Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

janulienka83
31. máj 2010

Ahoj. Ja robím s DEDROU, som od Lučenca.

zuzulask
31. máj 2010

ahoj....čo nám vieš povedať ohľadom tých náramkov na komáre?????

gergi7
31. máj 2010

Pozerala som tie naramky na nete. Je ich vsade dost 😀 Ma to ucinnost len do 48 hodin. To sa mi zda malo! 😕

zuzulask
31. máj 2010

oni tam píšu že až 8 týždňov.......

gergi7
31. máj 2010

zuzula, ja som pozerala od inych vyrobcov! a ak to ma ucinnost 8 tyzdnov , tak je to super. 😕 . Napasmali ste aj mna, xixi ja to tiez musim mat. xixi 😀 😀 😀

zuzulask
31. máj 2010

no....kukni link čo som dala na DEDRU na predch. str....píšu že 4 t....a pri skladaní z ruky a vkladaní do pôvodného obalu až 8 t.....no tak ja to budem nosiť ak tak len k našim a sem tam do parku.......len nájsť niekoho z LC...lebo je to z Čiech na dobierku a ak by tu sa našla baba ktorá s tým robí , tak by sme sa prihodili k objednávateľom......ja som už začala sondovať.....

gergi7
31. máj 2010

zuzula, toto je link z dedry . Z tohto by to bolo rozumnejsie ako sa k tomu dostat cez 3 osoby 😕

http://www.vk-dedra.cz/ekodrogerie/eshop/5-1-Te...

zuzulask
31. máj 2010

no , viem ....aj ja som ho sem hodila...

sofik
autor
1. jún 2010

janulienka83 tak nám napíš že za kolko ho predávaš a či nám ich vieš poslať poštou 😉

sofik
autor
1. jún 2010

počasie je bláznivé, už som z toho nervozna - raz prší, potom svieti slnko 😠 ja chcem konečne slnečno a horúco 😉

helka101
1. jún 2010

Jani to počasie ide na nervy aj mne ☹

janulienka83
1. jún 2010

Ahojte baby. Ja som volala do DEDRY a bohužial tieto náramky už majú vypredané, ani vraj nebudú najbližšiu dobu v ponuke. Tak ak si ich chcete objednať, neviem vám pomôcť.Ale ak by ste chceli čokoľvek z DEDRY, objednám vám a na odbere sa dohodneme. Ja som z Divína.

janulienka83
1. jún 2010

A tú stránku čo si tam hodila gergi7 je asi stará, lebo teraz je tá stránka robená trošku ináč. Nemáš tam ani české koruny premenené na eurá, čo v aktuálnej DEDRE majú pri každom výrobku.

janulienka83
1. jún 2010

Gergi7, ja som tam volala, na vk.dedra a ani tam to už nemajú v ponuke, od dnes to majú vypredané.

sofik
autor
1. jún 2010

Všetkým detičkám prajem ku Dnu detí len to najlepšie 😵 😵 😵

sofik
autor
1. jún 2010

janulienka tak škoda že už tento produkt je vypredaný ☹ budeme musieť ostať pri repelentoch a ostatných odpudzovačoch komárov 😒

janulienka83
1. jún 2010

Sofik asi máš pravdu... ☹ .

zuzulask
1. jún 2010

ale tej vody je dosť...dnes som išla autom do Baťu...no niečo strašné pri Slovnafte...... 🤐 🤐

marcaradko
1. jún 2010

ahojte 🙂
dnes som bola v poradni,mame 2700g,hlavickou na dol a zatial to vizera na termin 😉
ja som na tom +cca 12kg.obcas dava o sebe vediet moja pochramana chrbtica...uvidime ako sa bude tvarit pri porode.o tyzden idem prvy x do nemocky na sono,to budem uz 39tt...skoro co... 😒
co sa tyka pocasia nemam slov 😠 ...asi sme mali kupit lodku a nie kocik 😀 😝
ozaj neviete nieco o stitnej zlaze pri konci tehotenstva,uz cca 2 tyzdne pozorujem obcas vecer taky blby pocit v krku,akokeby som tam mala nieco prilepene,citala som ze to moze byt stitna zlaza.viem ze v tehu to moze byt velky problem,ale myslim ze ak je to na zaciatku,o konci tehotenstva neviem vobec,ci to moze byt,ci to vlastne nieje aj bezne,alebo ci je to rovnako nebezpecne ako na zac. tehu? 😒

zuzulask
1. jún 2010

neviem , nepočula som osobne o štítnej žľaze nič..........ja som nemala tie problémy.....alebo žeby to bola úzkosť v krku pred pôrodom??????? nie , to sa zvládne.....mužova sesterka mala v detstve zlomený ako sa hovorí "trtáč " a tak mala cisársky rez......

sofik
autor
2. jún 2010

konečne svieti slnko na východe a možeme ísť vonku 😅 dúfam že to aspon do večera vydrží 😉

marcaradko
2. jún 2010

nieje to nic podobne uzkosti,ani,bolesti,ani skrabaniu,je to taky pocit ako keby som tam mala nieco prilepene,proste mi tam nieco vadi.a co sa tyka trtaca ten som mala prasknuty a rok na to zlomeny stavec hned nad nim,gyn. povedal,ze uvidime ako sa bude vyvijat tehotenstvo a podla toho uvidi,no tehu bolo teoreticky v poho az do teraz.a ono je to kost na ktoru sa napajaju panvove,cize tak poriadne sa mi to moze zacat ozyvat az pri porode a to si tam oni budu mysliet,ze to ma boli tak ako zvykne a bojim,aby sa mi tam nieco nedodrbkalo,bo mi to po zrasteni nikto nekontroloval....hm 😒
tu sa obcas zatvari,ze chce svietit,ale aspom neprsi 😅

zuzulask
2. jún 2010
zuzulask
2. jún 2010

normálne neviem kúpiť Michalovi gumáky......v celom meste nemajú malé veľkosti.....

ives77
2. jún 2010

Ahojte babenky 🙂 nejak nestíham písať,ale všimla som si tu novú známu tvár s Haliči...ahoj marča,ja som Ivana bývalá Kortišová.....:🙂)

sofik
autor
2. jún 2010

maruš tebe by bol asi aj lepší cisársky rez 😉

tu bolo dnes konečne celý den slnečno, aspon to trocha preschcne lebo tej vody je už všade veľa ☹

zuzulask to je čo za foto? ty si v tom červenom triku? fakt si chudučká 🙂

janulienka83
2. jún 2010

Zuzulask bola si pozrieť aj v STOPSHOPE? Kamoška kúpila tam dcérke, sa mi zdá že v Baťa.

sofik
autor
2. jún 2010

aj deichmann má gumáky, skús aj tam pozrieť 🙂

gergi7
2. jún 2010

Zuzula, ty ma tu nestras s tou fotkou!!! 😀

rebeka25
2. jún 2010

Mozete mi poradit? Ako je to z navstevou ocinkou v porodnici? Babetko vidia len cez sklo? Omackat si ho mozu len ked pridu domou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre