Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

ajkalc
30. sep 2010

neviete nieco o Helke????

lucia19
30. sep 2010

@ajkalc presne nato som sa sem prisla aj ja opytat ...mozno uz tlaci 😉

sofik
autor
30. sep 2010

ale už by mohla tlačiť, stačilo prenášania 😉

gergi7
30. sep 2010

No mohla by uz 😉 . Ktovie, ze co zamyslaju. vcera doobedu mala ist uz na prijem

ajkalc
1. okt 2010

No,Helka je este medzi cakatelkami.V nemocnici.

lucia19
3. okt 2010

neviete niekto ako sa ma Helka??? este stale nic ??? 😕

pascalka
3. okt 2010

Helka sa chuda stale gulka každy den snou volam a nejak sa bambulke nechce von a nič snou nerobia.. 🙄

lucia19
3. okt 2010

Chuda :( a preco jej porod nevyvolaju?

mirka7582
4. okt 2010

chuda heluska aj ja ze ked sem pridem budem citat ze uz ma malu pri sebe 😒 snad uz zachvilocku bude 😀

lucia19
4. okt 2010

@mirka7582 ale sa potrapi snou 😒 a malej sa asi nechce ist do tohto zleho sveta v maminkinom brusku je lepsie 😉

mirka7582
4. okt 2010

@lucia19 tak to je jesna ze u mamiky je najlepsie ,ale si myslim ,ze by ju rada drzala v naruci 😀

sofik
autor
4. okt 2010

Ahojte 🙂 tak Helka to už má konečne za sebou a je to dievčatko 🙂 Volá sa Vanda, krásne meno 😅

pascalka
4. okt 2010

Janka si ma predbehla 😀
Tak Vanda sa narodila dnes o 17 40 hod , 3300g a 50 cm tešimesa s celou rodinkou 😉

ajkalc
4. okt 2010

@sofik no konecne.hlavne,ze je vsetko v poriadku. 😅

sofik
autor
4. okt 2010

@pascalka Katka predbehla a tiež sa tešíme hlavne že je princeznička už na svete 🙂

pascalka
4. okt 2010

@sofik Janulka ved ja srandujem 😀
Sofinka ako zvlada škôlu? nas to tiež o chvilu čaka 😅 a kedy budete Tomašovčanky?
@ajkalc ved už bolo na čase ,že jej vyvolali 😕 a ty ako gulkate sa? 😉
a ostatne kočky? ako sa Vam dari? nejak sem nestiham skôr na facebooku fičim 😅

pascalka
4. okt 2010

@lucia19 Lucka teraz som nazrela,že už maly ako vyrastol 😲 nejak to rychlo leti len prednedavnom si rodila.. 😅

sofik
autor
4. okt 2010

@pascalka malá je viac chorá ako doma, tie výrusy sú hrozné, stále si niečo domov donesie ☹

Tomášovčanky budeme možno tak v lete lebo tatino nám už je nastálo doma tak maká na dome a asi o týžden už ide dávať dole strechu tak už to pojde rýchlo 😉

a vy kedy začínate so školkou? po novom roku? 😕

pascalka
4. okt 2010

@sofik jej tak super,že už mate ocinka doma 😉 no tak na to sa tešim 😖 na tie choroby čo deturence vychytaju v škôlke..
na ideme po novom roku.. 😀 rýchlo mi to ubehlo ..

lucia19
5. okt 2010

@pascalka no to ano tak strasne to leti ved uz pomaly tahame na 2 rocik.boze a este kedy bol taky mainky 😢 ozaj teba asi nemam na fb ake mas meno?

mirka7582
5. okt 2010

😀 Vou super dalsi cloviecik na svete 😀 konecne citam dobre spravi 🙂

mirka7582
8. okt 2010

fiha tu nikto nieje .co je nova miestnost ☹

ajkalc
8. okt 2010

neviem o nijakej.ale asi preto je tu mrtvo,ze komunikujeme cez FB 😉

pascalka
8. okt 2010

veru všetci su na facebooku 😀

danabel
8. okt 2010

@pascalka ahojte, ja nie som 😀
A všetci mi to vyhadzujú na oči....

danabel
8. okt 2010

Už sa neviem dočkať, kedy sem zavíta helka... asi to nebude tak skoro 🙂

lesonok
8. okt 2010

Ahojte!!! neviete mi poradiť vitamíny na imunitu pre decka na zimné obdobie?? 🙂 s čim mate skúsenosti? 🙂

helka101
9. okt 2010

Ahojte... hlasime sa z domu 🙂 včera nas pustili.. konečne po 9dnoch .. trapenia sa v nemocke 🙄
- prenašali sme 11dní, tak sa mala narodila v 42tt 😠 , ale je to naše zlatíčko dobručke.. prva noc doma bola ukažkova, pekne spinkala, len raz sa zobudila na papanie... a spinka dalej.. 😉 den tiež prespí.. podstata - ak je plne bruško, tak je Vanda spokojna 😵 a my tiež 😉

Maly je snej uneseny, stale ju chodí bozkavať, hladkať, ale musíme byť v strehu to je jasne, velky pomocník pri prebalovaní... 😵

@danabel ahooj, no a môžeme chodiť kočííkovať už obe 😵

@lesonok my sme teraz na Cebione sirupe, ale su aj kvapky čo davaš do mliečka... ale skusili sme už aj IMUNOGLUKAN..ale čo ja viem 🙄 tento sa mi zda lepší, brali sme ho aj ako menší... uvidíme či zaberie a pomôže počas zimy 😅

Pekny víkend vam prajeme 😵

marcaradko
9. okt 2010

@helka101 ahoj helka ,gratulujeme ku krasnej "vanduske" 😉 ...nech ste hlavne zdravunky 🙂...je strasne zlatunka,kukala som na FB 😵

...to akoze sa ti raz za noc zobudila...to mi vysvetli lebo u nas to je s tym spanim stale katastrofa ☹ ...ani v nci ani cez den...jedine ako ho uspime bud u mna na ciciku alebo na rukach.tano noc bola asi takato.uspavanie o 20:30 do 22:00 na ciciku dudlanie.o 23:00 opat papat,o 01:00 papat,02:00papat,04:00papat,05:00 papat,07:00 papat 07:30 sme hore.cez den pospinka 2-3 hodky ale aj to s prestavkami,napr. pol hodka doobedu,hodka cez obed, a 2 x po polhodke poobede...a noc sa opakuje taka ako som pisala....
...najhorsie je to ze z tej nespavosti,som uz taka vymleta ze ked sa v noci zobudi a aj po papani hned zaspinka ja neviem aj tak hodku zaspat,hlavu mi uz ide rozdrapit 😖
...ale inak ho lubkame ako kona,a kedze jediny ukludnovaci prostriedok je cicik, tak na trojmesacnej prehliedke mal 6500g 😲 ...a to podotknem jeho vahu pri narodeni 2940g....a tiez podotknem ze prvy mesiac koli tazkemu refluxu takmer nepriberal 😅
pekny dnik prajeme 😎

marcaradko
9. okt 2010

@lesonok ahoooj,a ty tu?...no napisala som ako lepsie spinkame 🙄 ...
kukni si petine fotky na FB,tam su odfoteni spolu so saskou v rovnakych rifliach 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre