Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

roasha
5. jún 2009

jejky,tak vsetko naj aj Helke 😵

monika0123
5. jún 2009

heli vstko naj k narodeninam 😉

Baby tak to neuverite co sa mi stalo.tak veselo si vykracujem k nike a popritom som telefonovala.ked som videla ze do ich vchodu vchadzali ludia tak som pobehla aby mi nika nemusela otvarat.aby som mohla dlhsie volat tak som sla pekne pomaly na 8 peso.slusne som zaklopala na ich dvere ked tu zrazu stoji predomnou mlady vysportovany fesak iba v ciernych boxerkach.samozrejme ze som sa nezmohla ani na slovo len som premyslala co takmer nahy krasavec robi u niki.potom som si zacala uvedomov ajokolie a nejak sa mi nezdal nabytok.ticho prerusil on ze koho hladam.ja ze niku a on ze byva vedla.opytala somsa ho ci menili byty a on nechapavo ze nie.mne nedoslo ze hovori o vedlajsom byte a tak totalne sokovana som zaklopala na vedlajsie dvere kde ked mi otvoril maly chlap tak som pochopila ze som zle.trapas jak hrom ale mam sa na com bavit 😀 😀 😀

marcaradko
5. jún 2009

juuuj heli tak seeecko,secinko najvepsieee...hlavne zdravicko......a neaky ten maly batostek nach ti uz zacne rasti 😅 😵
monika...to si bola dobre len ti to nedoslo....xi 😀 😉

monika0123
5. jún 2009

ja viem ze som bola dobre len ma somar nepozval na kavu 😀

marcaradko
5. jún 2009

....ako v reklame...cooo???

monika0123
5. jún 2009

nieeeeeeeeeeeeeee.ja by som len tak nechapavo nepokrcila plecami 😀 😀 😀

ale srandujem.co by som ja snim.mam dobreho muza.treda uz nie je dobry ale skvely.ako opadli starosti s domom tak je ako vymeneny.normalne mam pocit ako by to ani nebol on. 😵 som nadmieru spokojna

sofik
autor
5. jún 2009

Heli všetko len to najlepšie k narodeninám aby sa ti splnilo všetko na čo si spomenieš 😵

Monika aspon si si chlapa obzrela 😀 ale asi mu to nedošlo že si chcela íst na kávu 😀

gergi7
5. jún 2009

ahojte 😉

Na zaver vecera sa aj my pripajame ku vsetkym gratulaciam 😵

gergi7
5. jún 2009

Pekne ránko Vám prajem 😉

helka101
6. jún 2009

Ahojte 😉 dakujem pekne 😵 Elenka ma prezradila 🙄 😀

Počasie mame krasne, typicke na jún však?
Lucií ty čo nevieš spavať? Ja som sa už na druhy bok obracala.. 😀

No tak pekny víkendík vam prajeme 😎

monika0123
6. jún 2009

caute fesandy.ako vykendujete?ja som bola kupit drahemu prekvapko.listky na koncert.snad sa potesi.je to na jeho oblubenu kapelu a akurat budu mat na slovensku koncert ked bude drahy doma.kupila som dva nech ide aj s kamaratom ktory ma akurat v ten den meniny 😉

sarica
6. jún 2009

a čo nejdeš sním ty? ja sa k svojmu vždy prilepím 😀

elri
6. jún 2009

aj ja by som isla na koncert 😀 ....chystate sa na orange fest na Ruzinu v lete???

monika0123
6. jún 2009

mna nejak to nejak nelaka.ja si radsej s drahym zajdem na romanticku veceru ale ak bude chciet tak pojdem ja.necham na neho nech sa rozhodne.zas mu chcem nechat trochu volnosti nech sa chapec zabavi.zasluzi si

sofik
autor
6. jún 2009

Ahojte 🙂

To je ale počasie 😠 nič sa mi nechce ☹

Eli na Orange fest by som šla rada ale neviem kde vtedy budeme a už vieš kolkého je? 😕

Monika chlapom treba volnost ale na koncert by som šla aj ja 😉 a na akú kapelu? 😕

gergi7
6. jún 2009

ahojte 😉

Kurnik, neni normalne aka je tu burka 😠

gergi7
6. jún 2009

helka, neopalatilo sa mi ist si lahnut. riso bol na polovacke. ked dojde domov, tak ma aj tak vzdy zobudi a vykecava sa

helka101
7. jún 2009

Aháá Lucii, tak chapem 😀 to je u nas ked, ma dlhšiu smenu v robote a príde okolo polnoci, alebo 2hej.. to tiež ma prebere a on potom sladko spí a ja dumaam a dummaa 🙄 na nervy 😠 a

akurát som vyslala ocka do obchodu, ja idem pozmyvať a pridu navštevy.. tak sa tešíím 😎

pascalka
7. jún 2009

cauko bambule 😉
Ako sa mate?
Kedy dame stretko?

helka101
7. jún 2009

katkáá mi zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 😀

helka101
7. jún 2009

my 😅

sarica
7. jún 2009

My tiež môžme 😉

marcaradko
7. jún 2009

mno ja zasej pracuvam... 🙄

janulka.
8. jún 2009

ahojte ahojte všetci 🙂 🙂
Ako sa mate?? daaavno sme tu neboli ☹ ☹ no nejak malo času ☹ Adrianko nam poriadne ozil 😅 nestihacky xixi

elri
8. jún 2009

Ahojte........a kedy a o kolkej sa chcete zajtra stretnut?

Janka, orange fest neviem kedy je tohoto roku, teda aj by som sa dozvedela, keby som si to vygooglila, ale sa mi teraz nechce. 😝 Ked sa dozviem, dam ti vediet 😉 Rada by som sa tam s tebou stretla 🙂

janulka, pockaj ked ti maly zacne chodit, to budes mat este menej casu 😀

henika, ako sa mas? Babetko rastie?

janulka.
8. jún 2009

Elri už sa na to začínam pripravovať 😠 😀 ale teším sa ....
Heli už si sa rozhodla? či to nechaš tento rok tak? ja sa uz neviem dočkať augusta 😒

helka101
8. jún 2009

Ahoojte, no a čo kebyže to nechame na stredu, zajtra ideme asi ku svokrovcom, ale nieje to ešte iste a rada by som sa s vami stretla 😉

Janulka.tento rok to necham tak asi.. Rozpravali sme sa o tom s mužom, ale dohodli sme sa, že to skúsim o rok, aj ked ma to laka.. čo už.. tebe držím palce!! 😵

sofik
autor
8. jún 2009

Ahojte 🙂

Heli a nad čím si sa rozhodovala? 😕

helka101
8. jún 2009

Jani nad vyškou... 🙂

sofik
autor
8. jún 2009

a aký odbor
😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre