Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

katmi
28. apr 2008

vs ja som ho tiez nevedela nikde zohnat.. ale vcera som ho kupila konecne.. anamor mi poradila kde..

anamor
autor
28. apr 2008

katmi ty mozes pit aj dvakrat, aby si to dobehla 😉

verulka
28. apr 2008

kocky, co je so sandrkinym lukasom? viem ze porodila, ale nic viac...napiste mi pls...neviem kde mam hladat...

katmi
28. apr 2008

anamor som si aj myslela 😀 😀

verulka ze ma nejaky zapal ci co..

anamor
autor
28. apr 2008

verulka 10. strana
sandrika • 40tt • Včera o 10:32

s lukaskom to vyzera velmi zle dostal krvacanie do celeho telicka , ma selest srdiecka a neviem co v3etko ma vela ylzch vzssledkov ja neroyumiem preco co som komu urobila

toto je posledne co vieme ☹

aly
28. apr 2008

Verul, na 9 a 10 strane si to prečitaj o Lukym ☹

vs3
28. apr 2008

sandrika nam poslala toto : Ahojky mam zlu spravu Luky ma silny zapal zobrali mi ho do inkubatora bude tam asi do piatku uvida sa ako bude nevedia co mu je konkretne len ta hodnota ma byt max 10 a luky ma 113 hrozne som plakala a to som ho na noc po tom mojom velmi tazkom porode dala na noc prec lebo somspala len hodinu a teraz mi ho zase zobrali nasilu som taka smutna
a toto :s lukaskom to vyzera velmi zle dostal krvacanie do celeho telicka , ma selest srdiecka a neviem co v3etko ma vela ylzch vzssledkov ja neroyumiem preco co som komu urobila

katmi
28. apr 2008

verul a vy ako? malicky v pohode?? inak o chvilu idem k detskej.. mame dnes stretko..tak ti dam potom vediet, ako som bola spokojna.. 😉

anjelok
28. apr 2008

katmi ja pijem jednu salku denne, mne to staci az az 😉 ..ale hadam mozes aj dve

katmi
28. apr 2008

anjelok mne chutia take caje...ja som zvyknuta.. tak preto som sa pytala.. dufam,ze tym nic "nepokazim" ked to budem pit dvakrat denne.. musim to niekde vycitat.. lebo na tom cajiku nemam nic..iba ze pijeme denne.. ale nepisu kolkokrat sa moze..

katmi
28. apr 2008

idem tej detskej.. potom sa ozvem.. papa zatial

anjelok
28. apr 2008

papa katmi

verulka
28. apr 2008

Uff, tak to ma mrzi, ale snad bude ryhclo vsetko ok ☹
my sme uplne ok 😉 ani zltacka nebola...Baby, ked porodite, tak davajte miminka na slniecko- prevntivne. Vyzliect do pampersky a sup sa slnit 😉 Krpec stale papa a uz mame skoro porodnu vahu- 50g nam chyba. sestricky mi vraveli, ze to byva malokedy...akurat sme dojedli a idem odsat zvysok mliecka.
KAtmi, dr pojde ku mne zajtra nas pozriet 😉
kocky, ja sa musim teraz fakt vela ucit, takze tu budem byvat pomenej...takze drzim vsetkym palce...ak budete nieco potrbovat alebo tak, klido mi pisnite IP. Posielam pusinku bruskam 🙂

anjelok
28. apr 2008

verulka na slniecko? ja som prave myslela, ze by sa slniecku mali vyhybat 😕

aly
28. apr 2008

Verul, aj vy sa držte, maličký je krásny a má super dlhé a tmavé vlásky 🙂

anjelok
28. apr 2008

verulka, inak super ze sa mate tak skvelo, keby nam to tak bezproblemovo fungovalo vsetkym 🙂 ..pekne sa len uc, drzime palceky, nech to ide hladko a vopred dakujeme za vsetky rady 😉

anamor
autor
28. apr 2008

anjelok ak maju zltacku slniecko im z nej pomoze 😉 inak vraj horsie zvladaju zltacku deticky, ak maju tusim Bcko krvnu skupinu

anjelok
28. apr 2008

anamor aha, to som nevedela..a nase bude mat urcite krv. skupinu A, len este neviem RH, kedze ja mam negat. a manzel pozit.

verulka
28. apr 2008

ajelok, to cez sklo prilozis si tu ich postielku ku oknu a slnis...moje 2 deti ju mali a 2 nie a vsetky suA

anjelok
28. apr 2008

verulka aha taaak, cez sklo, tak to jasne, ja som myslela, ze normalne vonku

jankapo
28. apr 2008

Ahojte, tu soom...a nie som, idem papat a mam doucko a potom straasnuuu chut spat... 🙂
Veruuuul, vitajte doma a neflakaj sa, pekne sa ucit... 😉 Nadherniii ste.
Nejak nas je tu malo, nie? Ci to len ja mam taky pocit?
U nas voobec nic nove, tak nech to pride ako blesk z jasneho neba radsej... 🙂

anjelok
28. apr 2008

janka, to je dobree, ze uz teraz vies, ze po doucku budes mat chut spat 😀
dnes je to tu nejake vymrete veru, som myslela, ze vsetky sa po vonku flakate..a ja zas len domace prace, katastrofa..ale cez vikend sme si uzili aspon troska

anamor
autor
28. apr 2008

verulka inak blahozelom k Ronovi, je rozkosny a ten porod, dufam, ze som sa inspirovala 😎 nech sa ti dari v uceni a coskoro to mas za sebou 😉
miriamka sa neozvala, nevieme ci neporodila? stale mi akosi beha po rozume....

jani veru to budu riadne blesky 😀

aly
28. apr 2008

Neviem, či mám ten pocit len ja, ale strašne sa bojím ako to všetko (pôrod, kojenie ...) budem zvládať. neviem si ešte sama seba predstaviť v úlohe matky, vek na to mám tak neviem prečo. Tešiť sa určite teším ale hlavne bojím 😖

barny
28. apr 2008

caute baby tak uz je maj IV? som sa naplasila normalne o spravach o sandrinke hadam to bude lepsie, drzim palce

aly to sa bojime asi kazda neboj to sa zvladne ani ja sa neviem predstavit ako mama a ako to zvladnem ale verim na instinkty 😉 to sa zvladne

aly
28. apr 2008

Dík barny, viem asi keby som mala o 10 rokov menej inak by som sa na to pozerala, chcem pre maličkého to najlepšie a dúfam že budem naj mamina prenho. Inak Ty máš termín podobný mne. Neviem prečo mám taký pocit že už o 2 týždne možno budem rodiť. Bábo mám vraj strašne nízko, tak uvidíme čo mi povedia v stredu v poradni

ninka123
28. apr 2008

ahojte baby,
aly som rada, ze nemam sama taketo pocity, ale vzdy sa zhlboka nadychnem a poviem si, ze vsetko bude O.K. 🙂
Verulka blahozelam, maly je nadherny, drzte sa 🙂 🙂

barny
28. apr 2008

aly ved ja si tiez stale vravim zvladli ine zvladnem to aj ja, ja som zvedava kdy to bude, doktor mi povedal ze to bude asi do konca tohto tyzdna no neviem, posledne dva dni mi tvrdne brucho viac ale ja dufam ze to vydrzi aspon do buduceho lebo manzel chce ist pri porod a len zajtra ide na ster z nosa a ust a to trva cirka tyzden pokial budeme vediet vysledky tak dufam ze tam male zatial vydrzi

anamor
autor
28. apr 2008

aly tym ze mas babo strasne nizko sa hlavne nestresuj, ja ho mam strasne nizko od 26tt a pozri kde som 😉 ale tiez sa neviem dockat stredajsej poradne, ci sa nezacinam otvarat alebo tak...

zuzkazrzka
28. apr 2008

ahojte, aly, ninka aj ja mam take pocity ale hlavne sa bojim aby bol maly v poriadku ale to urcite bude. 🙂

Aly aj ja mam termin ako ty a ja uz do dvoch tyzdnov budem rocit urcite 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre