Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
18. jún 2009

mám kde ale mne na slnku stačí pol hodinka a už mám dost 😉 nevydržím dlho len tak ležat 😒

a ako to že si vyhádzaná? 😕 boli ste niekde na kúpalisku?

nové nemáme nič, všetko po starom 🙂

sarica
18. jún 2009

Ale dostala som alergiu na slnko..fasa,nie?Ved je leto 😠

marcaradko
18. jún 2009

ahojte 😎
akurat sme sa boli prejst v parku aj s MM a havkom ,mno a videli sme vzorneho ocka so syncekom,len samozrejme ze on nas nepoznal...xi....takze helka,pekne si si to domka naucila.....dufam si ten volny cas vyuzila naplno...xi 😉
...a boli tam aj malinke lubutkyyyy 😵 😵 😵
...a tak,....idem natierat posedenie co mame vonka 😝
....nika tie vyrážky od slnka mam aj ja...,no aj napriek tomu po troske skusam slniecko.....,prvykrat som si isla ruky zoskriabat 😖 😝 ....dobre je ked pred letom papas beta karoten,to som urobila pred svadbou a nemala son ziadnu alergikus a aj superacky rychlo ma chytalo 😉
prajem vam pekny zvysok dna 😎

helka101
18. jún 2009

Ahoj Maruš...
nooo využila som to paraadne, konečne som si našla čas na najkamošku a bola snou na kaféééé 😎 a čuduj sa svetu, ani raz mi nezvonil mobil... len ja som volala, že kedy už prídu po mna 😅 😀

Videli sme aj Elenku s Matejkom.... asi boli odniesť Gabču na karate.. a flakali sa po uliciach 😝
No to stretko môžeme dohodnúť na budúci tyžden... Nam je pomerne jedno ktory den.. 😎 Len nech je to poobede...

sarica
18. jún 2009

Maruš, idem vysočiť z kože,tak to svrbí 🤐
Natierm sa faktorom 55 a h.....z toho
🙄

Heli,tak ty si dnes oslnovala na káve? 😉

helka101
18. jún 2009

Veroni to neni bohviečo... boh vie čo to maš,lebo koža ti ma dobry pigment..

No oslnovala..s tym,že ked kamoška vstala, ona sandale na 10cm opätku a ja... ťapky 😀

sarica
18. jún 2009

To raz za čas ideš ohurovať mesto a ty ako naša vyslankyna si dáš na hanbu sveta ťapky?! 🙄 A tipujem,že si si so sebou vzala dáku modelku 🙄 Pri oslnovani robíš zásadné chyby Helka 😀 😝

helka101
18. jún 2009

Noo Veronika, ked mne sa najlepšie asi oslnuje stym fuurikom a stebou po boku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nieee herečka... Aj autáá nam trubia 😀 😀 😀 😝 😝 😝

sarica
18. jún 2009

Trubia nám, to áno-ked im zavadziame 😀

helka101
18. jún 2009

Noo už aka si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 VEd su cely happy ked im idete cez prechod...

napríklad.. ti policajti.. 😝 a ja som tade nešla!!

sarica
18. jún 2009

Ale som ti nepovedala,že to boli bratovi kolegovia 😀 ..ved nei v zlom,..ale ktorý by sa už ulakomil na ženy s kočikmi..ktore ešte maju namierene do --ved vieš kde sme sli 😀

helka101
18. jún 2009

Nooo sa to hambíš čo napíísať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja som tam nešláááááááááááááá 😎 to len vy dve ste take... samice. 😀

monika0123
19. jún 2009

heli este neviem co tam budem robit.vcerajsok bol na ....... ...... ....... ...... . bola som vo zvolene pozriet kupelnovy svet a black red white zamilovala som si to tam.maju super veci.bolo mi treba na zachod tak som sla do nedalekej hypernovi a nenechala som tam svoje okuliare 🙄 ked to drahemu poviem bude mat radost.boli to raiben-y,milacik mi ich kupil minuly rok v spanielsku-madride a aj ked bola na ne obrovska zlava tak stali 100 eur.drahy mal radost ze nosim take hrde okuliare a teraz su fuc.ked som sa tam vratila uz tam neboli. 🙄 nejaka zvolenska ... sa z nich teraz raduje.ostalo mi iba puzdro a handricka na cistenie.az ked som si dnes chcela v meste kupit nove okuliare tak som pochopila preco boli tie okuliare take drahe 😔 taka som na seba nahnevana 😠

elri
19. jún 2009

Caute

co robite v tomto teple? My sme prisli pred chvilkou domov a uz nevystrcim dnes z domu ani nos 😝 😠 😀

Heli, no uhadla si, boli sme zaniest Gabiku na karate 😉

Nika, aj ja mam cele ruky vyhadzane od slnka 😠 strasne to svrbi 😝

Monika, a kde si si polozila okuliare? Ja si ich nechavam stale na hlave. Tak som si ista, ze si ich nikde nezabudnem 😀

monika0123
19. jún 2009

my sme maly so sestrou super zabavu kym maly spal.najprv sme hrali bengbinton a potom sme mali vodnu vojnu a "nechtiac"bol mokry aj cely sused 😀 😀 😀 prisiel sa kukn ut co robime tak sme mu to predviedli 😀 😀 😀 ale aspon bola sranda.sme sa vyblaznili ako male deti 😵

helka101
19. jún 2009

Moonika dakedy sa fakt zblááznite ako male deti 😀 😀 😝

Eli, no to maš pravdu, to teplo je strašnee.ale ja mam zas take počasie najradšej!!! Ked aj tearz ležíím na gauči a je teplo... ale tak na zajtra už hlasia ine počasie,z ktoreho asi tak nadšena nebudem 😖

elri
19. jún 2009

Heli, ani ja nemam rada, take vyrazne zmeny v pocasi ☹

elri
19. jún 2009

Co ste dnes robili s Mirkom?

sofik
autor
19. jún 2009

Ahojte 🙂

Ešte ste tu? 😕

sarica
19. jún 2009

ja som tu

sofik
autor
19. jún 2009

čo ste dnes robili v tom horúcom počasí, ja som ležala na gauči v chládku izby 😉

mtsl
19. jún 2009

aj ja som tu 😀

marcaradko
19. jún 2009

ja som dnes kukala same svadby......na jednej z nich bola aj pascalka s rodinkou 😵 .....katuska bola straaasne zlatunka,ked ste s nou tanikali.....tak hlaaavkou kyvala 😵 😵 😵

sarica
19. jún 2009

No my sme dnes doobedu boli v meste s Helkou a potom doma a potom podvečer sme vyšli na piesok 😉

maruš,tak malá Katka je iná celebrita-gény sa nezaprú 😉

helka101
20. jún 2009

Čaute hviezdy 😉

no tak počasie sa nam už unavilo so slniečkom a tam mame dnes zatiahnute, ale vonku je aj tak príjemne 😎

Katka taký čas ako si sa ozvala, ja ešte búúúvam,ale inač by som šla stebou.... aj tak som potrebovala zeleninu a tak.. 😔
NO hlavne hviezdy vyraáážajú na sobotnajší nakup až okolo 9tej, však Veroni ? 😀 😝 😀 Ozvite sa poobede ak nič nebudete mať..

My mame dnes ocka zas na futbale,aj zajtra... ale už končí sezoona, tak mame mesiac pokoj, a dufam že si konečne užijeme jeden druheho a budeme sa chodiť niekde kupať.. 😎 už aj plavky su vybrate 😎

pekny den.. 😉

sofik
autor
20. jún 2009

ahojte 😉

Dnes je ale hrozné počasie, len dúfam že od budúceho týždna bude pravé letné počasie 🙂

Heli aspon na mesiac budeš mat pokoj a užijete si to s manželom 😉

marcaradko
21. jún 2009

ahojteee
....ale maaame za krasny prvy letny den 😝 🙄
...a nezabudnite na ockov....volaku cukoladu a pusu... 😅 😉

monika0123
21. jún 2009

ahoj.drahy vcera prisiel domov.okuliarom sa nepotesil ale ani ma nevykarhal.a koncertu sa potesil a chce tam ist so mnou 😵 zajtra mam pohovor do roboty.zatial caute babenky 😉

gergi7
21. jún 2009

Ahojte 🙂

😀 😀 😀 zajtra idem na to pojednavanie. som zvedava ako to vsetko dopadne 🙄 . No a hned po tom sa chystam na policiu, udat dotycnu za kradez.

monika, aj ja som stratila okuliere. sice mali od tych tvojich velmi- velmi daleko. No ma to s.re, lebopo dlhom case, som si konecne nasla normalne, ktore mi ako tak aj sedeli 😀 😀 😀

marca,a predstav si. Ja som zabudla na den otcov 😠 . zajtra to vynahradim 😀

nika, kde si o takomto case??? 😕 😀

gergi7
21. jún 2009

drahy akurat dosiel domov. strelil srnca I.vekoj. sa tu teraz vytesuje 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre