Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

monika0123
28. máj 2009

idem spat.dnes aj mna zmorila migrena.a to ked som ta citala heli som si tak v duchu myslela ze ako super ze som davno ja nemala tak mi naschval dosla 🙄

marcaradko
28. máj 2009

mima len na recept a myslimze ti to asi nepredpise obvodna,len alergolog alebo krcna,ale je fakt dobry.radko ho tiez jeden cas mal a menej chrapal 😉 😕
roa,uz ti zrusili ten album ci si ho ty zrusila 😅 ......aj ja som mala cacanu orchideu,kym mi moja maminka nespravila koncentrat hnojivka....... 😅 🙄 😝

gergi7
28. máj 2009

Eli, len do dnes vecer 😔

pascalka
28. máj 2009

Monika super,že je konečne dom vaš 😉
Heli ta migrena ☹ Monika dufam ti prejde 😔
Roa mna aj didhiaden uspaval som vypadala ako sfetovana,ked som ho raz cez den zobrala 😀
Gergi a čo Vaš domček???

marcaradko
28. máj 2009

lubu...emmka je straaaasne zlataaa.....a tej fotke kde je prave zobudena sa proste neda odolat...juuuj zedla by som ju,modelka je to riadna aj v tom klobuku..... 😵 😵 😵
podla pocasia......to nevyzera tak skoro na ziadne stretko 🙄

lubu
28. máj 2009

maruš dakujeme 😉

marcaradko
29. máj 2009

a co to tu...vonka ako na sibiri ......azdaj len ni ste v tej zime? 😲 ....ci tie co este nisu chore cakaju kody sa to aj na ne nalepiii 😅 🙄
tak prijemny primrznuty dnik van prajen 😉

marcaradko
29. máj 2009

...a nik 😕

monika0123
29. máj 2009

tak my sme dnes mali prijemne vybavovacky.prepisovali sme elektriku,vodu....v dome na nas a dali sme zapojit plyn.dnes pridu spravit reviziu a buduci tyzden uz bude zapojeny 🙂 a este sme si aj nasli cas zbehnut na namestie lebo tam boli sestri s malym a prisli sme na najlepsiu cast-nevydareny pokus amaterskych hasicov zahasit ohen 😀

marus,kvietky su na modrej streche

ja som si vecer lahla a nastastie ma to preslo.dnes ked som zacala citit ze ide potvora tak som si dala panadol a je mi super 😉

marcaradko
29. máj 2009

....xi a co robeli to ty hasici... 😀
uz neni tam ten album ☹

marcaradko
29. máj 2009

...dnes som dostala mrsku,a zasej zacinam mat taky PMS ako pred tehu.skoro som odpadla od bolestiii...trvalo to sice len neaku pol hodku,ale som videla aj hviezdicky.vsimla som si,ze mi to tak ostalo rozhadzane aj casovo aj bolesti...ako som presla tou ATB liecbov v martine.po cisteni mi chodila mrska presne o mesiac a teraz 40,37,35 .
......sa naserem a najblyzsia nepride vobec.....xi 😀 😝

monika0123
29. máj 2009

najprv zapalili sedacku ale este neboli pripraveny tak skoro aj dohorela kym to porobili.ked prisli blizsie s aviou tak kym rozmotali hadice tak im to trvalo ako hladnemu sra...e,potom sa im dvakrat rozpojili hadice. z rozdvojky sla voda zlou dietou tak museli rychlo pokrutit uzaveri ako mali byt a posledna hadica bola deravejsia ako emental a tak voda striekala na konci slabim prudom.hadicu drzal taky mlady sexos medzi nohami no velmo mu to nestriekalo 😀 😀 vsetci sa velmi bavili okrem zahambenych hasicov 😀 😀 😀

marcaradko
29. máj 2009

😀 😀 😀

helka101
29. máj 2009

No čaute.. tak hasiči si urobili zas reputááciu 😀 ale sú tam celkom feši chalani.. som mala vela krat priamy prenos prezliekanie, ked som byvala na Rubanisku 😎 😀

Marči aj mne prišla dnes mrška!! Ale som jej strašne rada.. 😵 tak aspon vieme kedy mame mať podla seba 😀

marcaradko
30. máj 2009

...a zasej ste tuuu???? 😀

gergi7
30. máj 2009

Ahojte kocky 😉
Prisla som sa Vam pochvalit. na krku mam policiu 😀 😠

roasha
30. máj 2009

gergi,to potesi! 😝 😅

marci,album mazli admini,zavideli krasne kvety 🤐 😀

monika0123
30. máj 2009

gergi a kvoli comu?starej preskocilo?

gergi7
30. máj 2009

Monika, presne tak. ona to v hlave v poriadku nema.
rano o 10.00 zvonil muzovi tel. a pytali si mna. som sa prihlasila a dotycny sa predstavil. najprv som si myslela, ze si niekto robi prcu 😀 😀 😀 . no a potom zacal citat zapisnicu. ta suka si tak fasa povymyslala. Udala, ze dom je jej a ja som ju prisla vyhodit a nech si berie len zubknu kefku a pastu so sebou.
Potom sa pytal mna ako to bolo a dosli sme k tomu, ze tam zapise, ze su to same klamstva. No zajtra ma po P.I.Č.I.
V tej dedine nebyva ani 2 roky. Chodi po susedoch a kyda na moju rodinu. Pracka jedna. Kurnik ale keby to bola aspon pravda. My sme jej chceli este dobre. prosikala,ze nema kam ist bla,bla,bla. za dobrotu na zobrotu. 😔

gergi7
30. máj 2009

A nakoniec este ju pototo,lebo ma nepustila na pozemok. tak nech sa len vyhraza. ujo to aj tak ututle 😅

roasha
31. máj 2009

gergi,ste ju mali hned chytit,a vysmarit za golier,nie jej este davat cas na vystahovanie 🙄

sofik
autor
31. máj 2009

Ahojte 🙂

Gergi tak koli tomu že ste ju tam ešte nechali a nevyhodili hned, vás dá ešte aj na políciu, ja by som ju išla hned v momente vyhodit 😠

lubu
31. máj 2009

Ahojte kočky nestiham.....len vas chcem pozdravit všetky 😉 zajta už ai netihnem sem dojst..ešte dobalit a poupratovat av noci cestovat takže už nestihnem sem..tak sa držte 😉 budem na vas mysliet ako popijate kofolu v parku..tak sa držkajte a držte place aby sme to zvladli dufam že mala koirmka netihne rozobrat z vnutra liertadlo za 2 hodiny a doletime celí 😅 tak pa a cmuk všetkym detičkammmmmmmmm 😵

roasha
31. máj 2009

lubu,tak vam prajem stastnu cestu,a vela-vela slniecka 🙂

gergi7
31. máj 2009

Ahojte 😉
Tak a mame uz od starej svatyyyyyyyyyy pokoj 🙂 😵 . Dnes sme boli po kluce. ja som tam nemohla ist. isli moji rodiacia a Riri. Ja by som to nevydrzala a dobila by som ju 😠 . Dom je prazdny, pobrala co sa dalo. este aj linoleum vsade vytrhala. no a psa tam samozrejme nechala, ze co ona s tym. Ked sadali do auta, mamina sa jej pozdravila, ze zbohom. stara zarevala, ze my sme este neskoncili. suka ciganska 🙄 . Jej cesta na poliiu bola aj tak zbytocna 😀 .
A mozme sa dat do prerabky.

Lubu, stastnu cestu 😉

Sofi, vy ako??? vraciate sa este k sestre???

Roa, mas pravdu. do zapisnici uviedla, ze som ju vyhodila z jej domu bez priciny 😀 .

roasha
31. máj 2009

moja,tak mate konecne pokoj 😝 🙂

helka101
31. máj 2009

Počujte,to aj u vas je take počasie ako u nas? 😠 ved to sa vôbec nepodoba na leto 😢

Lucka štastnú cestu a neboj Korimka to zvladne,ľavou zadnou.. uvidíš 😎
Luci tak už maš konečne pokoj od tej starej starigi 🙄 super kedy začínate prerábať? 😵

Moje dieťa sa dnes dostalo ku notebooku a rozobralo mi celu klavesnicu, takže som ju len dve hodiny skladala, a ešte aj tak neni plne funkčna..na nervy ☹

gergi7
31. máj 2009

Helka, ja by som chcela co najskor, aby sme uz konecne boli len MY a vo svojom 😉

roasha
31. máj 2009

helka,ale celkom dobre ti to pise 😀

gergi7
31. máj 2009

este aj z laptopu sravi puzzle 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre