Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

helka101
19. apr 2010

Lindush ja som mala dvd od cindy craford, ked sa ona dostavala do formy po pôrode apoviem ti makačka, ale aj učinna 😉 ak budeš chcieť hodím ti link a myslim, že by si to zmakla aj pri malom.. 😉

No to počasie je desne mate pravdu.. rano bola cesta do škôlky nekonečna.. maly pršiplasť ja daždnik a aj tak som bola mokra, asi aj sebe kupim nejaky pršiplasť..

Ja som začínala teraz tehu na 62kg, z toho som dala dole vahu a včera kukam a vaha buuum 64kg... 😀 ale tak určite s anebudem obmedzovať, ved priberem len tolko mam 😀

lindush
19. apr 2010

jeej no to by si bola zlata,hod mi pls ten link,mrknem na to 🙂
ja som sa v tehu tiez neobedzovala,az ku koncu,ale to len kvoli tehu,cukrovke 😉

vajanka asi ta nepotesim,cely tyzden ma byt takto ☹((( az v nedelu sa ma vycasit...

helka101
19. apr 2010

Linduš tu je link http://www.gorila.sk/product/67691 ja som si ho tiež stadialto objednala a na jednom dvd maš 3 cvičenia... mne sa pačilo ... 😉

maximiliana
19. apr 2010

Ahojte, no som kukala predpoved vcera a tento tyzden hlasili kazdy druhy den dazd...
Ja som pribrala kolo 15 kil, presne neviem. Ale ked som chodila ten posledny mesiac do porodnice, tak ma hlavna sestra tak zvozila, ze som vela pribrala, budem mat komplikacie pri porode a neviem co vsetko, ze som odchadzala so slzami v ociach... neviem co potom hovorila tym, co nabrali cez 20 kil...
Lindush ja som si objednala Sipkovu, cvicila som asi 5x, ale ... ked je doma chlap, ked nemas s kym.. proste nemam motivaciu a vecer ked krpaty zaspi, sa mi uz velmi nexce. nehovoriac o tom, ze pred muzom by som urcite neposkakovala 😀

helka101
19. apr 2010

Maxi, mna skorej drbali, že nepriberam vôbec a potom že som vela pribrala, a nakoniec zapilila detska doktorka, čo bola na vizite, aby videla tehotna, že ja budem mať malinke mimino, bo som mala male bruško, a to som prenašala...

sofik
autor
19. apr 2010

lindush to cvičenie so Sindy mám a ja a poviem ti že je velmi dobré, ja som pred dovolenkou cvičila asi mesiac a pol a dala som dole skoro 5 kg 🙂 je to síce drina ale postupne si zvykneš a pojde to lahšie. Prvé dni svalovka ako hrom že som ani chodit nemohla ale potom bol efekt perfektný 😉

helka101
19. apr 2010

Jani , ja len dobre radíím čak? 😀

lindush
19. apr 2010

No baby,tusim si to aj objednam,vsak leto sa blizi,nech nejak vyzeram do plaviek...DAKUJEM ZA RADU 😉

Ja som sa prave vratila z manikury,som si po dlhom case spravila cas len pre seba,lebo doma si neviem ani nechty namalovat,ked mam chvilu cas,tak zehlim alebo proste vzdy sa najde nieco dolezitejsie....tak mam krasne ruky,sa tesiiim 🙂

Inak super sa vycasilo,Danik teraz spinka,ale ked vstane,pojdeme isto von 🙂

zuzulask
20. apr 2010

dnes je krásne a ja som doma chorá....otrasné....ešte že má manžel dovolenku a tak som ich vyslala k svokre nech mám pokoja......

ja a cvičenie to nejde do kopy....v živote som nedržala žiadnu diétu a hmotnosť 50 kg som prekročila iba v tehotenstve......teraz počúvam samé reči : aká si chudá, prečo neješ, veď sa stratíš a pod.....nie je to príjemné...ja sa najem, vôbec nepreberám jedlo, som závislá na hranolkách a keby som mohla tak aj na chipsoch ...slané tie zbožňujem a nič....mám 47-48 kg....nie je to sranda....veci na seba neviem kúpiť , pri mojej výške 158 cm si pomaly kupujem v detskom oblečení....nohavice ani nehovorím.......niečo také ako XS má len málo obchodov a všetko na mne visí ako na vešiaku......poviem vám baby nie je dobré byť ani chudá.......

včera mi poslala riaditeľka MŠ rozhodnutie že mi Michalka berie do škôlky od 1.9.2010 ....teším sa....

zuzulask
20. apr 2010

do roboty som potrebovala kostými a blúzky ...tak to vám len bola sranda keď som si hľadala 34... 😵 😵 😵 😵 ..to bolo tak pred 6 rokmi...teraz sa to už trochu zlepšilo...je už väčší výber
.

mtsl
20. apr 2010

tak ja mám po pôrode úžasných 85kg pri výške 158cm a tiež je dosť veľká zábava si niečo k svetu na seba kúpiť 😀
vraj sa mi váha upraví, keď prestanem kojiť, tak už 2 mesiace nekojím a čakám kedy budem mať pôvodných 60-65kg 😎
niečo podobné mi tvrdilo okolie aj tesne po pôrode ale bol to variant že ak budem kojiť, tak váha pôjde dolu a figu, za chvíľu budem mať zakáľací list 😀

zuzulask
20. apr 2010

ja som Tamarku kojila 17 mes.....a to 6 mes. bola čisto kojená...nechcela mi vôbec cumel na flašku...normálne ju napínalo tak už ako 8 mes pila z riadneho pohára, nie z toho čo má pijačik......aj to som ju musela nasilu odstaviť lebo už som bola 4 mes. tehotná....a Michal bol tiež kojený 10 mes..tých 6 som sa snažila tiež len kojiť, ale občas musel dostať čaj kvôli tým naším obličkám...a po operáciu v BB v 10 mes. sa odstavil úplne.....no a vtedy som bola trochu širšia, aj prsia som mala, čomu som sa veľmi tešila...ale ako som dokojila , zase sa mi zmenšili ...mám také lentilky pod kobercom...ach jaj...ale mužovi stačia a na sprosté narážky ľudí že nemám "ani cici ani rici" už reagujem do úst stačia a do ruky nech si nase🤐 🤐 🤐 🤐 .....tuším že len málo žien je spokojných so svojou postavou

henikav1
20. apr 2010

ahojte babule, tak Vas zas po dlhom case zdravim, uz sa tesime na leto ze prideme domov. Ja sem sice nakukam, ale vela nepisem, lebo my uz nie sme babatkovy, uz sme velky

mtsl, ja som na tom podobne ako ty, aj ja som mala tesne pred porodom nizsiu vahu aj s malym dokopy, ako teraz. Tiez som pocuvala, ze pri kojeni schudnem, potom zas ze ked prestanem kojit..... a teraz mam uz o 20 kil viac. Ale uz som sa tym prestala trapit, hlavne je ze sme vsetci zdravi, rodina si uz na to zvykla ze som zmenila fyzionomiu a tak si myslim, ze by si sa tym nemala trapit ani ty, nekaz si radost hlupostami, nie sme modelky ale maminy 😉
Dufam ze som ta aspon trosku povzbudila a nie naopak zahnala do depky

mirka099
21. apr 2010

Ahojte... tak som sa pobavila zuzula na tej hlaske, ktorou odrazas blbe pripomienky,,, Ani ja nemam dokonalu postavu, a depky si z toho nerobim.... presne ak henikav pise, sme v prvom rade maminky, nase deticky su este male, na postavu bude este dost casu 😉

My sme sa boli vcera bicyklovat, malemu sme kupili sedatko na bicykel, aj prilbu..velmi sa mu pacilo, taky bol vyteseny.. teraz uz budeme omnoho mobilnejsi, hocikedy sa vyberieme aj sami do mesta, k starkej a tak... tak sa vytesujem 😵

Dnes ma muz celodenku, tak rozmyslam co s malym cez den podniknem...

maximiliana
21. apr 2010

Mirka park to isti 😀 my sme sa tam boli vcera prevetrat a teda pozehnane deti bolo... normalne cakacka na hojdacku...

mirka099
21. apr 2010

maximiliana ze by sme zas somarika sli pokukat? 😀 no mozno vybehneme aj tam, uvidim co bude 😅

ives77
21. apr 2010

ahojte 🙂 no čo sa týka tých kg tak aj mne ostalo ešte krásnych 18kg hore a dáko to nechce zliezť 😠 ale dnes idem prvý raz na aerobik ku kamoške tak som zvedavá ako tam budem pachtiť júúúj 😅 ozaj dnes máme svoju prvú prespatú noc od osmej spal vkuse do rána do šiestej,paráda.

ives77
21. apr 2010

a ozaj zabudla som sa opýtať vám si deti kedy zdvihli hlavičku hore s bruška,lebo môjmu sa nechce a na bruchu zúri a dr.nás vadila že by už mal dvíhať hlávku ale aj môj prvý ju dvihol asi len v 4mesiaci 😲

maximiliana
21. apr 2010

ives co som teraz pozerala fotky, tak dvojmesacny ju uz dvihal a v troch drzal pevne, ale neviem ci je to smerodajne 🙂

lindush
21. apr 2010

ahojte maminky,

tak vcera som tu ani nebola,boli sme cely den v BB ,chceli sme kupit malemu autosedacku,lebo vajicko je mu uz male,ale tovar dostanu az buduci tyzden,tak musime ist znova 😖
No a kedze sa blizi to leto,malemu som objednala smyklavku,taky detsky stan macko pooh a odrazadlo,tak sa tesim 🙂

Hlasim stav,od pondelka -2kg a svalovica riadna 🙂

aj my sa dnes chystame do parku,ale az poobede,ja teraz pre mm peciem,ze ma chut na sladke a Danielko ide buvat,okolo 14tej pojdeme,tak ak tam niekto v tom case budete,dajte vediet..

paaaa zatial a krasny slnecny den vsetkym

lindush
21. apr 2010

ives my sme tiez zdvihali skoro ale napr pretacat na brusko sme sa zacali az v nejakom 5mes co je vraj neskoro a hlavu si z toho nerobim,podla mna,to je individualne 🙂

zuzulask
21. apr 2010

je to individuálne, presne tak....my sme začali skoro ...ale tiež sa žuhrili.....

sofik
autor
21. apr 2010

Ahojte 🙂

lindush tak to si dobrá - 2kg dole 🙂 ja asi už tiež začnem pomaličky lebo plavky treba kúpit a postavu do nich trocha vyformovat 😉 inak ja som na takej istej váhe ako pred tehotenstvom, nič mi neostalo naviac ale trvalo mi to asi pol roka po porode kým mi to zišlo, samo bez cvičenia 🙂 akurát teraz mám 65kg pri výške 170cm ale rada by som to dala na 62kg ale drahý bude namietat pretože nechce aby som už chudla že potom nemám zadok 😀 ale oni majú iný pohlad ako my ženy 😀 😀 😀

ives je to individuálne s tým dvíhaním hlavičky ale už v 4 mesiacoch by mal pekne držat hlavičku hore 😉 je asi lenivý ale musíš ho k tomu trocha nútit ležaním na brušku, trocha bude nervozny ale zvykne si. My sme dvíhali asi v mesiaci a pol. 😉

mirka099
21. apr 2010

ivess, jakubko zacal hlavicku dvihat okolo tretieho mesiaca, tiez bol lenivy... strasne nechcel byt na brusku, zlostil sa az tak ze nestacil dychat... no ale parkrat za den sme aj tak pocvicili, aj nas uz dokina napominala ze uz by dvihat mal... ked ho zaujala nejaka hracka, tak sa aj pozabudol a hlavku zdvihol betar jeden..oni su taki pohodlni, betari!! 😀

zuzulask
22. apr 2010

my máme od dnes tichú domácnosť...aj deti má manžel na povel...ja sa do nich nestariem.....odišli mi hlasivky a neviem rozprávať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super.....všetky blbosti a spory rieši on... 😀 😀 😀 😀 😀

sarica
23. apr 2010

Vidím,že ženská téma-váha 😀
Mtsl,si zabila,že "zakaľací list" 😀

lindush
23. apr 2010

Baby caute,

zuzulask dobreee,to si sama vymyslela ci naozaj nemas hlas? 😀 😉 🙂 a ako to zvlada rodinka zatial?

Ja cakam zajtra nasich z Ba,tak peciem,najhorsie na tom, je,ze ani ochutnat nemozem,teda ked chcem vydrzat tu moju 2tyzdnovu ocistnu kuru 🙂

dnes sa zas nejak ochladilo,dufam,ze aspon vikend bude slnecny 😖

zuzulask
23. apr 2010

naozaj nemám hlas....obraz ide, len zvuk nie....... 😀 😀 😀 😀 😀 ......len šepkám.........aj to len trochu , lebo keď dlho rozprávam, tak ma začne dusiť čo mi vysychajú sliznice....

baby vydržte tú diétu...leto sa blíži....

sarica
23. apr 2010

Dáka kosa je vonka,či čo??? 😠

maximiliana
23. apr 2010

Nahonobte si depresiu ako mam ja a bude dieta jedna basen... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre