Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

danabel
9. sep 2011

@gergi7 tak gratulujeme k novému bývaniu 🙂 🙂 🙂 a ináč ako sa darí drobcom?

ajkalc
9. sep 2011

@gergi7 veru.o styri mesiace mame aj my rôčik 😀 😀

gergi7
9. sep 2011

@ajkalc
@danabel
Baby, strasne to leti!!!!! vsak pred chvilkou ste rodili teda aj ja 😀

danabel, dakujem 🙂 . konecne sme sa dockali 😵 . bol to ako bludny kruh.
Mam pocit, ze moje deti funguju na duracelkach. je ich vsade dost. Od pondelka chodi Kajka opat do skolky, tak mam kus casu pre maleho teraz. na dobrom sa nezatavia

danabel
9. sep 2011

@gergi7 ani nevrav, my sa trápime so zubom už nejaké tri týždne 😠 ide jej druhá jednotka a je to na porazenie, kým jej vyjdú všetky, tak budeme obaja komplet šediví 😀

danabel
9. sep 2011

@ajkalc už sú priestory pre baby klub...

ajkalc
9. sep 2011

@danabel a kde?v tej kaviarni?

ajkalc
9. sep 2011

@danabel my nevieme ani ako,ale zrazu mame prvy zub

danabel
9. sep 2011

@ajkalc u nejakej baby v byte vraj 2x do týždňa asi v utorok a piatok...ešte sa popýtam Dominiky na plávaní, keď budem vedieť podrobnosti, napíšem

danabel
9. sep 2011

@ajkalc jáj...v akej kaviarni?

sofik
autor
10. sep 2011

@gergi7 tak to blahoželám 🙂 Bývanie vo svojom je na nezaplatenie......

ajkalc
10. sep 2011

@danabel no lebo sa daco pisalo o nejakej kaviarni pri 3Pé. 😀 😀 o tom byte viem....

danabel
10. sep 2011

@ajkalc kaviareň bude a že tam bude aj detský kútik, ale to nemá nič spoločné s baby klubom...jedine to, že tá baba je Dominikina kamoška, tak preto ona posielala o tom otvorení info. Ihrisko je to isté, čo pre Nezábudku, takže je to aj tak zas len o tom istom - v 3Pé.

danabel
10. sep 2011

coffee shop 😀

danabel
10. sep 2011

..hádam tam nebudú ponúkať sortiment ako v Amsterdame 😀 ...lebo to by už bolo 😅 😵

gergi7
10. sep 2011

@sofik , dakujem. To sa neda ani porovnat 😵 ... A vy ako stojite s domom? ci uz ste aj vy DOMA??? 😕
Xi minuly tyzden sme mali veget. Muz spal v obyvacke, maly v spalni a ja som riadila kupelku. zrazu buchot, treskot, krik. a to nas dotieravy sused sa k nam nasackoval 😠 . wrrrrrrrrr na plne hrdlo zacal vrieskat, ze sa nic nerobi a ze kde sme zalezeny. no viac mi nebolo treba, vystartovala som 😀 na neho a vyhodila som ho 😝 . Svokry sme sa zbavili a susedovci mi iste behat po dome nebudu 😀 . od vtedy sa mi nezdravi 😀

gergi7
10. sep 2011

@danabel , tak to nezavidim. ja sa musim pochvalit, ze pri mojich detoch som nevedela, co to je. Im isli zuby ako huby po dazdi. Kaja mala 11 mesiacov a vsetky zuby von.

danabel
10. sep 2011

@gergi7 tak to ti závidím, my si každý jeden zub vychutnáme plným dúškom 😒
...dobre si spravila (so susedom)...poriadok musí byť 😀

sofik
autor
10. sep 2011

@gergi7 ešte nie sme v domčeku, až na budúci rok v jari alebo lete 🙂 už nás čakajú stierkovačky a pomaly zariadiť......

mtsl
10. sep 2011

ahojte ženy, skoro som zabudla na túto stránku 🙂 vidím že detičkám sa darí

zuro
21. okt 2011

@danabel inak tu je ten overal... 🙂

danabel
21. okt 2011

@zuro jej, ahoj mojko 🙂 ako sa máte? A koľko tu má mesiacov? Lebo vyzerá, že nemá topánočky,ale overal v celku...zlatá je tu, poriadne zababušená 🙂

danabel
21. okt 2011

🙂 🙂 🙂 ...a žienky mám pre vás novinku!!!... budeme mať klzisko za tržnicou s pár stánkami s občerstvením (možno varené vínko 😉 ) a veľkým svietiacim medveďom pre drobcov 😵 od 15. decembra do 15. januára 🙂 🙂 🙂 🙂
@zuro
@sofik
@ajkalc
@mtsl

zuro
21. okt 2011

@danabel ahoj moja, dobre sa mame... tessa tam mala predpokladam od 10 do 13 mesiacov, kedze je februarova...velkost je 12-18 mesiacov.. a tesime sa na stanky a medveda.. 😉 a co vy ako sa mate?

zuzananinka
24. okt 2011

Dobrý deň baby - votriem sa Vám sem - ak by mal niekto zaujem /alebo ak niekto z vasich znamych by chcel/ o Hami mliečko s kašou s prichutou vanilky 2*250ml - od 6-36mesiacov - za cca 1,30 euro - v zaruke samozrejme - sesterka ma niekolko zvysných balení - napiste mi správu - dakujem a prepacte, že som vas vyrusila Zuzana

katyd
6. nov 2011

Pozývam Vás - malých aj veľkých na moderne upravený klasický rozprávkový príbeh o Jankovi a Marienke, ktorí svojou odvahou, šikovnosťou a vzájomnou pomocou dokázali premôcť zlú Ježibabu a nájsť cestu z Perníkova. Dôvtipné prerozprávanie obľúbenej rozprávky s pesničkami 🙂

juliet2812
17. nov 2011

Ahojte mamičky z Veľkého Krtíša🙂
Pred 2 týždńami som sa prisťahovala do Veľkého Krtíša a hľadám si kamarátky - mamičky z VK, na spoločné kočíkovanie, debaty a tak. Nikoho tu nepoznám, tak mi je veru smutno
Mám 8 mesačnú dcérku.
Prosím, ozvite sa mi, ak máte záujem o kamarátstvo a výmenu skúseností pri výchove našich detičiek
Prajem krásney deň.

zuzanka7834
2. dec 2011

Ahojte kocky, vedeli by ste mi prosim poradit kde v LC su nejake cviky pre tehotne? Viem ze nieco prevadzkuje pani Cicelova, ale to sa teraz necvici a mna uz taaak bolli chrbat, doma sa neviem donutit cvicit sama 😉 Dakujem.

vlastusss
5. jan 2012

@juliet2812 ahoj ja som z Velkeho krtisa..mozno sme sa uz aj videli..ci??? 😀 😀 😀

petulka_1
22. jan 2012

ahojte... tak uz som na chvilku aj sem nakukla. 🙂 deticky pekne rastu ako pocujem, teda citam. @danabel mozem sa opytat kde chodievate na plavanie?

zuro
26. jan 2012

ahojte... idem sa spytat ci nemate kontakt na nejaku sikovnu krajcirku tu v LC alebo v okoli... dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre