Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

helka101
26. júl 2010

@danabel ale už sa nam to blíííži 😵

mtsl
26. júl 2010

wawky wawky aký krásny chlapček, blahoželám 🙂

petulka_1
26. júl 2010

@danabel No tak on sa teraz rad vytahuje, ved ked sa v bruchu nemohol. 🙂 😉 Baby, aj vy sa dockate... este si dobre pospite kym mozte...

petulka_1
26. júl 2010

@mtsl dakujem 😀

henikav
26. júl 2010

aha, vidim petulka, ze si si zapamatala co som ti pisala, ze si este pospi ci oddychni pokial mozes 😀
Ale my mami sme uz take, ked babo place, dufame ze coskoro sa ukludni a zaspinka a ked uz dlho spinka, tak ho pre istotu pojdeme aj zobudit 😀 zacarovany kruh 😀 😀 😀
ale brala by som taky vonavy uzlicek aj ja, len my sme uz na to stari, skoda

henikav
26. júl 2010

teraz som zbadala ze su tu uz aj fotky, krasny je, nadherne babatko 😉 na spapanie

sofik
autor
27. júl 2010

@petulka_1 malý je krásny 🙂

helka101
27. júl 2010

@henikav heni ešteže viem do čoho už idem 😀 😀 😀

danabel už mate vaničku na kočiik? budete mať ten bebe confort heig track??? 😕

henikav
27. júl 2010

@helka101 veru, uz vies, ale pozor, jedno babo nie je ako druhe, jedno moze vycinat a druhe moze byt extra poslusne. Uz to mas vlastne za par, to uz rychlo ubehne, neviem ako ty, ale ja som sa tak mesiac pred porodom citila najlepsie. No ale budes toho mat dost, lebo aj maly je este babo, takze budes mat babatka dve, jedno velke a jedno malinke 😉

helka101
27. júl 2010

@henikav heni presne... doteraz som nevladala nič, len som polihovala, boleli ma križe, panva a od 30tt som nabita energiou.. každy den si poriadim... 😀 čuduj sa svetu aj navarím... 😀 predtym som riadila len fakt ked už bol bordel,alebo som to spravila len na oko... 🙂 tento tyžden sa chystam umyť si okna... a v sobotu chceme malovať detsku... 😵 muž sa stale zlosti, že namiesto toho aby som oddychovala, tak len stale dačo vymyslam... ale ked len tak ležím tak sa hned babo zapre do praveho boku a mam len bolesti.. ked som v pohybe, tak aj ona je spokojnučka 😀 😀 😀 😀

Mino bol celkom dobre dieťa, od 4mesiacov sme spali celu noc... akurát sme sa včera s mm o tom bavili, len toto druhe by mohlo od narodenia prespať celu noc 😀 ale asi chcem vela... no som zvedava ako to všetko zvladneme, hlavne ako to zoberie maly.. kedže je všetkych maznačik 😅

mirka7582
27. júl 2010

ahojte ja niesom zatial tehu ale som prvi den po et 😀

henikav
27. júl 2010

@helka101 no veru bude to zmena pre vsetkych, aj pre malickeho ked bol doteraz maznacikom a teraz sa bude musiet delit, ale podla mna si velmi rychlo zvykne
@mirka7582 drzim palceky 😉

mirka7582
27. júl 2010

🙂 @henikav dakujem dufam ze vydrzia a sa zahniezdia 🙂

helka101
27. júl 2010

@mirka7582 aj my držíme palce, aby si bola čoskoro tehu 😉

mirka7582
27. júl 2010

🙂 @helka101 dakujem velmi sa teskam 🙂

helka101
27. júl 2010

@mirka7582 😵

pascalka
27. júl 2010

@helka101 jasneeee 😀 😀 😀

danabel
27. júl 2010

@helka101 ano, budeme mať Bebeconfort high trek - vaničku už máme, len šporťák s konštrukciou nie 😀 kupovali sme ju skôr, lebo sa bola príležitosť výhodnej kúpy. Aj maličkú donesieme z pôrodky vo vaničke, nie vo vajíčku, keďže máme k tomu car kit.
@mirka7582 budeme radi, keď sa ku nám pripojíš v tehulkovaní 😉

danabel
27. júl 2010

@helka101 ty máš rovnaký kočík s maruš nie?

helka101
28. júl 2010

@danabel ano rovnaky 😉

mirka7582
28. júl 2010

😀 dakujem 🙂 uz iba 12dni

danabel
28. júl 2010

Ahojte, neviete niekto ako sa darí marči s bábom?

gergi7
28. júl 2010

jej, ste sa rozkecali 😉
danabel - uz si vysadila magnezium??? pozeram ze uz 34 tt...

My si uzivame kiahne ☹ . je to od drzku, ked clovek nesmie vonku... dnes sme doma uz 5 den. Karinke odisli hlasikvy, co stale jaci. Ešte ze je Adko kludne dieta a v klude dokaze spinkat .
MM konecne k rozumu dosiel a maka sa na dome 😵 😵 😵 uz 3 den!!! A mna stve, ze nemozem chodit dirigovat, ze co a ako ma byt 😀 😀 😀

danabel
28. júl 2010

@gergi7 no musíme dačo kecať 😉 , keď sme zatvorené medzi štyrmi stenami ☹ - prsty máme našťastie v porádku 😀

...už som to zredukovala z päť na jednu tabl. ráno - idem na to radšej postupne ako naraz všetko vysadiť , ešte tak zoberiem zajtra a potom už koniec s Mg. Teraz si už dávam na obed 1 prenatal ako na začiatku tehu a striedam to s tabl. s omega 3 kyslelinami (jem veľmi málo rýb). Akurát som začala žehliť vecičky a hľadať pre ne najvýhodnejšie miesto pri prebaľovacom pulte. 🙂...som zistila, že máme toho nejak veľa...
...tie kiahne to je taká vec, že vytrpieť to raz musíš (te), ale potom už je pokoj. No a že nemôžete ísť vonku 😒 - aspoň že je zlé počasie a prší, tak to až tak neláka, ako keď bolo pekne. S príchodom augusta sa má zase otepliť a to už pomaly bude aj koniec s domácim väzením ( myslím že asi týždeň a pol / dva t. nesmiete ísť von - či dlhšie?)

mirka7582
28. júl 2010

@gergi7 jasne a co mame robit ked musime na seba davat pozor 😀

danabel
28. júl 2010

@gergi7 a môžem sa spýtať, že kde máte budúce rodinné hniezdočko?

helka101
28. júl 2010

Luci je super, že mm došiel k rozumu 😀 načase 😀

helka101
28. júl 2010

@danabel a už viete farbu športaku, či ani nie? 😅 my sme tiež chceli prevažať vo vaničke, ale nezmesti sa nam skrz maleho autosedačky... 😔 tak bude mala vo vajičku, a maly vo svojej sedačke

danabel
28. júl 2010

@henikav podľa mňa vôbec nie ste na voňavý uzlíček starí 🙂
...keď som bola v nemocke pár dní, tak bola so mnou na izbe jedna žienka štyridsiatnička s bruškom z Kriváňa, čakala, kým sa jej rozbehne pôrod, len maličký bol skrížený a v panve mal akurát jednu nožičku. Tak ona má doma jednu teraz čerstvú maturantku, jednu 16 - ročnú a teraz sa im podaril chlapček, tak sú z toho úplne hotoví. Nám rozprávala, že ako sa jej mm zmenil, aký je starostlivý, ochotný (aj v noci vstať a pomasírovať jej chrbát) v porovnaní s tým, aký bol keď bol mladší a čakali tie dve dievčatká. Ona sama hovorila, že si povedala, že si oddýchne trošku od roboty. Inak, že všetci sa na ňu pozerajú akoby bola z marsu - no môže jej to byť ukradnuté...hlavne že ona si to užíva... 🙂

danabel
28. júl 2010

@helka101 nooo vieme ...čoko- hnedá, len ho ešte treba objednať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre