Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
21. apr 2009

no cvičím každý večer počas správ 😉 to zvládnem po taked dlhej pauze len aby on vládal 😀 😀 😀

gergi7
21. apr 2009

😀 dobre 😀
baby budu rano mino 😀

elri
21. apr 2009

Jani, za ten Lucenec a okolie mas u Moniky cerveny bod 😀

elri
21. apr 2009

Jani, tak mozno aj on cvici.... 😀 😀

sofik
autor
21. apr 2009

ved aj ja som okolie 🙂 tak to aj preto a tiež je nás tu viac z okolia Lučenca a nechcela som nikoho vynechat 😉

elri
21. apr 2009

Monika, tak super, ved iste, ze sa neda vsetko naraz, a postupne si to prerobite podla svojich predstav. A zvykli ste si?

monika0123
21. apr 2009

fu aj dva cervene 😉 pozeram ze mi nepridalo prispevok tak som zacala pisat zas a potom kukam ze mame dalsiu stranu 😀 .....uz som skoro napisala ze si idem kupit blond farbu ale nechcela som sa nikoho dotknut 😀

elri
21. apr 2009

aj ja som okolie 😀

sofik
autor
21. apr 2009

on určite nie, je až velmi lenivý na to 🙂 v práci z kondičky nevyjde tak skoro, tak niečo také zvládne 😀

elri
21. apr 2009

tak ked pride domov, ani nevyleziete z postele Janka, aby ste dohnali zameskane dni 😅 😀

sofik
autor
21. apr 2009

dobre baby, ja letím lebo brigáda nepočká a dúfam že to prežijeme v pohode, lebo berieme aj malú a ta nám namiesto sadenia bude tie zemiaky vyberat určite 😒

sofik
autor
21. apr 2009

malá nás nenechá a hlavne jeho ked ho tak dlho nevidela 🙂

elri
21. apr 2009

tak zemiaky zasadite a budete mat rovno aj vybrate 😀 aspon vam zle pocasie neponici urodu 😀

sofik
autor
21. apr 2009

dobrú noc a sladké sníčky 😔 😔 😔

Pa paaa 🙂

elri
21. apr 2009

Dobru noc Janka 🙂

gergi7
21. apr 2009

Jani - papa 🙂

monika0123
21. apr 2009

elri a ty si z kade?maly si velmi dobre zvykol.1-2krat tazsie zaspaval vecer 2krat cez den ale teraz je to ok.ma radost z vybehu.nesadime takze sa moze blaznit.ja som bola dnes zas na bicykli v tescu a zistila som ze este od minula mam bolavy zadok 😒

monika0123
21. apr 2009

dobru jani 😵

monika0123
21. apr 2009

tak asi vsetkym dobru noc 😉

marcaradko
21. apr 2009

no co to,...tak ja som tu hadam aj daka padesiata piata 😅 😝 .....ja nic novo,vlastne aj hej ale u mna je to uz take monotonne...,bola som na to sono u tej badurovej a srdco vraj sice nemam velke,ale ze naka strieska ci co,je trochen zdeformovana a ta mi moze sposobovat aritmiu,co som uz par krat zazila,je to take busenie srdca,nic prijemne,ale klop,klop,nie az tak caste .nemalo by to predstavovat,ziadne komplikejsn,no aj ked bude zatial secko v pozontku mam dojst o dva roky na kontrolu,ze ako sa to tam tvary 😒 ....no a ten zlcnik stale boli,takze neviem co s nim,...ja som uz zufala,dr. nechcem vidiet ani v civile 🙄 ...a tak inac sa mam fasa 😅
seckym gratulujem k novym zubkom a pokrokom vo vyvijaniiii 😵
cmuuuk....jaj a vitam aj ked opozdene dalsiu clenku klanu 😉

helka101
22. apr 2009

Ahojte žienky 😉 😉
jeden večer sa tu človek neukááže a čo to tu stvááárate 😀 manželík je po večeroch doma, tak mam absenciu - netu 😀 😀 😀

roashi asi maš pravdu za tie kosti, ale badam že len vtedy plače ked mi na obed nespí, ak spí tak mame kludnú noc 😀
Eli sa ani neozveš?!!! 😠
Janka ocííka mate doma? som nestíhala všetko čítať, len tak zbežne.. takže posadte zemááky a nejaky 2-3 vrecia na vajanskeho 3.. doručiť prosím 😀 😝
Veronika sa zas na aute večer naváážala, dokym sme my s Katuškami šlapali pešo 😝
Monika si as aktívne zapojila do temy. 😉
Marči, tak šup do snažilkovania nie? A ten žlčník nemôžeš mať aj v genoch, či to maš ešte od tej "dovolenky" ? 😕

No my sme hore od 7.00hod tak super.. maly počul húúkačku, tak si myslel že idu ponho do polepšovni 😀 novy vylepšovak na jeho neslušne spravanie 😉

pascalka
22. apr 2009

Ste sa rozbehli 😀
krasne ranko prajem 😉

sarica
22. apr 2009

Ahojte,cicušky-ideme vo štvrtok do parku??
Ja by som šla...Vy? 😕

monika0123
22. apr 2009

bre ranko.tak ja aní neviem kedy mi fagan vstal.zobudila som sa na tom ze mi kvace porche vlasy 😲 drobec sa hral vedla mna s autickami 😵 .musel byt uz dlho hore lebo boli pootvarane vsetky dvere na poschodi.vecer zas zaspal v postielke.ani plienku som mu nestihla dat a tak som si pomyslela ze vyskusame dnes bez plienky ze ked sa zobudi tak s nim pojdem na zachod.akurat som vypinala pc ked som pocula cudny zvuk.mlady pan ocural postel tak som si ho musela vziat k sebe 😠

teraz si zapol tv a kino a pozera rozpravku.ani mu nevadi za mu to zaplo s anglickym dabingom.aspon nemusim vstavat este.este mam 5 min cas kym bude jest pytat 😵

monika0123
22. apr 2009

kukam ze sa predbiehate ktora bude posledna v starej teme 😀 😉 taaaaaaaaaaaak sa mi nechce vstat ale dosiel termix takze maly sa nevie na ranajky obsluzit sam 😒

dnes idem pozerat nabytkarstva.mam vybrat nejaku manzelsku postel ako pozeram tie rozmery tak si budeme musiet dat robit namieru.baby kto z vas a kde ste si dali robit postele?

janulka.
22. apr 2009

jeeej ahojte 🙂
ja som vás ledva našla 😅

janulka.
22. apr 2009

Heli Katka včera som vas videla 😀 😀 😀

pascalka
22. apr 2009

Jani treba na nas kričat 😀
ja ešte neviem čo vo štvrtok ,ale asi pracujem... 😕

sarica
22. apr 2009

Sofik,včera dr.hovoril,že je akcia na vakcíny proti kliešťom-teraz stoja okolo 420sk a ja som dala skoro sedemsto 😠

sarica
22. apr 2009

Tak ako so stretkom? Zajtra o pol tretej pri hlavnej bráne do parku? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre