Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

angela211
24. nov 2009

Ahojte baby, uz ste mi tu raz poradili s volbou pediatra, s MUDr. Stehlikovou som zatial velmi spokojna, dakujem za radu. Chcem sa Vas este opytat, kde si davate fotit deticky? Moja ma uz 3 mesiace, chcela by som jej dat spravit nejake pekne fotky, nic vyzdobene, len take jednoduche aby tam vynikla ona ale zda sa mi, ze vo vsetkych fotoatelieroch v Lc teraz letia len same prizdobene, niekedy az gycove fotografie.

pascalka
25. nov 2009

tak ja odporučam fotoslužbu v zletej uličke ,ale do atelieru treba ist do Filakova 😉 jeej a gratulujem k dalšiemu tehulkovaniu🙂

angela211
25. nov 2009

😲 jaaaaaaaaaaaj ja som si to nezmenila v nastaveniach. Boze, nie som tehotna, ved mala ma len 3 mesiace 😀 pascalka, nema ten atelier vo Filakove webovu stranku aby som si pozrela ich tvorbu?

monika0123
25. nov 2009

ahoj, vo fiľakove je foto antal- www.fotoantal.sk , chlap perfektne fotí a aj jeho prístup je veľmi dobrý, nás fotil až od základnej školy na konci roka,cez venček, stužkové, tablo, s malým,on je proste profesionál

monika0123
25. nov 2009

a katuškám všetko najlepšie

ja mám dnes zasebou zas jedno z bombových školení, teraz sme boli v košiciach v nejakom drahom hotely, dakedy sa volal slovan a teraz má nejaký blbý angklický názov

angela211
27. nov 2009

monika dakujem, urcite tam zajdem

pascalka
27. nov 2009

Monika dakujeme 😵 😵
angela super 😀

monika0123
28. nov 2009

heni veštko najlepšie k meninám 😉

henikav1
28. nov 2009

jej, dakujem Monika, akurat som videla, ze si pisala a kedze uz davno nemam spravy, tak som nakukla ze co nove a to bolo prave pre mna 🙂

monika0123
28. nov 2009

heni, napíš Tvoje číslo do internej, lebo mám nové čislo a nemám staré kontakty ☹

henikav1
28. nov 2009

Monika, ale ja nemam slovenske cislo
Dam ti moje belgicke a mamine v lc, dobre??

monika0123
28. nov 2009

dakujem za čísla,aj pred tým si mi slovenske dala mamine

henikav1
28. nov 2009

no lebo ja slovenske cislo ani nemam, som tam strasne malo, aj by mi prepadlo, keby som ho rok nepouzivala
Inac ako sa mate, co nove??? Mikulas uz nakupil? Nas ano, dneska, lebo maly nebol doma, tak behom po obchodoch a vsetko poskryvat 😀
A Mikulas je v suchu

monika0123
28. nov 2009

ja som dnes malému kúpila hračku od nepočujúceho čo predával pred tescom a sladkosti stíham aj 5.12. lebo do mikuláša by inak nevydržali, myši by ich zožrali 😀 😀 😀 maly už vyše mesiaca o niečom inom nerozpráva, len o mykuláši a o vianociach, aj gule už vyhrabal a rozbil 😀 😀 😀

henikav1
28. nov 2009

mate maskrtne mysi!!!
a my mame zas nerozbitne gule, odkedy sa maly narodil 😀

monika0123
28. nov 2009

nerozbitné má len môj muž, furt mu po nich skáčem a nič 😀 😀 😀

henikav1
28. nov 2009

😀 😀 😀
ale my mame fakt nerozbitne, bud su plastove, alebo z takeho lisovaneho papiera, no a mame kadejake miniplysaky...
totiz v belgicku je uz rarita najst tie klasicke ozdoby z jemneho skla

sofik
autor
29. nov 2009

Dobré ránko 🙂

Baby neviete nejaké fajn ubytovanie v lc? Chceli by sme s tatom medzi sviatkami na 3 noci niečo s dobrou cenou.

henikav1
29. nov 2009

dobre ranko,
sofik opytam sa mami, ci mame volnu izbu a ci je v tom case doma?? Ak chces, napis datum, ak je to cez prazdniny, tak by malo byt volne. Len by ste mali mladomanzelsku postel, cize dvojpostel.
Alebo ak chcete radsej hotel, mozem doporucit pelikan dole pri synagoge, mali sme tam ubytovanych hosti na svadbe a bolo tam fajn, maju to tam pekne, aj personal strasne zlaty

henikav1
29. nov 2009

poslala som ti link na hotel do IP

sofik
autor
29. nov 2009

heni IP. Dakujem 🙂

sarica
29. nov 2009

No ak sa môžem zastarať... 😅 ...Pelikán je síce super,len cenovo neviem neviem.. 🤐
Mne sa potom viac páči hotel Clavis...je to o niečo lacnejšie a aj luxusnejšie...no proste za menej penazí viac muziky
My sme mali svadbu v Pelikáne a mali sme tam aj hosti ubytovaných...to bola pálka..a izby bieda..a my sme s mužom mali apartmán trojizbový(radsej nenapísem ani cenu) a bola to tiež bieda 🙄
Ale je to na vás

henikav1
29. nov 2009

sarica, neviem kedy ste boli v pelikane, ale my asi pred rokom a izby boli pekne vynovene a my sme mali apartman ten bol tiez fajn
no ale clavis nepoznam, ani neviem kde to je, mozno je to lepsie, neviem
co este poznam je novohrad, teda ani neviem, ci sa este tak vola a to bola total katastrofa, horsie ako ubytovna pre robotnikov

sofik
autor
29. nov 2009

sarica ceny sú dost vysoké to máš pravdu 😖

heni poslala som ti IP 😉

My sme pozerali na P7 a na 4you, nám to na prespanie stačí - aj tak stále budeme lietat a vybavovat 🙂

gergi7
29. nov 2009

Ahojte
Nejak ste sa tu rozdiskutovali 🙂

Sofik, a nejdete k Vladovi na chatu???

sarica, 150 rokov som ta nestretla na skype 😔 😖

sofik
autor
29. nov 2009

gergi nie lebo určite tam možno bude jeho sestra a my sme chceli len niečo na prenocovanie 😉

henikav1
29. nov 2009

sofik a kde vy vlastne byvate? Ja som si myslela, ze si z Lucenca

sofik
autor
29. nov 2009

heni ja mám trvalý pobyt v Lc ale so svokrou nejako nevychádzam tak som momentálne u našich na východe dokial je tatino v zahraničí - inak som východniarka, ktorá sa čoskoro bude stahovat do Tomášoviec - dúfam že do dalších Vianoc 😀

henikav1
29. nov 2009

gergi, teba som uz pekne davno nevidela, co Karinka? uz iste sama beha ako zive striebro

henikav1
29. nov 2009

joj, na Tomasovce mam krasne spomienky
Boli sme tam stanovat za mojich studenstkych cias vedla priehrady, no navyvadzali sme sa tam poriadne 😀 😀 😀
asi dvakrat nas takmer zabasli policajti tym, ze sme rusili nocny klud, lebo sme pri vatre hravali na gitarach a tym padom vsetci mlady s nami spievali. No uznaj, mohli sme my zato, ze vedla nasho stanu sa rozlozila rodina s malymi detmi 😀 😀 😀 a uz o 19tej chceli spat 😀
No a my sme mali vtedy ine priority, ako ist poslusne spat
Nakoniec sme to vyriesili, sli sme mimo campingu pod lesik a blbli sme tam dalej 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre