Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

macalc
29. jan 2012

Ahojte babulky.
Chcela by som vas poprosit aby ste mi poradili nejaku normalnu dr v LC chcem zmenit dr a neviem sa rozhodnut za vsetky odpovede budem vdacna

danabel
29. jan 2012

@petulka_1 ahoj, už nechodíme 🙂 chodili sme na Strehovú, ale už nebudeme...chceme skúsiť Veľký Krtíš možno od marca. A ako sa máte?

danabel
29. jan 2012

@zuro ahoj a čo ideš dávať šiť? 🙂 Plánovala som už tento týždeň prísť, ale sme chorí ☹ ...a ináč ako sa máte?

danabel
29. jan 2012

@macalc Ahoj, neporadím, lebo aj ja chcem zmeniť 😀 Keď nájdeš normálnu, tak mi daj vedieť 😉

macalc
29. jan 2012

danabel ja som zacala chodit k dr Strazkovej ale potom to prebrala dr Hricova a uz od zaciatku bola nejaka odmerana k nam chodili sme len do poradne mala nebola casto chora a vzdy ked se prisli tak nas vital no co uz zase ste tu a vlani v lete a na jesen som mala jednu prihodu z drHricovou mala mala 2 dni vyoke teplty tak som snou sl k dr crp vysetrene zapal v krvi dost vysoky a moc bol negativny odpoved bola mala ma roblem z ladvinami lebo isto chodime na kupalisko, dostali sme atb a po tyzdni kontrola na jesen sa nam to znova zoapkovalo a znova to iste ze ladviny tak sme boli aj na somo negat vysledok moc negat krv v poriadku a ze ak sa nam to zopakuje este raz tak pojdeme na nefro ale na zaklade coho mi povie ze mala ma taky problem cim skor nas a ten pristp ze uz ju aj popocuvam ked ste ju vyzliekla no nemam slov a cim skor nas vysupovat koli tomuto hladam druhu dra to nekonecne cakanie nas vybavi za 10 minut adruhych za pol hodinu

danabel
29. jan 2012

@macalc ahoj píšem ti IP 🙂

danabel
29. jan 2012

@zuro ďakujem za IP, asi by som to inak nenašla 🙂

petulka_1
30. jan 2012

@danabel Ahoj, no ja som myslela ci niekde do lucenca nechodite, ale tam asi nic take nieje. 😒 . No tak asi pockame do leta a vtedy sa vykupeme dostatocne 😀 . My sa mame celkom dobre, pekne rastieme, mame 10 zubov + 2 nam idu teraz, chodime uz na nocnik, cely den vydrzi bez plienky iba na spanie a ked ideme von mu davam, ale uz sa aj vypyta, no tak som rada ze mu to tak pekne ide 🙂. A vy ako?
@macalc no my prave ku tejto dr. chodime, ale zatial sa da, este ze nebyva casto chory. A ak aj tak uz viem ktore lieky mu mam dat, lebo stale tie iste predpisuje. 🙂

macalc
30. jan 2012

petulka_1 uz sme sa prehlasili k dr Tothovej a uvidime ze aky pristup bude tu . 🙂

danabel
30. jan 2012

@petulka_1 To plávanie je dobré aj mimo leta ako otužovanie a je výborné na celkovú imunitu + spoločnosť detí a nové básničky a pesničky, ja neľutujem...určite pôjdem, keď raz budeme mať druhé, len si dobre rozmyslím, že kam.
Máme sa dobre, len teraz sme chorí (ja a drahý), maličká sa túto zimu zatiaľ drží dobre. Aj Lesi sa pýta na nočník už dávnejšie, len sme boli na víkend u známych a keď sme prišli, tak prestala. Zmena prostredia na ňu zle zapôsobila a začala aj horšie spávať a rozprávať. Pomaly sa to už upravuje a znova sa pýta, so spaním to je horšie, lebo len tento mesiac je vyšla 1. stolička a celkovo 7. zúbok, takže ešte nás to čaká 😅 ...užívame si každý jeden, konkrétne táto stolička jej išla mesiac, tak som zvedavá na ďalšie.
Lesi hlavne veľa rozpráva, niekedy sa nestíhame diviť, aké slová sa na ňu už lepia 🙂
Do Nezábudky nechodíš alebo neplánuješ?
@macalc ale si rýchla 🙂 držím palce, nech je to lepšie ako doteraz 😉

macalc
30. jan 2012

danabel uvidime a verim ze bude lepsie a ked nie skusime dalsiu dr 🙂

petulka_1
30. jan 2012

@danabel No ved preto som sa pytala, ci to nieje v lc, lebo tam by sme obcas mohli zbehnut. 😒 Co tam nebolo dobre kde ste chodili? No zatial som o Nezabudke este vela nepocula, tak neviem ako to tam funguje, ty tam chodis? Si priamo z Lucenca?
Sebino sa tiez snazi zopakovat vsetko, len niekedy sa to nepodoba na to co chce povedat. 🙂 ale mamina mu rozumie 😉 teda vacsinou.

macalc
31. jan 2012

ahojte.dnes sme boli u novej dr a mala ma zapal priedusiek a aj zapal hlasiviek dal nam unasin a ventolin sirup a ten pristup sa neda porovnat zatial som spokojna z novou dr, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danabel
16. apr 2012

Ahojte všetkých srdečne pozývam na burzu detského oblečenia, tehotenských vecí a materských potrieb 🙂

rebeka25
17. apr 2012

@danabel - priiideme a už sa veeelmi tešime 🙂

danabel
17. apr 2012

@rebeka25 super 🙂 aj my sa tešíííímeee...ja beriem aj segrine veci po Alexovi na predaj 😉

mt1986
20. apr 2012

Ahojte žienočky 🙂 chcela by som sa opýtať ohľadom tej burzičky, to bude priamo v budove tržnici? Ďakujem 🙂

lesonok
20. apr 2012

ano burza bude priamo v budove tržnici. ale budu aj čisté textilné podložky na všetky predajné stoly, tak sa nemusite bat ze sa vase vecičky zašpinia🙂 ak mate záujem tak sa treba nahlasit na predaj,zeby sme vedeli ze kolko predajnych stolov treba pripravit, uz mam zapisanych 25 záujemcov,tak len šup šup s rozhodovaním 🙂))))

mt1986
20. apr 2012

Ja mám záujem, ale na nákup 🙂 a už sa teším 😎

lesonok
21. apr 2012

@mt1986 to je tiez vyborne,ved predsa aj nakupovať niekto musi🙂)))))

mt1986
21. apr 2012

@lesonok jasné 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

lola77
22. apr 2012

@lesonok @danabel Super nápad s tou burzičkou 🙂 Teším sa na ňu 🙂

lola77
22. apr 2012

Chcela by som sa spýtať, aké máte skúsenosti s MUDr. Rumanovou? Rozhodujem sa medzi Kollárovou a Rumanovou.

danabel
22. apr 2012

@lola77 ja odporúčam Kollárovú, je to moja doktorka od narodenia a pred mesiacom sme ku nej prešli aj s malou od Dr. Hricovej, napriek tomu, že je na opačnom konci mesta

danabel
22. apr 2012

@mt1986 ahoj, nechodíš náhodou v stredu cvičiť k p. Číčelovej? Aj jej som chcela dať plagát, len neviem kedy začína prvá skupina...

lola77
22. apr 2012

@danabel Ku Kollárovej chodil aj môj priateľ a tiež ju moc chváli. Rumanovú mám zas hneď vo vedľajšom vchode.
Ja chodím cvičiť. Myslím, že prvá skupina začína o 12h. Ja chodím až na 17h.

danabel
22. apr 2012

@lola77 aha, no to mi akurát malá ide spať 🙂 nevieš náhodou, či tam nie je aj skôr? Alebo jej zavolám a nejak sa už dohodnem...už je to vlastne posledná streda do burzy...

danabel
22. apr 2012

@lola77 aj ja som si volila doktorku podľa toho, ktorá mi je najbližšie, ale nedopadlo to dobre...ak máš k dispozícii auto, tak podľa mňa radšej vyberaj podľa kvalít a vlastných požiadaviek na lekára

lola77
22. apr 2012

@danabel To ti neviem povedať, ale zavolaj jej a ona bude rada, ak jej dáš nejaký letáčik a ona nám to na cvičení určite povie 🙂 Ja sa na burzu určite chystám, bude to podľa mňa veľmi zaujímavé a pre mňa nové 🙂
Veď asi zvolím tú Kollárovú, autom k nej viem zájsť. Ja som len chcela vedieť, aké sú ohlasy aj na túto Rumanovú, či s ňou majú mamičky skúsenosť.

lesonok
22. apr 2012

@lola77 Teším sa ze prídeš!!! je to prvý krát tak veľmi dúfam ze budu všetci spokojný a aj predievajúci a aj nakupujúci🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre