Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

lucia19
27. dec 2009

ahojte jeeej co to tu citam gergi a marcaradko blahozelaaaaaaaam k detickaaaaam ! inak co nove tu??som uz daaaavno nebola

gergi7
27. dec 2009

Sofik, tak to sme fakt mali. Drzala som jazyk za zubami. Inac velmi dlho by spominala na onen vecer. 😠

marcaradko
28. dec 2009

ahojte 😎
este raz dakujem za gratulacie 😉
takze teraz som uplne v pomykove bo zajtra si mam volat za vysledky z triple testov(odber mi robila sestra pesne pred tyzdnom),problem je vsak v tom,ze to som bola len 14tt+3d a vsade citam,ze test so robi len medzi 16-20tt,predtym je zbytocny,...juuuj,taka som teraz nastvana a vlastne neviem ani co robit,ci sa opytat zajtra sestri,ktora ma mozno odbije s neakou poznamkou,.... 😒 ☹
kedy vam robii triple testy,pripadne AFP?
...a este taka otazocka,je mozne ze by som uz citila pohyby? 😅 😕 😲 😵

gergi7
28. dec 2009

Marus, ja som pri Kaji citila pohyby od 16 tt. Takze mozne to je. Kazde tehu je individualne. Teraz som zacala citit pohyby od 15tt. Doktori casto zvyknu odbit, ze je to pohyb criev. Ty sama vies, co citis 😉
Nebud nastvana kvoli tym testom! zajtra sa jej opytaj. TY si bola v 14+3tt podla sono , lenze podla mrchy si mohla mat uz zaciatok 16tt. ja mam rozdiel medzi mrchou a sonom 4 dni. Oni beru aj to do uvahy 😉

gergi7
28. dec 2009

marus, ozvy sa ako ste dopadli 😉

marcaradko
28. dec 2009

no citim to uz cca tyzden,asi kazdy druhy den po jednom raze,nieco take ako keby sa mi zvrtlo crevo,ale je to uplne dole kde je maternica a trva to len sekundu.predtym som nic podobne necitila,aspom co si pamatam co som tehu,predtym si nepamatam 😅 ...no zaujimave je,ze sa mi to stane vzdy ked to tam dole ma k tomu neaky podnet,napr.: tesne po kychnuti,ked sa blbo natiahnem a vratim do povodnej polohy a prvy x sa mi to stalo dokonca po sexiku 😅
podla mrchy mi sedi aj TP,takze nevien 😒
zajtra si mam volat tak ci onak,zato ze sa jej opytam nic nedam...pri najhorsom mi zlozi 😝

marcaradko
28. dec 2009

som ako popelka...presne o poloci 😀

gergi7
28. dec 2009

ti to vyslo

gergi7
28. dec 2009

nenormalne ma pali zaha 😠

marcaradko
28. dec 2009

daj si malox 😉

marcaradko
28. dec 2009

...alebo ju prekvap a daj si klobasu 😀 😀 😀

marcaradko
28. dec 2009

jaaaaj minuly tyzden som sa merala...ta kukajte: 90-80-100 😀 😀 😀 😝 ...som zvedava v akom poradi sa tieto cislice poprehadzuju a hlavne kedy 😀
...uz som pribrala kilooo 😕 😅
...a este mam od vcera 2 herpesy 😝 🙄 ...,zevraj vianocna pohoda...najprv nakupy na poslednu chvilu a potom dva dni pri sporaku...tu je vysledok....vrrr 😠
...budem dospavat dalsie tri mesiace 😀

gergi7
29. dec 2009

tak z toho nezabera u mna nic. A inac klobasa bola na ranajky 😀 🤐

marcaradko
29. dec 2009

len tak na skok 🙂
triple testy su negatyvne 😉 🙂
a vraj oni maju pristroje astavene tak,ze od 14+0 do 20+0....sestra sa najprv pochybovacne usmiala a potom mi to v poho vysvetlila 😅 😉
gergi mala si pravdu,najblyzie mi sono nebude robit len poradna,v tom 19tt a potom vraj okolo dvadsiateho bude sonovat,vtedy sa mam aj objednat na to 3D,trva to cca 10-15 minut a stoji to 50eur aj so zaznamom 😝 😅 a vraj sa robi v 25tt 😒
uz som bola zo dva,tri tyzdne celkom v phode co sa grcajucich pocitov tyka no dnes som na ranajky zjedla kustilincek paprikovej slaniny a este teraz mi je bleee 😝 😖
...inac vcera ked som si lahla,som sa usvedcila,ze tie neidentifikujuce pocity-pohyby su predsa len kopanceky,dokonca som to citila aj na dlani 😕 ,pretoze vecer ked si lahnem drzim si brusko tam dole,...pomahalo mi to vzdy ked som mala bolesti a popichovanie,no a proste som si na to zvykla a zrejme aj mimco...dalo mi to najavo 😀 😵 ...sranda 😅
volala som si aj za boreliozove vysledky,od odberu uz preslo vyse 3mesiace.sestra mi povedala,to iste co vzdy,no tento x som pritlacila,ze som uz v 4 mesiaci tehu a proste neviem co robit,kedze ako uz sama naznacila,zrejme ich nerobili,spravili mi len to,ze sa potvrdila borelka,ale mali mi robit aj v akom stadiu,resp. kolko tej pliagi mam v krvi a na to sa tam proste niekto vyserinkal...sranda,ze osud sa mi o to postaral prave teraz a zrejme to tak malo byt...aspom sa netrapim 😅 😝 ...,mno,ale povedala mi ze si mam zavolat po sviatkoch a prebrat to s dr.,ze co a ako dalej,kedze liecbu by mi sice aj tak nedali,ale kedy mam dojst na najblyzsi odber a tak...

gergi7
29. dec 2009

Marus, super sprava. 🙂
Mame po testoch, tak teraz sa uz len tesme, ze vsetko je OK 🙂
Vsak som ti vravela, ze bude len poradna. Ale ako som spominala, ak chces, povedz Dr. nech ti spravi aj sono. TAkto na vlastnu ziadost to stoji 10e.
Ja som tie grcajuce pocity 😀 nemala vobec . ani pri prvom a uz vobec nie pri druhom tehu. Som rada 😀
Kurnik, tak ty cakas na vysledky, ktore vlastne nikdy ani nebudu. uzasne 🙄 .

helka101
29. dec 2009

Kočky, same skvele spravy... 😉 teším sa s vami.. a vam to tehulkovanie aj kusok zaáávidím 😵 držkajte sa..

gergi7
29. dec 2009

heli, sa pridaj 😉

gergi7
29. dec 2009

popoluska si dnes prispala 😀 . Marca, kde si 😕

helka101
30. dec 2009

Lucííí,, možno neskôr.. teraz nie... 😉

marcaradko
30. dec 2009

uvidim kedy ma objedna na to najblyzsie sono a ak pozde tak si priplatim.
ozaj ak mas rovnake pocity ako pri prvom,nebude to tiez dievcatko? 😕 😅
no,presne ako pises,najlepsie na tom je ze ani nechcem mysliet na to kolko som minula od septembra na telefon,bo som volala kazdy tyzden,z mobilu na pevnu a vzdy som cakala kym mi vyhrabala aspom tie jedny co tam mala uz niekde na spodku 🙄 ...a nakoniec zbytocne 😝
ano heli pridaj sa 😉
popoluska vcera kukala foresta gampa a potom prispala pri zelenej mili 😀 🙄

gergi7
30. dec 2009

marci, teraz ked pojdes do poradne, tak budes v 19 tt. Na to sono pojdes pravdepodobne 21 tt.
heli, budeme cakat 😉

marcaradko
30. dec 2009

aj ja si mysli,ze pojdem 21tt...no uvidime

sofik
autor
30. dec 2009

Ahojte 🙂

My sme už na východe, v lc sme boli 4 dni. Bolo super, aj na domčeku sme boli kuknút, s architektom doladit projekt a aj poinšpirovat sa v obchodoch s nábytkom a sanitou. 🙂

maruš super že testy dopadli negatívne 🙂

len sa šetrite 😉

helka101
30. dec 2009

Kočky len čakajte... 😝 😀

monika0123
31. dec 2009

šťastný nový rok a nech prinesie čo najviac deťureniec 😀 😀 😀

sofik
autor
31. dec 2009

V Novom roku, nové štástie,
nádeje deň svitá,
želáme vám aby duša
smiechom bola sýta.
Aby vrecká - vaše - naše
grošom tážké boli,
aby ste viac necítili
čo vás pichá, bolí.

Drahé jedlá vynechajte,
plná bude kasa,
odmenou väm ponúkne sa
tela zdravá krása.

Nech vaše dni veselé sú
všetky ako sviatky,
prijmite náš úprimný vinš
novoročný krátky.

V novom roku všetko dobré
do veršov sa trúsi,
lebo tak to bolo dávno,
aj dnes tak byť musí.

Baby všetko dobré do nového roku prajeme so Sofinkou 🙂

helka101
1. jan 2010

Aj my vam želame kočky,všetko dobre do novehoo roka 😉 vela radosti z detičiek, a tehuliek tiež 😀 a nech su take šibalske ako boli doteraz 😉

sofik
autor
1. jan 2010

Katuške všetko naj k 2 narodeninám, vela zdravíčka, lásky a hlavne darčekov. Posielame so Sofinkou pusinky 🙂 😉

marcaradko
1. jan 2010

kocky seeeko len to naj v novom roku,hlave to zdravicko 😉 🤐
malej pascalke prajeme secucko len to najlesie a nech sa jej splni po com sa jej len ocka zablistia 😵 🤐

marcaradko
1. jan 2010

xii...uz mi svieti 17tt 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre