Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

keva
23. máj 2008

anjelok veľmi gratulujem....veľa zdravíčka pre mamičku a dcérenku

kats
23. máj 2008

aviril, anjelok gratulujeeeeem 😀 tak dufam ze vy dve ste nam to tu rozbehli a my budeme pokracovat 😀

mirka20
23. máj 2008

ahojte 🙂
srdecne gratulujem anjelok a aviril a prajem rychle zotavenie po porode, vela zdravicka a mliecka 😵

eviku78
23. máj 2008

pridavam sa ku gratulacii. anjelok, aviril super, ze uz mate drobcov pri sebe. tak hlavne vela mliecka prajem. 🙂

katko
23. máj 2008

Ahojte zlaticka! Konecne som sa odhodlala "sadnut na konika" lebo sa cele dni venujem malickej! Stale sa na nu neviem vynadivat! Je stasne dobrucka - len spinka a papa - aj v noci sa budi len 1-2x Som velmi stastna!

Gratulujem vsetkym mamickam a tym, ktore este cakate prajem vela zdravicka - mate sa na co tesit!

kats
23. máj 2008

katko sup sup zmenit profil :D aby sme vedli ze nas tu kinderiek zostalo len ... 4ks ?

anamor
autor
23. máj 2008

ahojte kočky, kats hadam to uz aj na nas pride.

velmi velmi gratulujem anjelok 😵 😵 a aj aviril samozrejme, pridam do tabulecky 😉

verulka
23. máj 2008

anamor, ty co tu halôdas, sup-sup rodit 😉 mylsim na vas moje krasne kinderka a uz sa na vas vsetky tesime v majovcatkach 😉

miriamka
23. máj 2008

Ahojte mamicky a bruska 😵
Tak sme konecne s Kubkom doma 😵

kats
23. máj 2008

Ahojte, maminky a aj kinderka 😉 stara dobra otazka 😀 moze to byt zatka? je toho malicko, len taky pluvanec, ale uz treti 🙂 taky hnedasty sliz - tak sa straaaasne vytesujem ze mozno uz sa daco deje aj ked nic ine sa zatial netvari 😀

anamor
autor
23. máj 2008

verulka, ja by som sla 😔 ale mala akosi nechce, po pravde som uz z toho zufala a depkacim 😖

miriamka cauko. No ako kramare? Tesime sa ze ste doma, ako sa mas?

keva
23. máj 2008

ahojte...
kats no mohlo by to byť ono...ja na to tiež čakám ale nič...ja mám od včera večera bolesti v podbrušku také ako keby sa mi začal menzes a aj niekedy sťahy ale len tam dole v podbrušku...a stále ma tlačí na záchod na veľkú od rána som už bola tri krát...no dúfam, že sa to už konečne začalo a že to nieje niečo iné

kats
23. máj 2008

no keva, zda sa ze sa pozvolna rozbiehas 😀 ze by sme to dnes alebo do zajtra zmakli aj my?
miriamka super ze ste domka 😉 drzte sa a veeeela mliecka a dobreho papkaca 🙂

anamor
autor
23. máj 2008

keva to sa asi rozbiehas, aj ked ja to uz mam styri dni.... ale mam pocit, ze vcera viac, dnes vsak zatial velmi nic, okrem podbruska, ja verim, ze to pride - nadej zomiera posledna...
kats aj ja by som chcela najneskor do nedele 😉

inak pozeram, ze livka tu tiez este strasi... chuda 😒

miriamka
23. máj 2008

kuk foto 😵

keva
23. máj 2008

no dievčence tak dúfam, že sa to nebude rozbiehať dlho...

jankapo
23. máj 2008

Ahojky zufale bruskaa....

Kamen mi padol zo srdca ze anjelok to uz ma za sebou. Zda sa ze vsetko je zariadene tak aby nakoniec dobre bolo.
Obdivujem ju, ale vidno, ze ma v manzelovi skvelu oporu, tak to spolu krasne zvladli a uz sa len tesit budu z malickej. 😵 😵 😵

Miriamka, gratulujem k malickemu, idem pozriet fotky. 😉

keva
23. máj 2008

dievčence tie tlaky majú ísť z bodbruška alebo z celého brucha...lebo ja ich mám len v podrušku a trvajú asi 20 sekúnd

anamor
autor
23. máj 2008

keva ono to moze byt vselijake, ak sa to bude stupnovat, intervaly skracovat, jupi bez do porodnice, drzim palce 😉

janka pekne si nas nazvala, ze zufale bruskaaa, ale o mne to plati ☹

keva
23. máj 2008

však sledujem hodinky, že kedy som mala naposledy sťahy...ale tie sťahy nie sú až také hrozné...síce bolia ale dajú sa vydržať...niekedy trvajú dlhšie inokedy kratšie....ale zatial žiaden hlien ani voda...no tak uvidím

anamor
autor
23. máj 2008

uvidis kevi, bud to ustane, alebo bude pokracovat, ked si nebudes ista tak si daj horucu sprchu alebo vanu, ak ustupi - tak len poslovia, ak bude pokracovat a vo vacsej intenzite ides rodit. Alebo skus paralen, ak sa ti ulavi, tak este nic, ak sa nic nedeje tiez by to mal byt porod. Drzim palceky silno. Dnes je moj termin 😉

anjelok
23. máj 2008

Ahojte, tiez chceme pogratulovat vsetkym maminan
a tie ktore este cakaju nech niesu nestastne, vsetko bude OK, nebojte, baby drzte sa!

Lenka, Juraj, Natalka

btw: tajomstvomaj, my sme rodili v BA na Antolskej 😉

verulka
23. máj 2008

keva, jedeeees, drzim palce...kats si odzatkovana 😉 ja somrodila necely den po...anamor, nedepkuj, lebo sa natalke nebude chciet ist von 😉 neboj, za chvilku mate vsetky po 😉

anamor
autor
23. máj 2008

juraj ok opravim, myslela som ze v ruzinove, ale az zajtra, resp. vecer.

verulka snazim sa ako sa da, .... ale nie vzdy sa da. jej sa uz zjavne nechce, vsetci ju vystrasili nech nejde skor a nevie, ze uz moze 😀

verulka
23. máj 2008

anamor, ja viem,ze sa nie vzdy da 😉 no tak jej to treba vysvetlit 😀 fakt to uz bude, coskoro...vsak ste tolko vydrzali a doteraz tehu vzdy nakoniec skoncilo 😀 myslim na vas kinderka

verulka
23. máj 2008

kocky a o luce nic nevieme?

anamor
autor
23. máj 2008

nevieme nič verulka.
ved ja som jej uz prehovorila do duše, tak hadam do konca vikendu sa rozdvojime 😉 som optimistka

kats
23. máj 2008

verul, krasne nas povzbudzujes 😀 cela natesena som si umyla vlasy - aby som bola pripravena pekna mamina 😉 stihla som doobeda este kozmetiku no tak uz len aby nas krasavec vypadol 😀

anamor
autor
23. máj 2008

dievcata vsetky ma tu tusim predbehnete a nechate uplne samucicku samu. Zlatik kde mame?
no idem ja nieco spapat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre