Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

lusika02
28. júl 2012

@v555 ja chodim do Poltara ku Farkasovej ale u nma je to dost komlikovane 3 tehotenstvo som chodila cele do BB lebo rok predtym man zomrel syncek 3 den po porode mala som krvacanie a Lucencania si nevedeli rady maly vyrkvacal. V BB bolo vsetko o.k tak teraz som sa rozhodla pre Farkasovu, ale povedala mi ze som dost rizikova a bola by rada keby som bola sledovana u Kriza tak vraj neskor ma da k nemu on ma rizikovky ale rodit by som chcela v BB Deckarom v LC neverim mam 2 velmi zle skusenosti 😒

v555
29. júl 2012

@lusika02 tak to sa Ti nečudujem.

lusika02
6. aug 2012

Ahojte neviete kolko sa plati za 3D u Kriza?
DA sa zazmluvnit, kolko to stoji, lebo v BB za zazmluvnenie bolo 300 e a to som bola radsej bez 😒

rebeka25
7. aug 2012

@lusika02 - 50€ neplatis nic viac

lola77
14. aug 2012

@lusika02 3D stojí 50 eur a máš v tom aj CD s fotkami a s videom 🙂 Treba sa dopredu objednať.

lusika02
14. aug 2012

@rebeka25
@lola77 vdaka baby, tak to aby som zacala setrit 😒 ale verim, ze sa oplati 🙂 teraz som 13+1tt to mam asi este cas, ci??? myslim, ze 3Dcko sa robi 20 alebo 25tt, ?

mexsi
14. aug 2012

lusika02 pozri si stránku http://www.galucenec.sk/sonografia.htm 🙂

lola77
14. aug 2012

@lusika02 tu je stránka a je tam popísané aj o 3D. odporúčajú 24-28tt.
a pozri si tú stránku, ako ti dala @mexsi http://www.galucenec.sk/sonografia.htm
ale je to krásny zážitok 🙂 Odporúčam 🙂

wew
21. aug 2012

ahojte kočky zachvíľu je tu obdobie kedy by som mala malého dať zaočkovat proti MMR... ako ste na tom vy? dali ste ho deťom alebo ste si dali odklad?

danabel
26. aug 2012

@wew ahoj, my sme nedali a nemá už ani 3. Hexu+Prevevar13 🙂

maggie37
3. sep 2012

Ahojte cvičí niekto v Lučenci jogu?? Neviete?

marionmarion
3. sep 2012

Ahojte babenky, surne zhanam v Lucenci detsku lekarku, ktora je najlepsia a kde ju najdem??? dakujem

marionmarion
4. sep 2012

a vedeli by ste mi povedat kde ordinuje dr. Hricova? o nej som citala same pozitivne veci...dakujem 🙂

rebeka25
13. sep 2012

@marionmarion v tej novej poliklinike oproti cukrarni zahradka pri železničnej ulici...

rebeka25
13. sep 2012

žienky ako je to s Mudr. Tomašovičom? Ordinuje?

mexsi
14. sep 2012

@rebeka25 áno ordinuje 🙂

danabel
25. sep 2012

@marionmarion ahoj, písala si mi IP ohľadom detskej lekárky? Nejak som na to zabudla a už to neviem nájsť 😅

danabel
25. sep 2012

Všetci sú srdečne vítaní na 1. chovateľskej burze 🙂

marionmarion
26. sep 2012

@danabel ahoj...pisala, ale uz to neni dolezite...uz sme nasli lekarku. ale vdaka 🙂

ladyniki
2. okt 2012

Ahojte je tu niekto aktuálne tehu?

mexsi
4. okt 2012

@ladyniki áno 😉

ladyniki
4. okt 2012

@mexsi juuuu a v kolkom si týždni ?? 🙂

lenkamalinka
20. dec 2012

halo haloo... niekto s terminom na koniec januara??? 😲

niquska
9. jan 2013

zienky poradte prosim ako sa vola doktorka ktora ma odrodila taka mlada chuda blondina?? 😉

rebeka25
9. jan 2013

@niquska Pancikova alebo Fulajtarova?

niquska
10. jan 2013

@rebeka25 ja neviem taka blondina nie velmi vysoka a okuliare mala sa mi zda

rebeka25
10. jan 2013

@niquska to bude Pancikova

maggie37
10. jan 2013

@rebeka25 to je tá mladá? veľka sympaťáčka 🙂 inak Domi budete riešiť Dr. na pôrod?

rebeka25
10. jan 2013

@maggie37 ano je mila, len ked ma vysetrovala minule tak ma bolelo este aj pri mandliach 😒 Ale som pocula ze sa velmi pekne stara o maminky aj pri aj po porode . Neviem este ci niekoho oslovim aby prisiel k porodu v podstate mi je to jedno ktory z panou doktorou tam bude len by som bola radsej keby to bol chlap 😅
Adka som rodila pri Mudr. Braunsteinovy. Uzasny ludsky pristup velky profesional...

maggie37
10. jan 2013

@rebeka25 JOOOOJ a on je tu pôrodník? to by som brala hned jeho, on je úžasný doktor... viem viem, veru profesional... hej chlapa? znama mi minule písala že je tu 5 pôrodnikov, tri ženy a Varga a Križo... som bola prekvapena že len..?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre