Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

luca26
14. máj 2008

babulky... pojdete niektora do ruzinova? to len aby som vedela na koho sa tam mam tesit 😉

anjelok
14. máj 2008

luca, myslim, ze asi len janca - teda co viem

weja
14. máj 2008

ahojte 🙂
Loss dnes porodila Nellinku - 4300 g a 53 cm 😵 narodila sa rano o 9tej cisarskym rezom 🙂

keva
14. máj 2008

shaga....aj ja mávam také dni....nieje ich veľa ale mávam....narp. v sobotu som malinké vôbec necítila chýbať sa a večer sme boli na ozvy a od vtedy sa chýbe stále a strašne sa mi tlačí hore na žalúdok a do boku....

anjelok
14. máj 2008

weja a nevies, preco cisarskym? kvoli tomu, ze bola velka? a prislo to same od seba, alebo to mala planovane?..lebo sa mi zda, ze vcera pisala, ze ide vo stvrtok

shaga
14. máj 2008

dakujem kocky ja som vceraj bola u dr.vsetko bolo ok aj prietoky a dnes sa len sem-tam pomrvi tak neviem co mam robit...zajtra idem do nemocnice a v piatok mam CR len sa bojim ci je vsetko ok

weja
14. máj 2008

ano, kvoli tomu, ze bola velka 🙂 Loss bola dohodnuta na TP - do nemocky mala nastupit vo stvrtok, ale malinka si to zjavne rozmyslela 😀 ked budem vediet viac, dam vediet 😉

aviril
14. máj 2008

neboj shaga, vsetko bude ok

shaga
14. máj 2008

aviril dakujem

luca26
14. máj 2008

shaga... ak sa mrvi, len menej ako vcera, tak by malo byt vsetko OK, hlavne sa nestresuj v klude si sadni a uvidis, ze aj drobcek sa pomrvka 😉

enajka
14. máj 2008

luca aj ja idem rodit do ruzinova mame termin par dni po sebe mozno sa stretneme aj ked ako som pocula je tam velmi vela porodov a niekedy tam nechaju mamicky len 3-4 dni

shaga
14. máj 2008

ja uz jej davam ajj cokoladu a nic len sa sem tam pomrvi nemava takketo dni

luca26
14. máj 2008

enajka... super, tak sa snad stretneme - ja tam budem kvasit uz od piatku a ak pojdem CR, tak urcite dlhsie ako 3-4 dni, pockam ta tam 😀

aviril
14. máj 2008

shaga tak sa spýtaj doktora ak si moc nepokojná, nič za to nedáš

enajka
14. máj 2008

luca ok drz mi fleka nech neskoncim na chodbe 😵 ozaj chces ist na nadstandard?ja hej len ci sa dostanem

luca26
14. máj 2008

enajka... chcela by som a ak pojdem cisarom, tak tusim pojdem automaticky, ale ista si nie som...

musino
14. máj 2008

Ahoj kocky, tak kolko nas este stale caka????? 😵

luca26
14. máj 2008

shaga... asi uz ma aj menej miesta, ale ak sa mas stresovat radsej cinkni, alebo skoc k dokimu aby si mala klud, ja som sa tiez na zajtra objednala na utz aj za cenu toho, ze ma budu mat za panikara ako svina 😉

shaga
14. máj 2008

aviril myslim,ze robim plany poplach trosku sa mrvka tak som sta stna 🙂

luca26
14. máj 2008

ahoj musino... tusim menej ako sa uz dockalo 😀 ako sa mate s princeznickou?

keva
14. máj 2008

musino....už aby sme to mali za sebou....už sa neviem dočkať kedy budem mať drobca doma....stále čakám na odtek vody, alebo výtok, alebo sťahy a stále nič a nič.

shaga
14. máj 2008

luci mna uz maju za panikarra 😉 ale mrvka sa tak musim verit,ze je to ok

enajka
14. máj 2008

luca idews zajtra na ultrazvuk do ruzinova?

musino
14. máj 2008

Luca, vidim ze sme v mensine 🙂) Mame sa fajn, dakujem za opytanie, vyzera to tak ze sa jej vobec nechce von, paci sa jej v pohode v brusinku...wrrrr..ale ja uz ledva funim :-P Minuly stvrtok som si bola na 99% ista ze uz ide von, ale po 12 hodinach sa to ukludnilo a odvtedy nic. CTGcko normal, malinka sa aj mrvka, aj spinka, vsetko v pravidelnych intervaloch...tak len dufam ze do 19.5. sa poberie von, to by bola sranda keby sa fakt narodila presne na moju tridsiatku :-O 😀

Keva, tak to iste, ja sa neviem dockat, aj sa tesim, aj sa strasne bojim 😒 Ale to bude fajn. Ty nemavas stahy?????? Ja uz cez 3 tyzdne, pravidelne od pol siedmej vecer asi do jedenastej..si to uzivam....

musino
14. máj 2008

Luca, ty cakas 19. chlapceka??????? uzasne, ja som vzdy verila ze 1. bude chlapec, ale teraz sa neviem nabazit tych mini-mikro dievcenskych prekrasnych veciciek...dnes som malinkej kupila biely klobucik, prekrasny a zelene plavky s krokodylom :-O K nim siltovku s krokodylom....sa usulam ked ju do toho navleciem 🙂)) Neviem ci to nie je tak trochu ´freek´ kupovat miminku plavky, ale ak by som dala na terasu bazenik (ten maly nafukovaci za 3 stovky), mohli by sme sa tam osviezovat, no nie?

keva
14. máj 2008

musino...ja sťahy nemám...len ma bolieva podbruško a malá sa mi strašne napína raz na jednu stranu raz na druhá a to neskutočná bolesť...niekedy mám pocit, že mi roztrhne kožu....

keva
14. máj 2008

no dúfam, že si pochopila čo som napísala....píšem ako tatar...ja totiž ešte pracujem a robím dve veci na raz.

luca26
14. máj 2008

enajka... ano, ale nie do nemocnice, ale do gpn - presvedcila som ich, ze mi UTZ zachrani zivot, alebo aspon dusevne zdravie... 😀

luca26
14. máj 2008

musino... ja niekedy "zavistlivo" pozeram na dievcenske vecicky v obchodoch, lebo su prekrasne a maju ich viac ako chlapcenskych 🙂 to bude bomba, ked dostanes malinku k narodkam, kamoske sa tak narodil syn 😉 inak moj krpec sa tiez moc nehrabe von, ale tym, ze je KP tak aj keby sa zadaril "normalny" porod, tak bude riadeny...

aly
14. máj 2008

Ahojte,
dnes som bola v poradni a povedali mi, že krčok mám už "spotrebovaný"-čokolvek to znamená 😀 a že môžem rodiť vlastne už aj dnes. Takže sa uvidí.
Inak ja mám tiež termín na moje narodky, tak uvidíme či sa náš chrústik rozhodne dať maminke darček presne na den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre