Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

zuzulask
25. máj 2010

danabel......prezradili mi to tie detičky......videla som ťa tuším len pár krát letmo...pred vchodom.....

ja som na 3D ani 4D sono nebola.......v čase keĎ som čakala malú bolo len v Salgotariáne a tam sa mi eeeee...a nestihli sme termín, lebo to musí byť ani málo ani veľa vody a malé ani malé ani veľké....a s malým už bolo aj tu ale tiež eeeeee, podľa mňa je to len komerčný ťah......takže ja vám tiež neporadím.....

danabel
25. máj 2010

Preto som bola prekvapená odkiaľ to vieš, lebo som si myslela,že ma nikto nebude poznať, keď ja ešte nemám deti a som nováčikom medzi mamičkami (aj budúcimi). Inak sestra spomínala, že vo vašom vchode sa to len tak hemží takými drobcami ako má ona.

zuzulask
25. máj 2010

to je fakt...... 😀 😀 😀 😀

danabel
25. máj 2010

Veru len nech sa rodia,hádam si ich raz všimnú, keď ich bude stále viac, lebo mám niekedy pocit, že sa na ne úplne zabúda - hlavne čo sa týka škôlok a možností vo voľnom čase- keby sme nemali park, tak ja neviem, kde sa tie deti majú vyšantiť. Teraz v nedeľu som si to tak viac uvedomila, keď sme boli v parku.

gergi7
25. máj 2010

Ahojteeeeeeeeeee 🙂
Dnes nas pustili domkov 😵 . Adriánko sa narodil 5 minut pred polnocou 21.5.2010. Vazil 3670g a meral 51 cm. takze chlap ako sa patri 😀 . Porod bol dost rychly. este pred 20.00 sme boli na nakupe 😀 .
Nika, Helka - dakujeme este raz 😵 😉

zuzulask
25. máj 2010

Ahoj .......................... 😀 😀 😀
ešte raz gratulujem...

rebeka25
25. máj 2010

danabel - ja som bola na tom sone minuly tyzden. Je to super zazitok vidiet ho ako si strka rucicky do pusinky a podobne 😅 , ale ak mam byt uprimna, z tej kvality som trosku sklamana. Fotky su super, ale pri dvd-zazname aspon v tom mojom, vacsina zaberou taka, ze neviem dlho dlho co na tom vidiet, potom sa to zaostri na chvilocku a potom zasa rozmaze. No ale fotky mi povytlacal len pekne z nich sa vytesujem 🙂

zuzulask
25. máj 2010

aminy....ak chodíte na cvičenia a pod. veci pre vás...tak tam možno stretnete moju švagrinkú..Zuzanu ...aj ona čaká začiatkom augusta bábo...

musím sa vám pochváliť...dnes mala v škôlke Tamarka súťaž , Malý slávik a vo svojej kategórii 4-5 ročné vyhrala 2. miesto....a v sobotu na Deň detí v parku bude mať tiež vystúpenie... 🙂

danabel
25. máj 2010

Zuzula a nevieš o koľkej chodí cvičiť? Ja chodím o štvrtej spolu s marcaradko, len ju tu nejak dlho nevidno, hádam je ešte doma, lebo minulú stredu bola na cvičení.
Tak to by sme sa mali ísť pozrieť na Malého slávika, síce na deň detí ja ešte nemám s kým ísť, ale s mužíkom každý piatok sledujeme mini talent, tak to bude niečo podobné 🙂 🙂 🙂

danabel
25. máj 2010

Gergi aj ja ešte raz gratulujem k chlapovi aj k takému rýchlemu pôrodu. Pri kom si rodila? Bolo veľa v ten večer?či noc?

danabel
25. máj 2010

Myslela som rodičiek.

zuzulask
25. máj 2010

neviem o kolkej chodí....ona je na dovolenke až do nástupu na MD.....ale tuším že začala o 15:00....a bola aj na prednáškach a tak....a na 4D sono bolo v KE....nebola na amniocentéze, ale jej tam robili neaké špeciálne, či nové testy....urobili 2 odbery a potom ich spriemerovali ......

gergi7
26. máj 2010

kocky, dakujeme 😵 😉
danabel, rodila som u Braunsteina. na porodnej sale som bola sama. Porod prebehol rychlo a hlavne lahko 🙂
v ten den, ked som rodila ja, mali dokopy 3 porody. no na druhy den ich bolo uz 6 😀

henikav
26. máj 2010

dobre ranko
Gergi blahozelam, no super spravicka

sofik
autor
27. máj 2010

gegri tak ešte raz gratulujem a hlavne sa teším že porod bol tak rýchly 😉 len si to doma pekne užívaj 🙂 a malá ako reaguje na bračeka? 😕 s kým bola doma ked si bola v porodnici?

ja som sa dnes ráno vrátila z Prahy, všetko vybavené, ale uťahaná som ako pes 😒 a samozrejme malá mi nedovolí spinkat kedže bola bezomna 2 noci 😀

henikav
27. máj 2010

sofik a bola si v Prahe cely vikend??? Lebo aj ja som bola, skoda ze som nevedela.
Inac ja som teraz dost rozlietana, okolo toho domceka, ale uz som sa zahlasila aj na modru strechu 😀 a idem tam zbierat napady

marcaradko
27. máj 2010

ahojte 😎
gergi este ras gratulujem 😵 ...a sup sem navod na ten 4 hodinovy porod aj s kontrakciami,...to uz ako sa da??? 😲 😕 😉
danabel,kukala som tvoje albumiky a zistila som,ze mame rovnaky vkus 😉
ja nic novo,akurat ma fajne zacina boliet moj pochramany chrbat,...mno ale s tym som mohla ratat,ze raz to musi prist,...sa uz "tesim" na porod 😝 😅 ...ta by som uz aj buduci tyzden 😅
k tomu 3D,foto mam aj v albume,a asi fakt zalezi aj od znacky pristroja ktorym sa to robi,danabel tebe donesiem aj to dvd v stredu.

zuzulask
27. máj 2010

to je tým že je to asi druhý pôrod..... 😀 😀
ja som ho tiež mala rýchly...o 19.00 som ešte sedela v parku na návšteve a o 21:05 bol na svete.....a to som bola o 20:30 ešte na vyšetrovni u Balca a ten len tak že no dobre, môžem ísť na prípravu....a keď sa prišiel pozrieť o 21:30 ako som na tom tak neveril že mám po a musel kuknúť papiere.....rodila som pri Brauinstainovi...toho obliekali rýchlo sestričky do zástery a rukavíc a malému už trčala skoro hlava.......trochu sme ich ponaháňali....aj sestričky z novorodeneckého dobehli na poslednú chvíľu..... 😀 😀 😀

sofik
autor
27. máj 2010

heni nebola som tam cez víkend, šla som v utorok a v stredu večer naspet - len tak na otočku a malá bola s mojimi rodičmi 2 noci a bola dobrá 🙂

maruš to je tým druhým porodom určite, ty sa budeš musiet trocha potrápit ale može byt aj tak že to pojde rýchlo 😉

zuzulask to ked je druhý taký rýchly tak sa ani dalšieho porodu nebojím 😀

heni obzerala som domček na streche, je pekný taký ako mávajú aj Angličania 😉 ešte aj vo vnútri potom pofot 🙂

zuzulask
27. máj 2010

😀

aj ja chcem domček 😖

sofik
autor
27. máj 2010

zuzulask aj to bude možno časom 😉

henikav
27. máj 2010

😀 sofik, uz som hodila fotky aj zvnutra, budes vidiet, je tam prace ako na kostole 😀
zuzulask, neboj ak chces, domcek bude, treba si ist za svojim cielom, ved sa informujte v banke ci by vam dali hypoteku a aku, to si vypocitate, ci to viete v pohode splacat a potom sup sup, teraz su dobre ceny a uvery tiez a ked nie hned, tak bude neskor, viem ze od dvoch malych deticiek sa vsetko naraz neda

gergi7
27. máj 2010

kocky, este raz dakujeme 😵
Marca, ja neviem ci to bolo. no som rada, ze som rychlo odrodila obidvoch krpcov 😉 . Karinku za 5 a pol hodiny od prvej kontrakcie a Adka este skor 🙂 . pocas mojho pobytu na gynde som zazila baby, co rodili 2-3 dni a boli z toho fakt vycerpane 😖

Sofik, mala bola 2 dni u nasich,, potom si bol mm po nu, takze pondelok bola s nim a s......... 🙄 No a mala som fakt co robit, ten den s nou narobil divy. ale teraz je uz ok.
Z braceka sa este vcera vytesovala. no dnes si ho uz poriadne nevsimala. a Adko mal vcera uz aj svoj prvy syrovy korbacik v puse, Kaja bola akcna 😀

henikav
28. máj 2010

Gergi, vraj korbacik 😀 😀 😀 ja viem ze na tyzdnove dieta je iste velmi vyspely, ale na korbacik to este nie je, no ale ako to vysvetlit Karinke, vsak? Ked pre nu je to babika na hranie co sa hybe, place aj papa. Veru musis davat velky pozor, ved Karinka je tiez este velmi malicka, aby si uvedomila rozdiel medzi hrackou a babatkom.

danabel
28. máj 2010

marci, ja som to tušila s tým našim vkusom už, keď sme sa rozprávali o kočíkoch 😀
Už sa teším na to DVD - len sestrička mi dala už termíny a dva mám na budúci týždeň, tak neviem, či si to stihnem pozrieť, lebo že potom neskôr by už bolo dosť veľké a to tiež nechcem. Uvidíme... a uvidíme, či sa v stredu ešte uvidíme 😀 😀 ti želám, aby šlo aj na budúci týždeň - aj mňa pobolieva chrbát a to som s ním nemala to, čo ty.

Gergi, aj moja segra chovala bratranca pár týždňového haluškami, nech rýchlejšie rastie, lebo že z neho nič nemá, keď to ide tak pomaly 🙂

zuzulask
28. máj 2010

baby nepoznáte z mesta niekoho kto robí s Dedrou...???

marcaradko
28. máj 2010

ahojte 😎
mna z tohto pocasia slahne,vyberiem susiak na terasu,zacne prsat,dam ho dunu a za 20min. svieti slnko,a toto dookola...a po tretom raze som to vzdala 😝
gergi korbacik 😲 😀 😉 rodit tri dniii....to nemyslis vazne 😖 ☹ ...
zuzulask a co si kosila cely park,ze si tak rychlo odrodila 😀 😉
danabel aj mne ho robil v 26tt.potom sem hod foto 😉
...co je dedra? 😕

marcaradko
28. máj 2010

ozaj dnes si mozem spievat....uz len 22 dni,prosim nezabudni,cas sa kraati..... 😀 😖 😅

zuzulask
28. máj 2010

😀 😀 😀 😀
nekosila..... 😀 , malá bola KP a asi pôrodné cesty dobre roztlačila.......

Dedra je taká firma , niečo ako Avon , a ja by som od nich chcela tie náramky proti komárom......dnes som bola s malým v parku a tak ma neskutočne dosekali že až strach.....mňa veľmi ľúbia komáre...... 😠 😠 😠 😠 😠

sofik
autor
28. máj 2010

heni pekný domček ale tiež máte na nom roboty 🙂 a kedy sa stahujete? už teraz niekedy? 😕

gergi malá Kajka by ho hned nachovala 😀 V takom veku to deti ešte nevnímajú že prišiel nový súrodenec, skor začnú pútať pozornost stále viac na seba a hlavne žiarlit pretože doteraz boli oni stredobodom pozornosti a už to tak nie je 😉 Ale poradíš si 🙂

maruš aj tu je takto, ale chvalabohu dnes je krásne slnečno a dost teplo, vonku som bola len v krátkych nohaviciach a tielku 😅 keby to tak chcelo zostat 🙂

zuzulask nepoznám dedru vobec a čo sú to za náramky? ja by som tiež také chcela ked to odláka tie nenasytné komáre pretože je ich dost, dnes som bola ich cielom aj ja 😒 ja používam prevažne spreje na telo proti komárom ale stále si nájdu miesto 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre