Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

livka299
16. máj 2008

Tak veru anjelok ani mne sa nechce ja by som uz prijala pondelok 🙂 🙂 nech si uzijeme este pekny vikend s tatom 😀

anjelok
16. máj 2008

miriamka, no ja uz som posledna z tych, co mali termin ako ja..a ja mam z pondelka obavy,idem na tu kontrolu a mam z toho nervy, ze co bude..radsej na to nemysliet

aly
16. máj 2008

Ešte Vaše bábetká čkajú? Naše zvyklo aj 4x za den a teraz už 3-tí den nič, normálne mi to trošku chýba. Ja tiež ešte chcem víkend stráviť doma a potom kludne na budúci týžden môžme ísť. 🙂

anjelok
16. máj 2008

aly aj ja som si vsimla, ze moja uz ovela menej cka, vcera napr.len raz

miriamka
16. máj 2008

Nas drobec vcera ckal len 1x...je to take mile.A ja by som prijala rodit dnes 😉

janca704
16. máj 2008

Katmi, aj ja gratulujem k NINKE (kraaaasne meno 😵 ), je naaaaadhernaaa 😵 😵 😵

Musino, tiez gratulujem k malej Zuzke 🙂

K tej Sandrike, uprimne mi je luto, co ju postihlo, aj to, ze takto musi trpiet Lukasko a jeho rodicia s nim, akoby toho v zivote nemala uz dost. Ale na druhej strane, celkom nechapem, preco je s mamou stale v kontakte, uz po tom, co jej vyvadzala pocas tehotenstva mi stacilo 😖 Ja by som sa s nou viac nekontaktovala. Ale zase neviem, co je na pozadi toho celeho vztahu. V takychto pripadoch si akosi intenzivnejsie uvedomujem, aku mam SKVELU maminu 🙂
Sandrike velmi drzim palce, nech je Lukasko v poriadku, je to predsa bojovnik 🙂

miriamka
16. máj 2008

Janca...ved to,ja keby som mala taku mamu tak asi s nou radsej nie som v kontakte...nestalo by mi za to mat cely zivot pokazeny kvoli nej.

janca704
16. máj 2008

Nas maly ckal za cele tehotenstvo asi tak 3x, aj to si nie som ista, ci to bolo ono 😅

Jaj a materska aj mne nabehla uz vcera 😉

janca704
16. máj 2008

Miriamka, najhorsie je, ze ona ten zivot bude nicit aj Lukymu a vlastne celej rodine Sandrikinej ☹

miriamka
16. máj 2008

Aspon ze ta materska nam prisla,co:Aj ked oproti vyplate nic moc,ale lepsie zase nez nic 😉

anjelok
16. máj 2008

miriamka, no ja uz som mala v penazenke poslednych 300 sk, co ostalo este z manzel. vyplaty a potrebovala som ist na nakup..pozerala som este okolo piatej a na ucte nic, tak som musela nakupit z tych 300 sk a cuduj sa svete, ked som si napisala na lsitok, ze co treba, tak sa mi to aj podarilo..a dokonca muzovi aj 2 piva este vysli 😀 ..no a dosli sme domov a materska na ucte, jak na potvoru
ja si fakt neviem predstavit, ze teraz budem takto ratat kazdu korunu, ale nejak to urcite zvladnem, ved som bankar 🙂 ..za tu malinku to urcite stoji

miriamka
16. máj 2008

No su to smiesne peniazky tie nase materske,ale raz to drobcom vynahradime.Teraz je to este ok,ale co potom nakupime len z rodicovskeho? 😕

anjelok
16. máj 2008

miriamka ved to, s tymto by sa dalo mozno este ako tak vyjst, ved v podstate ja mam matersku ako niekto plat, ale z rodicovskeho to uz asi nepojde, tak som rozmyslala, ze si potom budem musiet najst nejaku robotu pomimo, kde si privyrobim aspon tych 10 tis..aj ked neviem, ci sa podari daco, nemam s takymito vecami skusenosti, ale budem musiet daco vymysliet

janca704
16. máj 2008

Kocky, to mame pripravu na rodicovsky prispevok. Som zvedava, ako sa z 5000,- "susnov" (prepacte za vyraz 😅 ) da "vyzit" 😠 😠 😠

janca704
16. máj 2008

Anjelok, tiez by som nieco take ako pracu na doma prijala a nemuselo by to byt mesacne 10 tis. stacilo by aj menej na prilepsenie - som skromnaaaa 😀

miriamka
16. máj 2008

No to som aj ja zvedava ako prezijeme z 5000Sk 😠 Ved to je uplne smiesny peniaz,budem musiet tiez nieco na prilepsenie najst

anjelok
16. máj 2008

janci, no ja by som potrebovala min. tolko 😀 ..inak som sa nastvala minule, lebo som citala, ze tomanova navrhuje zvysenie toho rodicovskeho az od r. 2010, cize od buduceho roka nic 😠 ..a som sa na to spoliehala, ze aspon o nieco viac bude 😠 😠

miriamka
16. máj 2008

No asi radsej ratajme len s tymi ubohymi 5000Sk a ked bude lepsie,potesime sa 😒

anjelok
16. máj 2008

janci z 5 tis. susnov sa neda vyzit, to je aj na vreckove pre mna malo 😉 ..ale bohuzial priority sa budu musiet od zakladov zmenit..uz nebudu ziadne vecere, ani sadnut si na kavu, pekne kazda korunka rozratana a veru si budeme musiet aj vela veci, na kt. sme boli zvyknute, odopriet..ale o tom je zivot, treba zazit aj to

anamor
autor
16. máj 2008

caute stálice, stále nič 😉 ????

janca704
16. máj 2008

Anjelok, lenze ta chytracka chce najprv "riesit" rodicov, ktori pracuju a az potom nas, ktori sa budeme o deti sami starat do 3 rokov 😠 To je ako logicke? Asi mi to nedochadza 😠 😠 😠

A Miriamka ma pravdu, radsej sa pripravit na horsie a ak pride lepsie, budeme sa tesit 😉

janca704
16. máj 2008

Ze stalice 😀 😀 😀

misanik
16. máj 2008

Vidim, ze vsetky riesime podobne dilemy, my sme vcera tiez s musom kus ratali, lebo bol akurat den blbec ked nam od rana odchadzaju trvale prikazy z uctu. A ja mam momentlane aj slusny chaos vo financiach, nakolko mi chyba PN za marec aj materska za april a ani vlastne neviem s cim mam pocitat a ci mi to vobec poslu tento mesiac. Asi tam idem zavolat. Nech aspon overim ci maju vsetky papiere, aj ked som tam bola osobne v aprili a vtedy mali...
No casom neajka pracicka na doma by sa zisla aj mne... uvidime ci sa nieco podari zohnat. Fakt nemusi byt vela, pri prijme 5000 Sk potesi akzda tisicka navyse...

janca704
16. máj 2008

Anjelok presne, prehodnotime priority, zriekneme sa zauzivaneho standardu a budeme stastniiii 😀 😀 😀 Ale da sa to 😉

misanik
16. máj 2008

anamor, akoze stalice bruchate? 🙂

anjelok
16. máj 2008

inak vcera ked som sa nudila, som tu nasla taku temu, ze "kolko penazi vam mesacne davaju manzelia?"..no tam som sa docitala, ze ako sa niekde este zije 😕

anjelok
16. máj 2008

janci urcite sa to da..ved ako by ini doteraz fungovali? za tie uzlicky to stoji 😵 😵

duracelko
16. máj 2008

dobre ranko vsetkym buducim maminkam. citala som v banskobystricankach ze sandrikin Lukasko mal celkom dobre vysledky, daju jej ho na izbu, a ak bude mat dobre vysledky aj v pondelok tak ich pustia mozno v utorok domou. super. inac ta materka spolu s pridavkami je smiestna. to taky dochodca dostane 9 alebo 10 tisic a ma z toho vyzit len on. ale z tej materskej matka a este aj dieta - ktore tak toho vela potrebuje. na slovensku je vsetko postavene na hlavu. netreba sa uz nicomu divit...

janca704
16. máj 2008

Misanik aj my mame obdobie, kedy odchadzaju z uctu trvale prikazy a stracam prehlad 😝
Najhorsia je neistota, ci a kedy pride nejaky prijem, co? My sme tiez ostali tento mesiac "zaskoceni", ked mi neprisli peniaze v den, kedy chodili. Ale potom sme prisli na to , ze materska bude chodit zrejme neskor 😅

miriamka
16. máj 2008

Urcite,len zmenime priority...a nejako si poradime aj z mala koruniek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre