Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

lesonok
2. mar 2011

ano, raz týždenne s detmi a tak zumba je skoro každý večer 😀 vieš čo asi tak zo 8-10 kusov 😀 😀 😀

danabel
2. mar 2011

@lesonok no tak akurát...myslím kusovo 😀 a u vás chodíš tiež nie? a na brušné si už prestala?

lesonok
2. mar 2011

ano, chodím aj tu len to je raz do týždne, chcela by som viac, a je to viac na chudnutie ako brusne, to uz velmi nestíham popri mojich chlapoch, ale do budúcna ešte plánujem 😝 no chcela by som velmi chodiť na jogu,sa mi páčilo keď som chodila na cvičenia pred pôrodom a bolo to parádne 😉

danabel
2. mar 2011

@lesonok fúha ty si sa nejak rozbehla 🙂 to ťa za chvílku ani nebude vidno 😀 tak to by som už mala aj ja začať, lebo mňa vidno aj za dvoch 😀 😀 😀

lucia19
2. mar 2011

@lesonok fu tak to by som isla aj ja s mojim krpcov vyskusat a plati sa ako pri riadnej zumbe ci ako ?

ajkalc
2. mar 2011

@lesonok a kde je teraz zumba?a cas?mne by vyhovovalo o siestej.potrebujem sa uz dat aj ja do poriadku....

lesonok
2. mar 2011

@lucia19 ano plati sa 2 eura ako aj pri riadnej zumbe
@ajkalc zumba club je pri spp neďaleko Priora,je to tam pondelok - štvrtok 😝 o tej šiestej a ešte navyše utorok aj štvrtok o piatej,a to som ja bola na zumbe pre mamy s detičkami to je v stredu okolo pol desiatej 😝 😀

ajkalc
3. mar 2011

@lesonok a kto je tam s tymi detickami,na mamickovskej zumbe?niekto ich strazi?lebo moj ma len 2 mes

enrikad
3. mar 2011

ahojte lučenčanky... prosím Vás, kto chodil na sono v tehot. do nemocnice? a môže mi poskytnúť tel. číslo? prosííímmm, 😉

zuro
3. mar 2011

ahojte.. idem vas pozdravit... tak prvy tyzden v Lucenci mame pomaly za sebou... 🙂 veci nam pridu az buduci tyzden,tak ma caka este vybalovanie... 😠

@lesonok ta zumba s detmi znie velmi dobre... myslis, ze zumba ja vhodna aj pre tehotne? lebo ja by som tak strasne rada isla aspon kym to bude mozne a kym to moj stav bude dovolovat...

lesonok
3. mar 2011

@enrikad ahoj!! je tam jedna pani na stráženie deti a vyzerá byt velmi milá 🙂 no ale neviem ako to s tvojim je fakt maličký a je tam aj ta hudba dosť na hlas, tak skus ten nejaky večer a uvidíš sama 🙂 🙂 🙂
@zuro to ti ja tiež neviem povedat, je to podla mna až moc skákajúce na tehotnú ženu ale zas keby ti to vyhovovalo,čo ja viem,ale určite by som odporúčala brušne tance to som obsluhovala aj ja ako tehotná,tam sme chodili s danabel, aj ty Danka tam chodila tehotná či nie? no a ešte vlastne to je tiež len kusok od teba🙂))

zuro
3. mar 2011

@helka101 ahoj... ty si pisala, ze mas dr. tomasovica... bol mi tiez odporucany, byvalym primarom gynekologie v Lucenci, tak dufam, ze budem spokojna... a este som sa chcela spytat, pisala si, ze so Stehlikovou si spokojna tak napol, je lepsia ta Rumonova, nevies? jednu z nich si urcite vyberiem, kedze to mame pod nosom, len neviem este ktoru...

zuro
3. mar 2011

@lesonok .. dik za nazor..nebola som predtym este na zumbe, tak som nevela, ci je to narocne.... tak budem musiet pockat par mesiacov...🙂)

helka101
3. mar 2011

@enrikad 047/43 11 261 😉 dufam, že maju stale to iste.. ja som tam volala v auguste a vtedy bolo aktualne...

@zuro ja som snim velmi spokojna aj pristupom , zatial zo všetkym... len ma nechali kusok dlhšie prenašať... ale tak nato som už aj zabudla 😉
noo ja neivem... kamoška ma Rumanovu, chvali ju.. ja Stehlikovu ... každý doktor ma aj pre aj proti..pošlem ti IP 😵

danabel
3. mar 2011

@lesonok @zuro Ahojte ja som chodila na brušné, ale len na začiatku a potom som musela prestať kvôli krvácaniu, no a potom som šla na rizikové 😒 tak potom už ani brušné neboli pre mňa...ale ja si myslím, že sú dobré aj keď niekto nevie otehotnieť 😉 my sme tam otehotneli s @lesonok a aj zopár ďalších...takže ak sa niekomu nebude dariť..tak potom nech ide na brušné tance 😵

gergi7
3. mar 2011

@zuro , je uplne jedno, ci si vyberies Stehlikovu alebo Rumanovu. to jedno a to iste 🙂

enrikad
4. mar 2011

@helka101 : ďakujem veľmi pekne... 😉

lucia19
4. mar 2011

Ahojte zienky ako sa mame 😉 dnes je pomerne pekne pocasie zislo by sa ist s malym von ale mne sa tak nechce lebo som sa nazrala ako slon 😒 .......a to povodne chudnem 😠

petulka_1
5. mar 2011

@lucia19 Ahojte.. mame sa fajn a tiez prezrata ako slon. No tak ta slubena fotka torty..

petulka_1
5. mar 2011

@lucia19 Taky pokus...ale bola dobra... 🙂

lucia19
5. mar 2011

@petulka_1 no nahodou je krasna u mna by to velmi zle dopadlo keby som tortu mala ja robit preto ziadne radsej nerobi m 😀 a to je tvoja prva ? lebo ak ano clovece keby som ja prvu taku urobila tak som happy 😀

lesonok
5. mar 2011

@petulka_1 pekná tortička aj ako nápad sa mi páči🙂)))

petulka_1
6. mar 2011

@lucia19 @lesonok Dakujem ... Neni prva, asi tak 3 som uz taketo potahovane robila... 🙂 Velmi sa mi pacia taketo potahovane torty. 😀

sofik
autor
7. mar 2011

Ahojte 🙂 My sme včera oslavovali 4 narodeniny a Sofia mala tortičku hello Kitty, ja neviem piesť torty tak som dala spraviť a je fantastická......

danabel
7. mar 2011

@sofik ahoj, tak prajem všetko dobré, veľa zdravíčka a nech ti naďalej robí maličká radosť 🙂
...super vyzerá tá tortička, mňam...

danabel
7. mar 2011

@petulka_1 a ten marcipán je náročné urobiť, aby sa nelámal?...supčo je aj tá tvoja...mne sa veľmi páči ten zvlnený efekt prikrývky 😉

petulka_1
7. mar 2011

@sofik Aj ja sa pripajam ku gratulacii, vsetko dobre... 😎 Velmi pekna torticka 🙂
@danabel Ja robievam z marshmallow cukrikov tu hmotu.. Niekedy sa lame, ale to vacsinou vtedy ked je vela cukru alebo je uz suchsi.. Ale premiesi sa mokrymi rukami a da sa s nim velmi pekne robit, len ja sa to este ucim, tak su tam aj chybicky 🙂 🙂 🙂

danabel
7. mar 2011

@petulka_1 Aha, to by ma nenapadlo, že sa to dá aj z nich robiť...ale veď marshmeláci sú farbení ružovou, tak ako sa ti podarí to ešte farbiť?

petulka_1
7. mar 2011

@danabel Ja som tie ruzovo biele rozstrihala na polovicu a tak som mala aj biele aj ruzove 🙂 no ale jesto take ruzove haribo dulcia a z tych sa da ten cukor ruzovy poumyvat a ostanu pekne biele. 😉 A tiez jesto take roznofarebne jojo, ale s tych som este neskusala 😵

danabel
7. mar 2011

@petulka_1 ahaa 😨 ty si teda hlavička 🙂 tak už som vymýšľala kadečo, ale maršmeláky som ešte nestrihala 😀 😀
A keď ťa pekne poprosím napíšeš mi celý recept na ten marcipán? Ak to nie je tajný rodinný recept , ovšem 😉
Môžeš aj do IP.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre