Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

helka101
29. jún 2009

My môžeme cely tyžden, no skorej poobede ako doobedu 😉

gergi7
29. jún 2009

monika, ja som na policii nebola. nejaky policajt ma vypocuval cez telefon a to dal do zapisnece. minuly tyzden som bola na obvodnom urade, kde sa riesil priestupok. 😀 😀 😀

ja som na vyberanie kliestov odbornik 😀 😀 😀 😀

mtsl
29. jún 2009

bojím sa aby malému niečo nebolo - borelióza ...
vyberanie nie je nič strašné pokiaľ sa toho nechytia 2ja slepí dôchodcovia a neodtrhnú kliešťovi hlavu. volala som MUDR a trochu ma ukľudnila ale aj tak mám strach

sofik
autor
30. jún 2009

Dobré ránko 😎

mtsl neboj sa len to sleduj aby sa okolo toho nerobil červený kruh a natri mu to nejakým krémom napr framikoinom 😉

marcaradko
30. jún 2009

jeeeminke ...leuske aj ked o dost opozdene vseeetko len to naj,naj,najajlepsie....hlavne to zdravicko a nech oslavi aspom este 99 takychto narodenin 😉 😵 ...a samozrejme jej posielame obrovskee BO-steky 😵 😵 😵
...no a tiez som zabudla na pocetne muzske osadenstvo....takze aj do lacovcov a janovcov posielame srdecny pozdrav..... 😅 😉
...mtsl....ak ti hlavicka ostala dnu,jednoznacne navstiv dr.,...a tiez pozoruj ci sa nevytvoril flak....no ja ani neviem o tom ,ze som kliesta mala a borelku mam ako segru 😝 ....furt ma prenasleduje....
....co sa stretka tyka ja to mam teraz tazke....nemame zamestnanca....ako uz poniektore viete.... 🙄 ...a tie co nie.....slapli sme totalne vedla....a aj nas to stalo neaky ten balik.... 😖 ...co uz.....tak,tak....
....inac secko po starom,....no akurat som pred tyzdnom dostala prvy x v zivote eM-ko na 27 den a uplne bez proglemov-bolesti a tak.a ani som sa nenazdala po 4-dnoch je po eM-ku...nechapem este ani raz v zivote som tak skoro a uplne bez priznakov neoeMkovela...ktovie co to...xi 😒 😅 ....
prajem vam prijemny zvysok dusneho dna.... 😀 😖

marcaradko
1. júl 2009

....mno de ste zienke....azdaj sa dusite v tomto pocasicku rezkom 😕 😅
...ja pracuvam a neak sa mi nesce...asi to bude tym teplom-dusnom....cakam ze sa to vecerom zvrhne na neaku super burku 🙄

sofik
autor
1. júl 2009

Pekný slnečný podvečer prajem všetkým prázdninujúcim Lučenčakám 😎

Maruš u nás sa taká hrozná búrka strhla včera okolo 15 a po hodine nebolo poznat že pršalo, horúco a dusno 😉

My sme sa práve vrátili z kúpaliska a poviem vám že moja malá je ako ryba - je to aj jej znamenie, vobec nechcela z vody a stále len skákala a bláznila sa. Za celý čas čo sme tam strávili - 6 hodín bola na suchu len asi 30 minút dokopy. 😒 Ale ked je tak teplo tak to nevadí 🙂

A vy ste čo dnes porábali 😕

marcaradko
1. júl 2009

ahojte zienke.....co tak stretko zajtra okolo tretej v zbrojnici v halici? 😕 😅 😉 ...hmmm???

gergi7
1. júl 2009

Marus, my s Kajou mozeme 😉 🙂
a co baby?????

sarica
1. júl 2009

my tiež možme 😉

gergi7
2. júl 2009

plati stretko? 😕

sarica
2. júl 2009

😕

marcaradko
2. júl 2009

no cvo???? 😕

marcaradko
2. júl 2009

to len tri sme...a kazda z inokade?....cvo teraz?

marcaradko
2. júl 2009

...tak asi nic....idem spravet neakeho toho osohu...aj ked sa mi v tejto"zime" dva x nesce 😝

helka101
3. júl 2009

Ahojte baby 🙂
konečne mame vonku ake také leto.. zbožnujem tieto horúčavy 😅 😀 😀 už nech mame plavky a môžeme vyraziť na kupko, v prvy augustovy tyžden pôjdeme za svokrovcami na Strehovu tak sa už tešíím, ne vegetíík bo o maleho budem mať postarané, tak môžem vylihovať na slniečku 😎

Aj dnes príde po maleho svokor a pôjdu vláčikom do PT, do zajtra mam volno, dieťa preč,manžel v robote.. pohodička bude 😀

A vy čo mate nového? Okrem týchto horuučav?
Elenka? Ake male GAbča vysvedčko a čo matejjko?
Veronika? Ty sa tu ani neukáážeš ani na sk...
Jani, mala sa teda vyčlapkala na kupku, a sa teším aj ja, ako budem maleho ťahať z body
Monika? Ty si sa tiež stratila.
Marči, dohodneme to stretko na inokedy, na budúci tyžden, oukiš?
Janulka.. videla som ťa s malym, akurát som kvačkala pradlo si šla s kamoškou..
Lucka a stebou je čo, s Emmi si užívate horučavy?
LUcka gergi, ako pokračujete s domčekom?
Katušky?? S vami som aspon v kontakte 😎

Noo tak vam prajeme pekny víkendík a nech naáám toto počasie vydrží čo najdlhšie 😎

marcaradko
4. júl 2009

...ahojte 😎

monika0123
4. júl 2009

ahojte babenky.ako vikendujete.ja som akurat robila hamburgeri v zahrade ne grile.chutia skoro ako z mc donaldu len su trochu lepsie 😀 😀 😀 ja som si dala jeden a bolo mi dost a ostatny mali po dva tak im chutili.teraz chodim na skolenia a na kurz anglictiny a poobede som s malym tak ani nemam cas sem pisat 😅

sofik
autor
4. júl 2009

Ahojte 😎

Monika tak to preto sme stále na tej istej strane - nemá nám sem kto prispievat 😀

Maruš a nakoniec sa to stretko nekonalo? 😕

Tu pred chvílou sprchlo ale už je znova krásne 🙂

Ako víkendujete? 🙂

henikav1
4. júl 2009

ahojte babenky,

krasny vikendik vam prajem, ako vikendujete? Ja tu mam od rana vzdy nejake deti, raz Mikovi kamosi z ulice, raz spoluziaci zo skoly 😀 Takze mame veselo
Pre nas je tento posledny pred dovolenkou, takze pomalicky zacinam chystat kufre a o par dni odchadzame do Lucenca. Uz sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Bude nejake stretko??
Dajte vediet, ak ano, o taky tyzden uz budeme doma.
Tak si pekne uzivajte slniecko, ja sa idem vystriet na terasu 😀 😉 😀

monika0123
5. júl 2009

heni dufam ze sa stretneme 😉

ja som dnes spojila prijemne s uzitocnym.rano som zehlila na terase a zaroven som sa opalila aj ked len trosku

pekny vecer vstkym a dohodnite nejake stretko

gergi7
5. júl 2009

monika, skoda, ze si nepisala skor, ze sa chystas zehlit na slniecku. doviezla by som ti aj co to moje na zehlenie 😀 😀 😀 😀 a iste by ta viac opalilo 😉

sofik
autor
6. júl 2009

Lučenčaky čo sa flákate 😒 ale kedy by ste to mali ked nie v tomto období 🙂

sarica
7. júl 2009

Ja vás chcem len pozdraviť 😉

Gergti,žijem 😀 😵 ,ked sa budeš nudit-sadni do auta a prid do Jelsovca za mnou,aspon sa deti vykupkaju v bazene a my pokecame 😉,Laci chodi z roboty iba večer,´tak sa tam moceme iba my baby..
Dajte mi veidet baby za stretko určite by sme došli...
Krásne leto 😎

gergi7
7. júl 2009

Nika, super 😉 . a ja neviem kde to je 😅 . ale teoreticky viem taku cestu cez Maskovu 😀 😀 😀
Do kedy sa tam chystate byt???

gergi7
8. júl 2009

jej, tak tu to zije 😅 😕

Som Vas dosla kuknut a Vas nikde 😕 .

dadak231
8. júl 2009

Prišiel nový hlas do vášho kolektívu. Potrebujem poradiť nejaké výlety do okolia LC. Mám dve babuľky 3,5 r. a 9 mes. a obe také živé striebra. Prosím ozvite sa. Ďakujem.

henikav1
8. júl 2009

ahojte baby, ake mate pocasie u vas? U nas sa dost ochladilo, tak ani neviem velmi co zbalit na dovolenku a to uz o dva dni odchadzame.
Co sa vyletov a zaujimavosti tyka, mozte poradit aj mne, Mike ma 8 rokov a je zive striebro, takze mu treba aktivity; Mozno keby bol niekde carting, viete o nejakom? Bazeny tiez nejako nefungovali minuly rok ☹
Tesim sa domov 😵

sofik
autor
8. júl 2009

ahojte 🙂

heni tak za chvílku si na svk čo? Idete celá rodinka? 😕

monika0123
9. júl 2009

ahojte.vitaj dadka.z kede presne si nech mame o tebe nejake info 😉 okrem parku mi nic nenapada 😕 mi este zvykneme chodit do vidinskej plavarni a do klubu matiek

dnes maly pozeral nejaky dokument a potom sa ma opytal ze co je to zivot 😅 teraz sa santime na dvore.poobede pojdeme pozriet somarika do parku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre