Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

marcaradko
9. jan 2010

😲

sofik
autor
9. jan 2010

ahojky 🙂

Maruš pekne ti to stúpa - už 18tt 🙂

sarica
10. jan 2010

Ano, takto sa nám to zdá(ked to z dialky sledujeme),že to letí... 😉
A o chvílu budeme drobcov v kočíku sledovať 😵

Však aj na nás ste prvýkrát hladeli ako na 14dnových a teraz to po byte chodí a kričí "nahaj ma!" 🙄

marcaradko
10. jan 2010

stuuupa stuuupa...neak to aj mne zacina ubiehat 😅
...ze nahaj ma 😀 😀 😀

marcaradko
12. jan 2010

no,zienky vy ste uz uplne zanevreli na konika....bolo by vam seckym tehu treba 😅

sarica
13. jan 2010

Maruš, dáko to tu dochne...ved vieš Eli a Helka(naše dve naj akterky) robia,už to nie je ono,ale keby vás možno viac otehotnie...tak téma by bola zachránená 😵

Tak podme dievčence,snažte sa! Ja sa budem len prizerať 😀

Dnes som inak bola v meste s malou na prechádzke(asi po 100rokoch),tak som si to užívala...a myslím,že aj malá.. 😕
Laura bojuje v škole ( bude vysvedčenie),tak som zvedavá ako dopadne ten boj 🤐 Ocinko nám už zas zarezáva v práci... 😉
A my s Leou máme skoro každý den rovnaký...

sofik
autor
13. jan 2010

sarica a ty sa nechceš pridat? 😀

viazne to tu a stále je menej času 😉

my sme boli s malou na preventívnu prehliadku do 3 rokov a všetko je super, boli sme aj na krvný obraz lebo si doki myslela že je chudokrvná ale všetko ok a malá ani nezaplakala ked jej brali krv z pršteka len mi stále vravela "Mama kúpi Kinder vajíčko". No aj sme kúpili hned, ked bola taká ukážková.

Len nech je čím skor jar lebo človek doma len priberá 😖

marcaradko
13. jan 2010

veru nika,pridaj sa 😉 ...mozno to bude tento x chlap 😀 ...a sofik,sofinka by urcite prijala surodenca...hmm? 😕
no aj ja by som sa mala konecne vybrat na neake nakupy,bo nemam ziadne tehu oblecko,s vrskami mi to az tak neponahla,no nohavice uz nosim aj so zipsom rozopnutym 😝 😀...nemam bruseno velke,ale neak mi vadi este aj ked tam mam hrubsiu gumu na teplakoch 😒
sofik super,ze je mala zdrava ako rybka,len tak dalej... 😉bode a uz bude mat 3 roky...waw,tie deti vam tu neako rychlo rastuuu 😨 😅
no o tom priberani,...tak doteraz som vzdy takyto cas mala od leta na sebe tych 4-6kg,a prvy x v zivote ma znepokojuje,ze som vobec nepribrala,stale sa pohybujem na tej istej vahe + - 1kg, 🙄...no ten sinter v brusku,to asi vsetko nabera za mna,bo silu ma jak kon,vcera vecer ma tak kopalo,ze ma to obcas aj zabolelo a normalne som nevedela zaspat 😖...nechapem ako moze take male,mat taku silu 😕

lucia19
13. jan 2010

ahojte tak ja som vas prisla pozret ako sa mate??

gergi7
13. jan 2010

ahojte 🙂
No fakt to tu viazne 😅 .
Sarica, ja som s malou nebola na prechadze v meste ani nepamatam 😀 . No mala by som este vyuzit situacie, kym sa da. S dvomi deterancami to bude o drzku 😀 😅 😝 .
Marus, deturence rastu a rastuuuu. Vsak aj ry mas uz skoro poovicku tehu za sebou 😉 A k tomu kopaniu. Som zvedava, co nam napises v 36tt 😀 😀 😀 . to bude uz ina sila 😀 😀 😀

marcaradko
14. jan 2010

gergi,presne na to som vcera v noci myslela,ked sa to opat zopakovalo,uz aj radko sa smial,ze je ako mlincek.ja vobec nechapem,ako moze mat taku silu,kopat a spriecuvavat sa v tom malom priestore,proste ono ma to fakt doslova niekedy zaboli,...to tak ma byt uz takto skoro? 😕 normalne mi zacali creva zblnkotat,co mi ich tam tak poprehadzovalo,potom si hadam zastalo,bo pupok mi slo vystrelit 😅 😖

sofik
autor
14. jan 2010

maruš to sú len začiatky 🙂 Vo vyššom štádiu už zbadáš na brušku aj jeho nožičku alebo ručičku 😉 a kopanie bude viac cítit

gergi tebe sa to tiež pekne kráti 🙂 už vieš čo to bude? 😕 chlapček čo? 🙂

gergi7
14. jan 2010

sofik, zajtra idem na sono. Dufam, ze sa nam malicke ukaze, a nebude sa hanbit 😀 😀 😀
marus, drobec ma este kopu miesta 🙂 a aku ma silu ti ukaze neskor 😀

marcaradko
15. jan 2010

ma nestraste 😲 ,ja to myslim vazne,ze ma to boli,nie vzdy,no v noci sa zacne vrtiet,priecit...a hadam tam aj stojky robi,no neviem ci je to normalne takto skoro,ze ma to aj dost boli ked je prilis aktivne a soik ked vravis o tom ze bude rucku,nozku vidno,mala by si mi vtedy vidiet brucho,je sice male ale pekne vidno,kde je a kde kopka a vlniii sa,vyduva mi ho ako keby som si prstom zvnutra tlacila 😅 ...ved uz len to je cudne ze som pohyby zacala citit v 15tt(14t+3d) a vsade pisu,ze od 16do 20tt by mala tehulka citit prve pohyby a mne uz pohyby radko v pohode citil v 17tt,akoze som rada,ze je take aktivne,len neviem ci to tak ma byt.jedinaaa,jedna co zacala citit pohyby v tom tyzdni je gergi z mojich vsetkych konverzacii tu na MK,no ale aj ona je druhorodicka a tie zacinaju pohyby citit skor.
juuuj,gergi tak sa zajtra ozviiii 😵 ...ja idem do poradni v utorok,ale asi mi sono nebude este robit,bo sestry som sa pytala,som zvedava ze kedy potom...bo uz teraz bude 6 tyzdnov co som vobec u neho nebola 🙄
bruuu nocku a detickom BO-steky na nosteky 🤐 😵

mtsl
15. jan 2010

maruš, aj ja som cítila pohyby veľmi skoro a tiež mi tvrdili že tak skoro to cítiť nemôžem 🙂

marcaradko
15. jan 2010

ja som si na 100% ista 🙂 ...mno konecne este niekto 😅
akurat mimcu zacina discoteka v brusku...,asi zacnem s inym rezimom,bo ked si na toto zvykne,neviem kde sa s nim pojdem v noci prechadzat aby zaspalo 😖 😅

marcaradko
15. jan 2010

gergiii...mno cvo?chlaaap? 😕

marcaradko
15. jan 2010

jeej 19,19,19....hiiii 😅 😵 😵 😵

marcaradko
19. jan 2010

no,tu to zijeee 😝 🙄
dnes som bola v poradni,sono mi nerobil,az o 3t ☹ ,pozeral ma len od spodu,a priii krcok mam pekne tak ako ma byt 😉
vo stvrtok si budem niest moc,bo som mu vravela ze si ho kontrolujem a mam dost zvysene to ph,tak vraj pre istotu si to skontrolujeme,aby som bola kludnejsia 😅 😉
vravela som aj za skore a dost intenzivne pohyby ...heh,tak vraj sa ma az na buduce chcel opytat,a bol prekvapeny,ze tak skoro,no a ze aj to,ze ma obcas zaboli mimcove mrvenie sa,je normalne...,no takto skoro zriedkave,vraj budeme mat neakeho silaka akcneho 😀 😅

sofik
autor
20. jan 2010

Dobré ránko 🙂

Maruš už máš pomaly polovicu za sebou - a to tú lepšiu 😉 Už sa budeš len pekne gulatit 🙂

Aj ja som pri Sofii cítila pohyby možno už v 17 tt a dobre si to pamatám, prvý som zacítila v metre ked som šla do kina. Super pocit 🙂

sarica
22. jan 2010

Tak a baby konečne budem prvá! Takže: gratulujeme Šimonkovi k druhým narodkám!!! 😉

marcaradko
22. jan 2010

jeeej,tiez sa priddaaavam,cmuq 🤐 😵

sofik
autor
23. jan 2010

Aj ja prejem Šimonkovi všetko nak k 2 narodeninám 🙂

maruš už si v polovici - 20tt a ani sa nenazdáš a už budeš rodit 🙂 Chodíš aj na nejaký predporodný kurz alebo cvičenie pre tehulky?

mtsl
23. jan 2010

Ďakujeme, za priania. Dnes budeme oslavovať. cez týždeň sme boli so Šimíkom kupovať kamión. Včera sa Mimika vrátila z lyžiarskeho a na dnes sa sľúbila starká s tortou. 🙂

stanusa
25. jan 2010

ahojte,
nie som Lucencanka, ale poprosim vas o radu: potrebujem zistit ci su v Lucenci predajne s detskymi kocikmi a kde.
zatial som nasla len jednu aj to vo Filakove 😕
dakujem

gergi7
25. jan 2010

stanusa, v Lc je to nula bodov. Neoplati sa ti sem chodit. Je tu tusim len jedna predajn a v Priore a ta nestoji za nic. Zajdi si radsej do BB alebo navstiv internetove stranky 😉 . Z netu sa viac oplati objednat

stanusa
25. jan 2010

diky gergi, chcela som nazivo vidiet a skusit kocik...mame tam cestu tak pojdeme pozriet do prioru 😵

henikav1
25. jan 2010

davno som nebola v Lucenci, ale ak sa nemylim, videla som pekne kociky v hypernove, rovno oproti pokladniam, v lete, asi v auguste. Neviem ci tam este su, vsetko sa tam tak rychlo meni

marcaradko
25. jan 2010

ahojte,nooo a mam polku za sebou..heh 😅 😵 ,,,neak sa to rozsouplo,ale nak...,nak ho uz mame domka 😵 ,aj ked musim priznat tehu si uzivam naplno,je to fakt neopisatelny pocit a mala by ho zazit aspom kazda zena,...ked uz muzi nemozu 😅 😉
zatial som len pozerala par cvikov na nete,mam aj fit loptu tak som sa trochen po nej pogulala a obcas ked si spomeniem,postiskam ritusu(ako ked vam treba cikat)heh.no mala by som sa viacej hybat,bo dost som zlenivela...,moja aktivita spociva v tom,ze sa premiestnujem z gauca ku kuchynskemu stolu a aj ked mi to moja zazracna vaha nedava najavo,MM ma uz o tom upovedomil,ze neak zacinam "pucit" na takych miestach co asi velmej tehotenstvom nebude 😀 😝 🙄
ale,ak mate skusenosti s kurzami dajte tipy 😉 aj kde a za cvo,a v com spocivaju 😕 dikes 😉
heni,oproti pokladniam je momentalne nieco lakavejsie ako kociky,...cukraren 😀 😉

henikav1
25. jan 2010

marcaradko, no veru pekne ti to ubeha, onedlho budes stiskat ten najsladsi batoztek 😉 len to s cvicenim moc neprehanaj nie ze zacnes aj posilovat 😀 😀 😀
a cukraren, neviem ci vydrzi do leta, kym prideme, ale ako si pamatam, tak to bola malinka miestnost, neviem si predstavit ako tam natrepali pult a este aj nejake stoly, ale preco nie, po vycerpavajucich nakupoch, ak prave nemas mrazene v kosiku je fajn zastavit a posilnit sa pred cestou domov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre