Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

helka101
14. júl 2009

Heniiika vela bab s deťmi pokope 😀
vitaj 😉

monika0123
14. júl 2009

sofi je to firma hesta 😀 teraz my fesak povedaôl ze ma 38 rokov tak mi skoro oci vypadli.vyzera na 28 😵 ale ked sa chlap o seba stara tak aj napriek tazkej robote vypada dobre.len dnes ma nahneval lebo si este nedal dole tricko 🙄 😀 tak obdivujem akurat tak jeho vymakane nohy.ale zas to nie je nejaky brutalny svalac.taky je akurat.

mtsl
14. júl 2009

aj my sa v piatok asi pridáme
ozaj baby nemáte požičať cestovnú postieľku? súrne ju od 20.7. potrebujeme 1.8. by som ju vrátila
vopred dík

maximiliana
15. júl 2009

ahojte, mtsl... no my mame a pouzili sme ju asi dvakrat 😉 tak ak potrebujes

pascalka
15. júl 2009

no my v piatok nemôžeme,tak inokedy sa pridame 😔

pascalka
15. júl 2009

Monika super to vypada 😉 Heni vitaj a oddychuj 🙂

sarica
15. júl 2009

No aj mne by to viac bodlo vo štvrtok....tak neviem či dojdeme ..... 😔

monika0123
15. júl 2009

heni mas velmi podareneho syna a zlatu mamu.kiezby som v jej veku mala tolko energie a vyzerala tak skvele 😵 je mlada duchom aj telom

nam uz skoro dokoncili okna.zajtra maju robotu uz len na pol dna.chudaci chlapci riadne ich vycerpava toto teplo.prvy augustovy tyzden nam pridu menit vodovodne potrubie,plynovy boiler,menit e premiestnovat expanznu nadobu,robit nove plynove pripojky lebo na prizemi nie je plyn,.... 😅

marcaradko
16. júl 2009

ahojteee 😎
...ja som ostrihanaaaa 😕 😅 ...na skype mam foto....farbu mam cukoladovu tach velmej nevidno strih....celkom som spokojena...len MM kcel kratsie 😲 .....tak na rihanu...xi....ale co som mala davnejsie v predu hustu sticu,tak ju este nemam dorastenu na taky strih no za cca dva mesiace dojde asi aj k tomu...mno,ztakze takto som sa ja rozhodla zivot je zmena a dufam toto bol zaciatok tej zmeny k lepsiemu...xi 😀 .....mimochodom vyzeram vraj mladsie...ha 😀 😝 😉 😵 .....inac dovod ostrihania je trosku primityvny ideme na dofcu a tam mam furt problem namocit si hlavku,bo potom dlho schne a hlavka boli,tak som to vyriesila takto 😅 .....a tak aj zmena treba obcas.....raz za sedem rokov...hi 🙂
....mno ja sa na stretko neslubujem....mame to teraz kadeake bo o dvy tyzdne by sme uz aj kcely ist na tu dofcu,no treba este kadeco podoriesuvati 😒 😅
....inac nic novo akurat sa mi mrska zblaznila ....prisla na osemnasty den.....ta ked sa sere nach poriadne ni....xi 😝 😀
.....este tyzden bude takto teplo a ja sa tu budem dusit v krcme.....tak mozno sa aj dohola strihnem... 😀

marcaradko
16. júl 2009

...a inac velmi dobre dine maju v cba....ak sa neviete s prepacenim poriadne vysrat vrelo odporucam.....po troch dnoch som fcera konzumovala pre istotu na veceru 80 percentnu cokoladu s bananom a zapila to smectou 😝 😖 😀

marcaradko
16. júl 2009

monika ta ty ked zacnes zlepovat z okien vianocne nalepky....tak rovno mozes prelepovat velkonocne...aby si to stihla na tolko okien...xi 😅

marcaradko
16. júl 2009

....a ozaj maminy ako vase deturence zvladaju totoka peklo?.....chodite snima po kupaliskach ci to radsej neryskujete a clapkate ich domka v nafukovacich bazenikoch? 😕 ...minule davali v spravach,ze sa v slovenskych kupaliskach objavil bacil,co napada zenske organy a zeny sa stavaju neplodnymi...nieco ako chlamidie...ma potesili...idem si ja radsej tento rok k moru.... 😲 😠 😀

sofik
autor
16. júl 2009

Ahojte 🙂

Maruš sekne ti to 😉 aj farba je super 🙂

Moja malá zvláda tie horúčavy celkom dobre, má aj bazén na záhrade tak sa bavká aj tam ale vačšinou sme doma ked je takto teplo 😎

Monika tak to vás čaká ešte roboty na dome 😒 ale v lete je na prerábanie ideálny čas 😉

marcaradko
16. júl 2009

jani diki 😉
....kurnik ja tu asi zgegnem...za pultom mam hadam sto stupnou dve chladnicky a chladenie na pivo,to secko kuuury jak slak 😝

gergi7
16. júl 2009

ahojte!

Marus, super uces 😉

Ako to vyzera so stretkom?? kto dojde??

My tieto horucavy zvladame katastrofalne 😔 , teplotujeme. aj dnes mala kaja 38,5 😖

helka101
17. júl 2009

Luci aj my sme dva dni teplotovali.. podobne ako vy.. už včera nemal vôbec,dufam že ani dnes.. ideme k našim na zahradu, tak ma bazeenik, ale slnečník musí nadneho, aby nebol na priamom slnku.. Mam strach aby nedostal upal alebo dačo podobne.. ked nanas sa všetko nalepí 😔 😠

my na stretku budeme chýýbať, inokedy sa pridááme.. 😅

lubu
17. júl 2009

No cavte cice takže asi rozpuštame stertko..ako čitam...tak neva na buduce nam to nad vyjde ked sa aj trochu ochladi..tak krany vikdendik vam prajem...a tešim a na va na buduce 😉 ...

monika0123
17. júl 2009

ja si myslim ze nas je dost na stretko tak by sme mohli ist

sofik
autor
17. júl 2009

Dobré ránko 😎

my asi dnes pojdeme na kupko lebo bude velký hic, už teraz je na slnku horúco 😉

mtsl
17. júl 2009

čaute baby, som mierne grilovaná, boli sme na Strehovej. šimona-mrožíka som nevedela dostať z vody. bol celý uveličený deťmi a bazénmi. som zvedavá čo bude robiť pri mori, predsa je už väčší, tak to bude asi vnímať trochu inak ako pred rokom

helka101
17. júl 2009

Ahojte kočky.. 😉
no my sme sa vyblaznili u našich na zááhradke, maly v bazééniku a ja na slniečku... ale teraz som to neprehnala.. na slnko som vyšla len po 15tej.. 😅

No a zajtra nas čakajú svokrovci, a poobede ideme asi za kus na kupko, ak maly vydrží a hlavne počasííčko 😕 čo by samozrejme mohlo 😉

Tak všetkym prajeme pekny vííkendíík.. 😵

monika0123
18. júl 2009

ahojte.ja sa pripravujem na prichod draheho.
rano som drobcovi vycistila bazen a napustila cistu vodu a on tam vytlacil polovicu opalovacieho kremu.cely bazem bol mastny tak ho sestra pucovala 😀 vyspal sa a uz je zas vo vode.sme mu premiestnili bazem z dvora do zahrady lebo na neho lepsie vydim z okna,

heni nicolas vcera zaspall aky by ho dakto mechom ovalil.riadne sa vysantil s mikom.mike je lesi uspavaci prostriedok ako makovy caj 😀

pekny zvysok vikendu kocky

henikav1
18. júl 2009

ahojte, mali sme problem s netom, ale uz zas nabehol.
Monika, gergi, stretko bolo fajn, aj ked nas nebolo vela, tesim sa ze som Vas spoznala.

My sme sa este s Mikom potom vratili na bicykloch do parku a riadne ma utahal, Monika suhlasim s tebou, aj na mna posobi lepsie ako makovy caj 😀 😀 😀 len keby sa niekedy aj on unavil 😵

Nikolasko je strasne zlaty drobcek,este take babatko. Samozrejme aj Karinka, krasna vonava babika, taka na spapanie 😵

A aj my sme dnes napustili bazen, hura, kym sa naplnil, strhla sa burka takze som ho narychlo prikryvala 😀
No hadam este vyjde slniecko a aspon trosku sa v nom okupeme

No nic, idem hajat, "makovy caj" na mna dnes zase ucinkoval, ale aj tak ho lubim najviac na svete

pekny vikendik

sarica
20. júl 2009

No ahojte baby!! Skoda že smne to stretko nestihli 😒
Nedáme zajtra nejaké?:? 😕
Alebo navrhnite si den dáko si to zariadim 😉

sarica
20. júl 2009

Baby,tak čo??? Zajtra o tretej pred parkom??? 😕
My s Katuškami sme už dohodnute...kto sa pridá?? 😕

helka101
20. júl 2009

My nejdeme... inokedy ....

sarica
20. júl 2009

no to je škoda ☹
ale my ideme aj s katkami a aj eli sa k nám pridá...kto ešte? 😕

monika0123
20. júl 2009

my ideme zajtra do madarska takze tiez nejdeme 😉

sarica
21. júl 2009

Tak my dnes ideme do toho parku 😉 Ak sa niekto ešte pridá budem len rada

sofik
autor
22. júl 2009

Ahojte 🙂

Tak ako dopadlo stretko? 😕

Dnes bude hic, a nič sa mi nechce už teraz ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre