Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

dididi30
19. máj 2008

keva.....aj to pocitujes nejako,ze si otvorena?? no a chrika urychluje porod??

keva
19. máj 2008

didi...nepociťujem to nijako...no to mi povedal doktor, že chrípka môže urýchliť pôrod...

aviril
19. máj 2008

ahojte. no hrôza dnes s koníkom, ale už je to ok.
livka, a ja že už si mamina a nič.
veru anamnor, ešte stále sme tu a ty máš ešte skôr termín ako ja, síce o 1 deň... ja som mala ráno hrozné bolesti krížov a šlo mi to tak do brucha, už som si myslela že už to bude a potom to prešlo. už mi z toho šibe a to ešte neprenášam, ako niektoré. to by ma už rachlo.
keva, no držím palce, aby to už bolo

zlatik
19. máj 2008

Caute kocky, je tu niektora z vas?
Mna ide porazit, vcera porazilo moj notebook a s nim aj vsetky data ako fotky bruska od prveho tyzdna, proste vsetky z tehotenstva. Normalne som si poplakala. Notebook mozem zahodit, fotky sa mi nevratia a ked som chcela pozriet na net, tak som sa musela dotrepat k rodicom.

Co sa tyka pocitov, tak uz chcem rodit!!!! Priserne, ale ozaj priserne ma boli lonova kost, niekedy akoby som dostala dole krc do kosti, boli ma cela suska, a najhorsie je, ze ani neviem, ci sa otvaram alebo nie, kedze ma v poslednej poradni nepozrel a dalsiu poradnu mam az 26ho.

aviril
19. máj 2008

zlatik, to prečo ťa nepozrie na poradni? mňa zakaždým vyšetrí. no to je škoda s tými foto.
s tou lonovou kosťou mám aj ja, už sa mi nedá ani pohnúť bez bolesti kostí

tajomstvomaj
19. máj 2008

caute moje,
zlatik ja som tu, ma stve ze konik blbol cely den. Tie fotky mi je luto, aj ja by som si poplakala, neda sa to nejako nahodit, nejaky macher by ti to nevybral???

aj ja chcem rodit, kazdym dnom, dnes sice pocitujem nejake podbrusno-krizove bolesti asi od stvrtej a tajne dufam, ze to zosilnie, ale myslim, ze vecer lahnem a rano vstanem a zasa nic 😒 takze aviril sme na tom rovnako.... asi uz psycho.

keva
19. máj 2008

aviril, zlatik....ja mám prsne také isté pocity...ráno som mala také bolesti v krížoch a pravideľné sťahy ale dlhé sťahy...no boli to len poslíčkovia teraz mi nič nieje...malé sa mrví a mrví a tlačí sa mi do rebier....a suska tak tá ma tiež bolí neskutočne...

aviril
19. máj 2008

a to môj muž ešte povie, že ako dlho už nič nebolo. však sex je tá posledná vec, na ktorú myslím. veď všetko ma tam dole hrozne bolí a nie ešte sexovať.
je ozaj pravda, že ten posledný mesiac je najhorší, už by asi každá chcela čo najskôr porodiť, fakt je to už psycho

tajomstvomaj
19. máj 2008

ste pochopili ze tajomstvomaj som ja anamor - dufam 😅 doplnam ta keva este do tabulecky, potom sa prihlasim pod sebou...

keva
19. máj 2008

anamor díky.

anamor
autor
19. máj 2008

keva nemas za co, inak mna dole neboli ozaj nič. len dnes prvykrat tak dlhodobejsie podbrusko a krize..... inak sa necitim ako by som bola tehu... ale zajtra je vraj spl, tak by sme to mohli rozbalit 😎

aviril
19. máj 2008

tak to máš super anamnor, že ťa inak nič nebolí, to ti závidím

anamor
autor
19. máj 2008

ved to ano, aj ja sa cudujem, ja sa fakt citim dobre.

zlatik
19. máj 2008

Kocky, ja uz robim vsetko mozne aj nemozne na rozbehnutie porodu a furt nic. 2-3 krat za den ma chvilocku boli v podbrusku ako pri menzese a to je tak vsetko. A to som minuly tyzden kazdy den robila dlhe prechadzky, az mi nohy spuchli ako hrochovi 😀 , pijem ten caj z malinovych listov, aj sexik sme si opat dali - aaaa opat nic.
A ked si predstavim ako maly zasa za tyzden narastol, tak ma chyta panika.
Manzel je dnes na porade vyse 200km od nas, ale volal uz 3 krat, ci nie je nic nove, uz je na ceste domov.
Povedala som mu, ze bez neho rodit nebudem!!! Ze prekrizim nohy a budem cakat 😀

zlatik
19. máj 2008

Anamor, ja ti zavidim aj tu bolest krizov, lebo mna boleli ked netrebalo a teraz nic 😀
Inak ked som doma, tak sa idem zblaznit bez internetu a hlavne bez konika, sak to je zavislost jak svina.

Neviete nic o Anjelok? Neozvala sa nikomu?

Ja sa spolieham este na zajtrajsi spln, vobec sice takym veciam neverim, ale "topiaci sa aj slamky chyta" 😉

anamor
autor
19. máj 2008

zlatik neboj, ked je na ceste, tak rychlo to nebude, aj ked to hned vypukne. U mna tiez nic nezabera a to som uz bola aj v zahradke a plavala vonku v bazene u znamych.... nic si z toho nerob. Navyse mam tak opuchnute nohy, ze ja uz neobujem ani papuce.... ale kocky aj my vydrzime - takto pred tyzdnom tu panikarili ine a uz porodilil.
ktovie ako anjelok... hadam uz ma uspesne po.

Ozaj odisla vam niektorej zatka?

zlatik
19. máj 2008

Anamor, mne opuchaju nohy okolo clenkov, uz ich vlastne ani nevidno, a horsie je, ze ma vedla clenkov boli akoby som mala modriny.
Ja som dnes rano mala klasicky biely vytok a medzi tym bola taka vrstva priesvitneho hlienu jemne do zlto-hneda, tak som sa hned natesila, ze to bola zatka. Ale to asi nebolo ono.
A ty, uz si nieco postrehla?

anamor
autor
19. máj 2008

zlatik ak to bolo inej farby, asi to bola zatka. Ja praveze som jej odtecenie este nepostrehla, takze asi nič.
a mam opuchnute chodidla, prsty, clenky uplne dole, kotniky su ok a uz ma to aj poriadne boli 😅

slnyecko
19. máj 2008

Volam sa Jakubko a prišiel som na tento svet 13.5.2008 o 14.30 hod.cisarskym rezom.Vazim 3630 g a meriam 48 cm.Tlačil som sa tvarickou dopredu tak ma museli vybrat 🙂

redliner
19. máj 2008

Ahojte maminy, Anjelok dnes ostal v nemocnici, rano sme sli na kontrolu a lekar ani nepozrel len hned nas poslal prijem a hore na lozkove, tak sme si od 8:00 do 12:00 posedeli v cakarnach pokym sme sa dostali na lozkove, medzitym ako som siel zohnat obed pre buducu maminu tak Anjelok absolvoval ultrazvuk a monitor, babatko je v poriadku akurat ze sa neotvarame ☹ chudatko je z toho uplne nestastna a ktomu od jednej v noci ma bolesti, celu noc nespala kvoli nim....najhorsie ze niesu ani nejak pravidelne, maju rozne intervaly a roznu intenzitu

"manzel"

anamor
autor
19. máj 2008

ahoj, redliner pozdravuj manzelku - anjelok, myslime na nu a sme rovnako zufale aj my ako aj ona, akurat my mame par dni cas. Nech sa drzi, hadam porodi coskoro.

slnyecko blahozelam! dnes uz nestiham tabulky, prihodim ta zajtra 😉

aviril
19. máj 2008

slnyecko, gratulujem, to je valibuk.
anjelok, držím palce, nech sa to už narodí a hlavne nech ste obaja zdraví a nech to dobre dopadne.
inak, ani ja som nepostrehla zátku

zlatik
19. máj 2008

Anamor, no vsade citam, ze ta zatka by mala mat hnedu alebo ruzovu farbu, ale to moje bola priesvitne, len velmi jemne sfarbene a bolo toho ako sa dobru kavovu lyzicku.

anjelok
19. máj 2008

Dakujeme za podporu 😉 akurat sme spolu telefonovali, musel som jej citat vase prispevky 🙂 vsetky vas pozdravuje

btw: uz viem jej heslo nech vas nemystifikuje nejaky redliner 🙂
Juraj

zlatik
19. máj 2008

Juraj, pozdrav Anjelok, myslim na nu, nech uz to mate skoro za sebou.

anamor
autor
19. máj 2008

juraj drzte sa 😉 nech vsetko dobre dopadne- tesime sa na Natalku 😵

zlatik to uz bolo asi ono, noidem trosku k telke sa natiahnut. Drzte sa kočky.

galanta
19. máj 2008

slnyecko gratulujemmmmmm 😀 😵 🙂

fabiana
19. máj 2008

Ahojte!
Pozdravujem Anjeloka s mužíkom, dúfam, že malinká príde čoskoro na svet, nech netrápi maminku... 😉
Slnyecku gratulujeme k synčekovi. 🙂

angel11
19. máj 2008

Ahojte zienky,
uz som tu dlho nebola. Len Vam chcem povedat, ze sa nam narodila krasna dcerka Hanka. 12. maja o 11.40 na obed. Bola velika , 56 cm a 4110 g. A rastie nam do krasy. Ked sa mi podari stiahnut fotky poslem.

a vy sa ako drzite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre