda.vcera vecer dosiel ten co byva v nalepkove.mal tu udajne este nejake veci lenze nic z toho co tu bolo tu nie je.zrejme vsetko predal jeho podareny brat aby mal na alkohol a stroje.ten co tu bol vcera riadne nadaval na toho druheho s ktorym sme menili byt.prisiel lebo ma pocit ze ho chce brat obrat o peniaze.ved povodne sme mali dat vsetky tomoto lucencanovy na ruku nie na ucet.to by ten druhy nevidel potom asi ani cent.lenze mi sme zo zaciatku nevedeli s kym mame tu cest 😖 tychto super bratov pozna cela dedina.ved polovici dlhuju peniaze.

inak mas dobru foto v pase.podla tejto by som ta spoznala 😉

sofik
autor
19. máj 2009

monika ked nepočká nájdeme iný 😉

Heli už začínam pomaly kupovat časopisy o bývaní a inšpirujem sa, ale roboty tam je ale ked chceme dom podla našich predstáv tak musíme. 🙂

monika0123
19. máj 2009

ved aj oproti nam je prazdny dom len neviem co s nim planuju.ak budem vediet o dobrej ponuke tak ti dam vediet.ake mate podmienky?inac moji rodicia predavaju prizemny dom vo filakove len tam asi nechcete ist 😅

sofik
autor
19. máj 2009

monika do Filakova ani náhodou.

My by sme chceli nejaký nie velmi velký dom, taký ako vy až nie. Ale zas aby nebol vo velmi zlom stave, záhrada vačšia a cena okolo 1,5 miliona maximum.

monika0123
19. máj 2009

ok ked budem nieco vediet tak ti dam vediet 😉

monika0123
19. máj 2009

no dnes je tu zas prazdno.my sme boli v meste a potom u procka a pozriet marus

ked sme prisli domov pisala som sesternici mail do kanady a kedze je tehulka tak som jej spomenula tuto stranku a bola som velmi milo prekvapena ked mi vzapeti poslala IP.nie len svet ale aj net je maly 😵 .chodi sem uz nejaky cas ale este sme sa tu nestretli.az dnes

helka101
20. máj 2009

Čo všetky spííte 😕

sarica
20. máj 2009

Nespíme 😎

helka101
20. máj 2009

Tak pozde vstavate? 😝

lubu
20. máj 2009

dobreeeee rano os 😉 adentvoooooooooo

helka101
20. máj 2009

Noo lucíí ja sa moc nevyznám.. ale že by sme gratulovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubu
20. máj 2009

no ano mam doma Bc.Korima 😀
a konečne božky klud 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre