Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

marcaradko
14. apr 2010

jeeejmine,neak som sa rozsoupla 😀

helka101
15. apr 2010

Bre ranko kočandy 😀

No marči, sniva sa mi stale len, že sa mi narodí maly loptoš, ale vnutorny pocit nemam žiadny.. manžel aj kočky, tvrdia, že to bude baba.. ale ja neviem, fakt nemam tipy 😔pri malom som tušila no teraz... ak by som mala porovnať tehu, tak mam uplne ine stavy ako pri malom, ved pri nom som bola cele tehu Fit a toto druhe ma ničiii 😀 uvidime... o par tyždnov sa dozvieme... 😵 počkam si na to morfo sono a uvidim čo uvidí pan doktor.. 😎

Luci, no tak vidim, že mala ti dava zabrať 😀vitaj v klube 😀 😀 😀
Mirka, nooo maš pravdu o tej kvôpke 😎 ale aj tak som už potrebovala nejake kusky na seba, lebo bruško nejako vyskakuje 😀 predpokladam,že budem čoraz väčšia 😎

Noo to stretko by sme mohli dohodnuť, len keby sa to počasie fakt umudrilo a ten park preskol, tak hned tam môžeme ísť... 😵 ja by som maleho v ten den nedala do škôlky... 😉

Marči ta hlava... jhoj ☹verim ti, že maš obavy..ale neboj, určite budu vysledky o.k. a užiješ si ešte aj kojenia 🙂 zacvhilu sa to aj tebe krati, to len mne ešte zostava polka tehu pred sebou... 😎ale tak bruško bude super modny doplnok naleto 😀

zuzulask
15. apr 2010

Aj moja hlava je bolavá a som hrozne oťapená....s mojím tlakom 90/60 a teraz isto klesol ...zabíja ma to .....ešte že mám doma malého ktorý mi zvýši tlak.... 😀 😀 😀 😀

Moje mama tvrdí že každých 7 rokov sa mení "krv" a zmení sa pohlavie toho čo máte mať....asi takto my sme ženy : takže ak "otehotnieme" do prvých 7 rokov by to bol chlapec, potom do 14 dievča, do 21 chlapec, do 28 dievča , 35 chlapec, 42 dievča..... mňa to sadlo...ja som 12/1976...druhý krát som otehotnela v 2004, to som mala pred 28 a bolo to dievča....a druhé pred 35 a je to chalan....( pvé tehu som mala abort v 2000) ...no a na švagrinú to sadlo tiež....na sestru tiež sadlo...sú to také možno rady naších starých mám , ale ja vám neviem , akosi to dobre sadlo na nás.....

zuzulask
15. apr 2010

držím palce pri snažilkovaní

lindush
15. apr 2010

dobre ranko kocky...

i ked neviem ci dobre,ten moj loptos sa o polnoci zobudil(ako popoluska),zacal tlieskat v postielke tap-tap tapusky,tak som nevedela,ci sa mam smiat,alebo plakat 😀 Tak sme boli do pol2 hore a potomsme spali krasne do pol9 🙂

Marci gratulujem k babatku 😉 ano,je mozne,ze Ivana poznate,jeho tu pozna skoro kazdy ako si vsimam 😀 darmo,male mesto.,poznate sa tu viac navzajom...Drzim palce na vysetrenia a zaroven zelam pevne nervy...ja ked som bola tehu,tak som mala tehu.cukrovku a kazde 2tyzdne som musela chodit do diab.ambulancie sa hlasit,to mi uuuplne stacilo"ku stastiu",i ked chvalabohu,ze horsie nebolo..

Ja som vcera pozerala pocasie a na vikend sa sice ma oteplit,ale od pondelka zase dazd 😒 dufam,ze tentokrat im to nevyjde...A to ze vy mate deticky,ktore uz chodia,to by som aj ja chcela,ako na rukach ho vlacit...ale zase vidim,ze ano to nie je bohvie co,ked ich musite nahanat,to si asi nevyberieme 🙂
Ok,ja idem varit,dnes sosovicovu polievku a vyprazany karfiol so zemiakmi,pa zatial a krasny den zelam

sofik
autor
15. apr 2010

ahojte 🙂

dnes to počasie bude ako včera ☹ ten dážd mi už lezie na nervy 😒

maruš pekne ti rastie maličký v brušku 🙂 a so spánkom to budeš mat čím dalej tým horšie 😉

zuzulask tak mne to podla tých výpočtov vyšlo ale ked tam počítam tak sestre nie, ale asi to je len taká povera určite 😀

lindush ja som tiež pozerala ale nevyzerá to ružovo až do nedele ☹ ved mi sa doma zbláznime 😖

baby no mohli by sme dat stretko niekedy o týžden to prídeme na pár dní do lc 🙂

mirka099
15. apr 2010

Ahojte
Spomínmali ste stretko, keby sa tak pocasie umudrilo..ach 🙄 bolo by to super 😎
marcaradko, ja som mala bolesti hlavy, ale po porde, koli spinalke... este dva tyzdne som chodila do centra bolersti, na tensy do hlavy, lebo hlava ma bolela tak, ze som sa ani o maleho nevedela postarat..ale to je zrejme nieco ine, ale aspon viem ako sa citis ☹
lindush takze nocne tapusky? 😀 to poznam, pocity ked nevies ci mas plakat alebo sa smiat 😀 😀
zuzula, prave si ratam tie vypocty...a mne to sedi... rodila som 21rocna takze o chlp... takze idem oznamit manzelovi ze ak chce dievcatko nech sa posnazi 😀 😀 😀 😀 😀

maximiliana
15. apr 2010

Ahojte, tak sa pridám aj ja ... my sme boli teraz komplet rodina chorí, na ATB dva týždne.. tento týždeň prší, takže dokopy sme doma už tretí týždeň.. to je len zaberák na mozog 😀 krpatý je ako z divých vajec, včera sa mi celý deň pýtal do parku, aj si nabalil hračky do ruksaku a potom bol obrovský plač, keď sme nikam nešli...
A inak nové dokopy nič.. zuby máme všetky už dávno, nočník statočne ignoruje... tiež čakám kým sa oteplí a potom začne terapia šokom... navlečiem prcka do slipov, nech vie aké to je byť pocikaný snáď sa začne pýtať 😀

mirka099
15. apr 2010

maximiliana, vidim ze na leto mame uabezpeceny rovnaky program 😀 veru este ze si mi pripomenula, musim ist pokupitmalemu jeho prve slipky... aspon 30 kusov 😀
Jakubko tiez zvykne nabalit veci do ruksacika, a konci sa to vacsinou tiez revom pred dverami 😅

zuzulask
15. apr 2010

mirka099....počatie...nie rodenie...ale aj my sme to mali o chlp......pracovali sme na tom v novembri, v Egypte na dovolenke.... a decembri som mala 28...... to o chlp...... 😀 😀 😀 😀

sarica
15. apr 2010

Jéj,ahojte! Ani neviem, či tu ešte niekoho poznám.. 😅
Mirka099_my máme približne rovnako staré deti 😉
Taktiež sme vo veku,že sa odúčame od plienok 😖 ...je to beh na dlhé trate....kurnik
Teraz ked prší,tak malá sa oblečie do bundy,obuje sa a chodime po poschodiach ako taký bezdomovci...už to moje dieta lutujem-stale len v byte....no ale vy vsetky asi na tom nie ste lepšie 😅
Zubov máme plné ústa 😀
Lea robí stále Laure zle,ale inak je u nás rodinná pohoda-ked na nich nakričím 😀

zuzulask
15. apr 2010

my budeme mať pomaly 3 roky, ale v noci v plienke spíme...na obed dávam len inkontinenčnú podložku čo som s kúpila v Lidl...ale sem tam pustíme.....večer nedáme, kolo 22:00 dám vycikať , ale ešte aj tak ráno sme pocikaný....

myslela som si že teraz keď mu robili toho pipíka tak sa odnaučí, ale nie...už ho to nepáli, sťahuje si už aj sám keď mu poviem a pocikáva sa v noci stále...už mu nedávam ani toľko piť keď ide spať...ale my musíme piť kvôli obličkám....tak som v bludnom kruhu...

helka101
15. apr 2010

Zuzulask my sme sa dlho trapili, teraz sme asi z ničho nič 2tyždne bez plienky aj na noc... 😉 nesur ho, proste ked ti bude vstavať par dni so suchou plienkou, tak ho daj bez neja spať a uvidíš, aj ked sa nam stanu nehody, niekedy jedna za tyžden niekedy aj dve - tri, ale neriešim to... s chlapcami je to vraj zložtejšie 😎 a nie každy si vie ten močovy zvierač udržať..

sarica
15. apr 2010

Tak ja som tiež zvedavá ako nám to pojde.. 🙂

mirka099
15. apr 2010

baby my sme s oducanim ste ani nezacali a uz teraz sa toho bojim ako certa... 😖 😀 asi dva mesiace dozadu sme sa vsak uspesne oducili od cumla 😎

inac ja tu tiez nikoho nepoznam, trosku v tom mam este chaos, ale to hovorim v tom najlespom slova zmysle... pani ale nas tu je... 😵

zuzulask
15. apr 2010

no chalani sú už taký...dcérka tá mi už v 2 rokoch nemala ani v noci plienky.....ona je moja šikulka a keď mala 2 roky a 3 mes. tak už chodila do škôlky na celý deň....ona je môj malý extrovert, sú úplne obrátené povahy.....

helka101
15. apr 2010

Mirka, volakedy ked sme sa tu zišli všetky, tak to bolo 😀 o hubu 😀 sme si nestihali čítať prispevky 😎 ale speje to ktomu 😵

Zuzu, ale cez den ste už bez nej? 😉 a na noc to tak nevadi, podla mna... 😵

helka101
15. apr 2010

Mirka ja som sa toho tiež balal, chce to len vela trpezlivosti, a suchých veci 😎 neboj , aj ked to bude trvať, tak maly ti to pochopi a bude sa snažiť, lenho motivuj a ked sa pocika, tak sa nanho nehnevaj, radšej ho kus zahambi, ale to až potom ked bude vedieť že sa pocikal 😉 u nas to zabrala, raz sa mi pocikal, asi po Dvoch dnoch čo sa pekne pytal a tak som ho pred manželom vysmiala, že aku hambu urobil na zem a on sa zahambil a odvtedy sa snažil viacej... 😉

mirka099
15. apr 2010

helka dik..no az zacneme tak vas budem bombardovat otazkami..vidim ze su tu skusene zenske 😀

helka101
15. apr 2010

Mirka kludne 😉 ved mne tiež kočky vela krat poradili 😎 nato sme tu 😀

sarica
15. apr 2010

Tak a Lea na staré kolena musí piť tú Bebu HA...chápete a to donedávna bola kojena a v pohode sme prešli na riadne mlieko....teraz nam z neho vracia... ☹

helka101
15. apr 2010

Nika a prečo vam ju vlastne nasadil, ktomu sme sa cez naše trkotanie nedostali?

pascalka
15. apr 2010

fuu nazdar kočky 😉 som tu davno pradavno nebola 😅
k teme odučanie :naša Katarinka to ma na haku a ked sa jej spytam či bude chodit cikat na zachodik,tak mi povie,že nebude.. 😠 keby sa vedela pytat,tak ako mi vie papulovat 🙄 .. neriešim ,čakam na leto a uvidime... inak zdravim všetky nove kočky 😀 Maruška krasne brušenko..kym ta pôjdem kuknut,tak aj porodiš 😝 😅
chceeeem pekne počasie,lebo ditko sa doma blazni...ako to riešite baby s deturencami v tomto počasi??? 😔

mirka099
15. apr 2010

prascalka...chodime po navstevach, k nasim k svokrovcom, kreslime, a hlavne telka telka telka... ale nic nepomaha, bodaj by aj, ide mu to uz vsetko na nervy a je poriadne zlostny

pascalka
15. apr 2010

Mirka mne aj malo spava cez den aj večer nechce ist spat čo bola zvyknuta sa vonku vybehat 😒
ked my navštevy tažko zvladame naš čertik je všade 😅 ale ak chce mat niekto prevrateny byt hore nohami radi prideme 😀 😀

zuzulask
15. apr 2010

cez deň nemáme plienku už od leta..... tak od vianoc nedávame ani na denné spanie...len tie mokré noci....ale to sa poddá...dokonca sa na to ani nezobudí že sa pocikal, lenivec malý, zvykol si už na to..... chodí sám na záchod a aj veľkú potrebu robíme na záchod....na veľký s podsedákom , ale aj nočník ako sa mu chce...... 😀 😀 😀 😀

ak chce niekto mať pohromu v byte, radi prídeme.....aj my sme taký uragán...poriadok v detskej neriešim , len poodhŕnam hračky aby ma v noci nepichali keď idem na nich urobiť kuk..... 😀 😀 😀 😀

lindush
15. apr 2010

ahojte este raz...

tak ja som dnes od rana v jednom kole...varila som,konecne zehlila 🙂 a teraz sa chystam este upiect nejaky kolac...Danielko spal od rana len 45min,ale nastastie je dobrucky,hra sa v ohradke a mame zapnute bebe,vdakabohu zanho 🙂
Akurat nas trapia hnacky,ale to asi zo zubkov,uplne ma opuchnute dasienko,tak ratam,ze sa mu tlaci druhy...

U nas este prejde vela casu,kym sa budeme oducat od plienok 🙂 najnovsie sa chystame na nocnik 🙂

baby inak nepouzivate niekto od Hami to nocne mlieko Hajaja 2 ? Mam 2 uplne nove krabice,dostali sme a nepouzivame,tak rada posuniem

helka101
15. apr 2010

Lindush zato mne spí maly od pol1 tak som zvedava kedy vstaneme a hlavne, kedy pôjdeme zase spať 😔

lindush
15. apr 2010

helka tak to asi kvoli pocasiu,to len na nas ma nejaky opacny efekt 😒 snad aspon v noci bude dobre spat,ked cez den tomu vela neda 🙂

helka101
15. apr 2010

Inač aj my sme mali take obdobie, že sa zobudil maly v noci, vyspaty a museli sme sa dve hodinky hrat aby zaspal... 😠 no hadam u vas to bolo len jednonočna zaležitosť 😀
No idem mu aspon asi dvere otvoriť aby sa prebral, lebo takto pôjdeme spať o polnoci 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre