Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
4. máj 2009

pa heli aj my sa tešíme a Sofia bude celá bez seba ked uvidí deti 🙂

sofik
autor
4. máj 2009

aj ja padám dat malú spinkat.

Pa paa a dobrú noc 😔 😔 😔

monika0123
4. máj 2009

heli sorryyyyyyyyyyyyyyyy ale este som ta dovtedy nevidela.osobne poznam len niku marus a par krat som stretlaa katku.keby som si vas poriadne obzrela tak by som sa mozno aj dovtipila ale mala som ine starosti 😀 😀 😀 .ste toho popisali ani neviem co.nechce sa mi citat.idem pozret panelak lebo cely minuly tyzden som nekkukala tak idem dobiehat 😉

gergi7
4. máj 2009

ja som stihla uz aj Tomasovce obehat 😀

gergi7
4. máj 2009

Helka, na to sa najviac tesim 😀 ju jebne

monika0123
4. máj 2009

gergi tak to mi je luto ze mate problemi s byvalou majitelkou.ja keby som mala ist do dalsej kupi domu tak by som nekupovala dom kde ma majitel dlzoby.my sme mysleli ze tento ma len jednu ta sa vyplatila a teraz ked sa vycistil list vlastnictva tak sa ozyvaju exekutori.stale kvoli tomu nemame schvalenu pozicku a tak neni vyplateny ani druhy brat.nastasti realitkar uz s nimi tiez nema trpezlivost a tak aj napriek tomu ze je vyplatenych 55 % tak dnes odniesol kupne zmluvy na kataster aby sa to prepisalo a nesadol si na dom dalsi exekutor.darmo ze sme polovicu vyplatili ale kym to nemame na katastri zapisane ze je to nase nikoho to nezaujima.najlepsie je ze tenktory dostal nas byt a 400 000 sk,tak na neho bol teraz exekutor za alimenti a uz nemal ani na vyplatenie 1 000 eur.z tych 400 000 mu nic neostalo a to nema vyplatene vsetky dlzoby.ale je mi to jedno.predstav si ze ten byt co sme mu dali,tak uz aj na nom na exekutora a predava svoj nabytok aby mal za co pit a este si dovolil stazovat sa mojmu muzovi ze sa so mnou neda jednat ze mu furt vypic...m(tak to on povedal).a nemam dovod?co si mysli hlupak jeden ozraty.a este sa aj mojmu muzovi ospravedlnoval ze bol ku mne drzi ked bol opit. ja som mu to vypapulovala ze ako sa ku mne sprava sviniar tak zato hral neviniatko pred mojim muzom aby od neho nedostal

monika0123
4. máj 2009

taaaaaaaaaaak ma ta pi..a nastvala ze vam robi tie problemy 😠 snad to rychlo poriesite,nie ako mi 🙄

henikav1
4. máj 2009

monika, ozaj ti nezavidim tie problemy, dufam ze sa vam to uz rychlo podari prepisat na vas, skor nez sa to opat skomplikuje

gergi7
4. máj 2009

Monika., my sme ten dom vydrazli od exekutora bez tarchy. tym sa vsetky dlzoby zmazali. 😉

henikav1
4. máj 2009

gergy mate to stastie, ze ta byvala obyvatelka sa len snazi este vyzmykat co sa da, ale nema narok, mozes byt uplne kludna, len sa nedaj destabilizovat, ale monika, ked tam ma este nejaku tarchu, to moze byt velmi zle

monika0123
4. máj 2009

uz je vymazana ja ta exekucia a nasa banka uz ma blonbu na tento dom tak by sa teoreticky nemam nik prihlasit ale kym nebudeme mat LV tak nebudeme kludne spavat

gergi tak to je fajn ze je to tak 😉 a zo starej si nerob starosti.pofot a ak uz mate vklad na katastri a mas potvrdenie o tom tak ak ju tam uvidis nieco robit tak mozes na nu zavolat policajtov.

gergi7
4. máj 2009

ja ju mozem akurat tak nakopat 😀 😀 😀

henikav1
4. máj 2009

monika, teda drzim palce, tak vy budete byvat vo vidinej? ci som to zas doplietla?

monika0123
4. máj 2009

gergi nezorganizuje kopaniu? 😀 😀 😀

heni,nepoplietla si len to trochu upravim.uz tu byvame len nemame LV.a navyse sme na kraji hned pri lc.mama chodi peso do tesca.trocha pohybu jej nezaskodi 😀

henikav1
4. máj 2009

aha, tak to chodim popred vas, ked idem domov 😀
takze ani nebyvas tak daleko od nas

gergi7
4. máj 2009

Monika, ked budem rozbehnuta, tak aj toho vasho magora mozem cestou nakopat 😀 😀

monika0123
4. máj 2009

ani nie.sme susedky cez 3 zahrady a nejake pole 😀 vsak dojdi na kavu suseda ked budes tu 😉

henikav1
4. máj 2009

gergy, ty si mala dnes na obed tigra, vsak?
ak chces, ja mam par kolegov, co by si mohla nakopat tiez,ked uz kopes 😀
vlastne v lucenci nic nie je daleko

gergi7
4. máj 2009

henika, a nie jedneho. dnes bol posra.ý cely den.
Ale teraz je uz papucova pohoda 😎

henikav1
4. máj 2009

tak uz sa ukludni, vela nervov nie je dobre pre zdravie
ber to tak ze len skusala z vas peniaze vytahovat, ved nejaky sprosty by sa aj dal nachytat, ze ked ma blocky, mozno by aj zaplatil. Takto si moze dat blocky zaramovat na pamiatku 😀 😀 😀 😀 😀
ja uz nemam papucovu kulturu, vymenila som ju za postielkovu, ale zrazu, ako som sa sem prestahovala, uz sa mi spat nechce. Myslim na maleho, asi ma teraz kriticku chvilku, este ze som mu zabalila aj macika

henikav1
4. máj 2009

idem uz do hajan, dobru nocku vam prajem

marcaradko
4. máj 2009

nu uz som zavrela,no ked som pustila nasho havka co nam strazi cez noc krcmicku,tak som zistila ze je asi chorkanyyy ☹ vobec sa netesil ako zvykne,ma suchy a teply nostek a take neake zdrevenene zadne nozky.ked si sadal,tak sa len tak zosuchol....dufam mu nic zajtra nebude.a este som mu dala trosku sunky a vobec ju nezozral,co inokedy sa ide zblaznit ked mu dam neaku mlsotku.....aaach havko 😔
este nieco pokukam na nete a idem hadam hajusky neaka som unavieta,to asi z toho nic nerobenia....xi 😅

helka101
5. máj 2009

Dobre ranko Paničky 😎
NO včera som to zakrííkla stym spaním, sa mi zobudil o 22.30h a bol hore do neviem kedy,lebo ja som zaspala potom 😠 ale rano sme spali do 7:44h 😎

Ocka mame dva dni na služobke v KE na nejakom školení, bude chodiť domou sa len vyspať.. a vo štvrtok ma jednu nočnú a v piatok volno. 😵 no a v piatok mam stretnutie s kamoškami z "mladych čias" tak som rada, že kus vypadnem.. a urobíme si páárty.. 😀 😀 😀

Monika to je v pohode, nerobím z toho tragediu.. 😉
PEkny den všetkymm.. 😀

monika0123
5. máj 2009

heli som rada 😉 to ponocovanie sa stalo aj nam.maly raz vstal o druhej a do stvrtej sa santil okolo nas.my sme boli samozrejme mrtvy a ignorovali sme ho,aj dnes mi vstal o jednej a dako sa len prehadzoval tak som si ho zobrala k sebe a po chvili zacal skoro revat ze chce ist spat do postielky 🙄a ja som musela zase spat sama.aj ked vecer zaspi pri mne v noci sa pyta do postielky 😖 co mu je pri mne zle 😅 ale do vani mi furt vlezie ani si nepamatam kedy som sa kupala sama

mne este loptos spi 🙄 idem ho zobudit nech vecer skoro zaspi.ja som bola vcera butlava vrba.az dve osobi sa mi vyplakavali z rozchodu.ale ty dvaja sa navzajom nepoznaju len to tak nahodou vyslo.spat som sla o jednej 😅 a od stvrtej som hore.trapim sa za nich a neviem spat.idem si spravit kavu 😔 lebo do vecera nevdrzim 😖 .dufam ze mi vagabund neurobi to co vcera ze poobede nespal 😠dufam ze nam nekonci denne spanie.zo zubov to nema kedze uz mame vsetky

pekny den vsetkym

ukmima
5. máj 2009

Ahojte maminky, pekny den vsetkym prajem, nepozerali ste nahodou dnes telerano??/Nejako mi uslo asi nieco...preco ide europarlament prehodnocovat matersku dovolenku???bude kratsia ci dlhsia???nepozerali ste??

monika0123
5. máj 2009

no ja mam dnes normalne vypadok pamati.ked sa maly poobede zobudil este som si lahla s nim do posteli a zrrazu tma a nic si napatam az pred chvilou ma zobudilo vyzvananie hlupeho mobilu 😠 a ked som si lihala necitila som unavu a tak rychlo som zaspala ze ani neviem co sa dialo okolo mna

sarica
6. máj 2009

No tak ked sme tu už s Leou prvé,tak dobre rano! 😎

sofik
autor
6. máj 2009

Dobré ránko 🙂

Ešteže je dnes krásne 😎

monika0123
6. máj 2009

ja som od rana bola v meste.po hodine som sa vratila pre spachtosa,lebo ked som odchadzala o 8:30 tak este spal.som ako snehulienka len ja mam tych trpaslikov poskladanych do dvoch.muz je mudros,hundros a nico je kybik,smiesko,spachtos a ulohu hapciho a papkosa si delia 😀 len keby som bola taka krasna 😅

henikav1
6. máj 2009

ahojte baby, nejako sa ulievate a ja neviem co sa v LC robi
monika, neboj pre tych tvojich si najkrajsia, ver tomu, snehulienka sa ti nevyrovna ani pokolena.
zajtra doobedu mi drzte palce, idem k lekarke, dufam, ze bude vsetko OK,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre