Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

livka299
16. máj 2008

Nam to pridu namontovat z UNIONu 😉 😉 😉 ked sa mala narodi

anjelok
16. máj 2008

livka, no myslim, ze tam pisali max. 8 cm, ale skus sa tam pozriet na tu stranku, bola tam aj nejaka diskusia k tomu, da sa tam opytat priamo vyrobcu otazky a oni odpovedaju
dokonca som sa tam docitala, ze pre uplne novorodeniatko by mala byt podlozka priamo na matraci zakryta len plachtou a dietatko rovno na nej, lebo ma malicku vahu..ale mne sa to zda pre neho tvrde, tak neviem a skusali sme to normalne len tak, ze sme prilozili ruku a fungovalo to, tak to nechame asi pod matracom

janca704
16. máj 2008

Dik za vysvetlenie, anjelok. Takze na rost este jedna doska, co mi vyhovuje, lebo tym padom bude matrac postielky na urovni nasej postele 🙂 Super. Takze aj moj manzel bude mat ulohu 😀 😀 😀

Keva, ja Ordinaciu zeriem 😅 Vcerajsiu cast mam nahratu,este som ju nevidela, ale poobede sa k nej vyvalim 😵

anjelok
16. máj 2008

ja pozeravam ordinaciu a panelak..zatial..uvidime, ako to bude, ked pride mala 😅

janca704
16. máj 2008

Livka, tiez sa mi mari nieco okolo 7-8 cm maximalne. Aj kvoli tomu som kupovala 7cm matrac 😉 Ak sa o tom nieco dozvies, daj vediet, zaujima ma to.
A to ze novorodenca priamo na podlozku... fiha 😕

misanik
16. máj 2008

Janca, tak dufam, ze to ze aj tvoj muz bude mat ulohu nebude znamenat, ze aj ty budes mat dovod robit cirkus 😀

janca704
16. máj 2008

anjelok, ved to 😀 Ozaj budete mat pustenu telku, ked deti budu spat ? Myslim ak bude dieta a telka v jednej miestnosti 😉

janca704
16. máj 2008

Miska, uvidime, dam vediet 😀

misanik
16. máj 2008

Ja tiez pozeram ordinaciu a panelak, ale ked tak si to nahrama kuknem ked mam cas... no uvidime ako to bude ked budu deti. Inak ekd som bola v nemocnici manzel mi nahral vsetky castia potom som si ich kukla, aspon som preskocila reklamy a netrva to hodinu ale menej 🙂

keva
16. máj 2008

ja to pozerávam na internete ak to nevidím v telke...

zuzkazrzka
16. máj 2008

Ahojte, tak som tu dlho nebola, nejako ma zamestnavaju materske povinnosti 😉 Maly je uzasny, taky maly zazrak o ktory sa stale bojim. Uz nam ustupila zltacka, co ma velmi potesilo...mame ist este na kontrolu v pondelok, preistotu ale uz to bude dobre dufam 🙂 pridam nejake aktualne foto

janca704
16. máj 2008

Kocky, zatial sa majte, ak sa neozvem cez vikend, tak sme na svete 😵 😵 😵
Drzte sa, pa 😉

zuzkazrzka
16. máj 2008

misanik, anjelok co tu este robite 🙂

anjelok
16. máj 2008

janci no to prave neviem s tou telkou, ale asi radsej nie, ako ano..mozno ked tak cez den, ked budem varit alebo co a mala bude spat pri mne v tej hojdacke, ale urcite nie stale a kazdy den..

toto je to k nanny:

jderik 20.08.2007 10:11:48

Áno, podložku môžete použiť tak, ako je to nižšie popísané. Odporúčame použiť matrac s kokosovým vláknom bez ohľadu na to, že mu robíme reklamu ). Nanny v žiadnom prípade neohrozuje zdravie dieťatka. Ešte skopírujem časť nižšie uvedeného:

....Preto odporúčame zo začiatku dáť snímaciu podložku priamo navrch na matrac, na ňu osušku, deku a dieťa potom položit priamo na ňu.
Takto to aplikujú aj v mnoho pôrodniciach a kojeneckých ústavoch. Hlavne zo začiatku, kedy má dieťa malú hmotnosť. Tým se zamedzí falošným poplachom.
Podložka nič nevyžaruje a dieťa neohrozuje.
Neskôr, až sa začne dieťa v postieľke pohybovať, dajte podložku pod matrac na rošt. Na rošt však najskôr položte sololitovú dosku (Baumax, stolárstvo a pod.) o málo väčšiu, ako je snímacia podložka Nanny. Vyrovnáte tým prípadné nerovnosti roštu. ....

a tu je link k dalsim info:

http://e-shop.nanny.sk/index.php?zobraz=forum

anjelok
16. máj 2008

janca, tak pekny vikend a drzime palce 😉

miriamka
16. máj 2008

No som zvedava ci niektora porodime cez vikend

anjelok
16. máj 2008

miriamka, no u mna to asi nehrozi

miriamka
16. máj 2008

Takze v pondelok sa tu stretame v povodnej zostave 😀

keva
16. máj 2008

môj manžel má tušenie že v sobotu pôjdeme....takéto tušenia má na každú sobotu a stále nič... 😀

anjelok
16. máj 2008

miriamka asi tak..sak ja aj cez vikend popisem, ak bude chvilka cas..a neboj, keby to nahodou na mne prislo, tak dam urcite vediet

miriamka
16. máj 2008

Ja tiez keby sa neico zmenilo tak este napisem...ale neviem neviem,tiez to vidim az na vyvolavany porod ☹

keva
16. máj 2008

to už všetky odchádzate...ja teraz sedím vonku na hojdačke a budem tu sama ☹

misanik
16. máj 2008

zuzka, vitaj medzi nami. No co my tu robime? Ani sa nepytaj, mame proste lenivejsie deti,a lebo nejake viac pohodlne bruska? Drobcom sa nikam nechce.
Adamko je nadherne baculate babo. 🙂

miriamka
16. máj 2008

Keva...neodchadzame.Ja tiez na terase s PC na nohach...popri tom umyvam na etapy dlazku.

anjelok
16. máj 2008

miriamka, to je inak super, ze uz mas notebook a net, zlaty manzel 😉

keva
16. máj 2008

no ja ako tak pozerám zachvíločku sa mi vybije PC idem niekde pozrieť predlžovačku

zuzkazrzka
16. máj 2008

dakujeme...nebojte sa dockate sa ...vidim, ze je vas tu viac 🙂 este si trochu uzite bruska, to co bude nasledovat je take uuuplne ine 😀 ale krasne

misanik
16. máj 2008

zuzka aky bol porod? mala si spinal? popis nam to troska.

livka299
16. máj 2008

Anjelok diki za infosku, ale asi fakt to dame pod nejaku deku 🙂 🙂 aspon mam lepsiu istotu....

Inak z vlastnej skusenosti vam poviem tolko, ze je lepsie naucit dieta spat pri telke a pri otvorenych dverach, lebo vam potom zaspi hocikde v spolocnosti. Ak budete ucit dieta spat v hrobovom tichu a vy budete mat navstevu, alebo pojdete na nejaku akciu bude nervozne a nebude vediet zaspat...nas maly spal v januari aj pri zivej hudbe, uz aj v obchode v nakupnom kosiku 😀, musi byt zvyknuty lebo ja pozeram telku iba z postele 😀 😀

miriamka
16. máj 2008

Anjelok...veru,manzel bl zlaty ze mi kupil PC aj net...nechcel aby mi bolo na domceku samej smutno 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre