Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anamor
autor
26. máj 2008

zlatik tak vydrz do polnoci a potom vyraz do porodky... a mozno to tentokrat ozaj začalo 😉 mna inak tiež riadne boli podbruško a zle sa mi chodí, ale ja už ani hádam neverím, že to môže prísť 😅

zlatik
26. máj 2008

No teda, mna tie krize fakt brutalne bolia a tvrdne mi brusko a co viac, od obeda som bola 3 krat na wecku

miriamka
26. máj 2008

Anamor,Zlatk...drzim palce aby to uz aj u vas zacalo 🙂

anamor
autor
26. máj 2008

mirimaka dakujeme 😵
zlatik no clovek nikdy nevie, mozno dnes ozaj pojdes, do tretice vsetko dobre 😉

verulka
26. máj 2008

zlatik to vyzera nadejne 😉

lilly
27. máj 2008

ahojte, v noci o 02:32 mi dosla sms od anamor, ze jej o 0:30 zacala odtekat voda, od 1:00 ma nepravidelne kontrakcie - od 20 do 5 minut a chystali sa do porodnice.
takze jej drzme palce 🙂

katmi
27. máj 2008

lilly anamor drzime palce a daj urcite potom vediet

darka83
27. máj 2008

Anamor ideeees, drzim palce 😉
Zlatik aj ty si uz isla? Aj ja dnes idem, ale na kontrolu. Bojim sa toho co mi zas povie, si uz u toho doktora pripadam ako keby som si to vsetko len vymyslala.

jankapo
27. máj 2008

Romi, supeeeer, tesiiiim sa. 😵
Tak see you v majovciatkaach.... 🙂

verulka
27. máj 2008

anamor, no vidis aka som bosorka ? 😀 😀 vsak, ked sa mi sniva, tak to nieco znamena 😀 😀 drzim palce...

eviku78
27. máj 2008

anamor supeeeeer. dufam, ze uz o takomto case pekne oddychujes na izbe a natalka odfukuje vedla teba. zlatik, dufam, ze aj ty si uz v porodnici 😀

zlatik
27. máj 2008

Caute kocky, tak ja sa hlasim este stale ako 2 v 1 ☹
Vcera to zacalo fakt nadejne, bola som sa prejst v zahrade, v kuse bolesti v krizoch a v podbrusku, potom som sa rozhodla hodit si horucu sprchu a po nej som uz nemala ziadne krizove bolesti, len mi tvrdlo brusko a nakoniec to uplne po hodine ustalo.
Vecer som mala vytok, uplne tekuty ako ruzova voda. Dnes rano je toho uz menej a je to zlta voda. Ja som uz na nervy 😕

zlatik
27. máj 2008

Jeej, zabudla som na Anamor, tak predsa to prislo samo, juuj, fakt jej drzim palce a fandim, ved ona mala termin predo mnou.

malibuu7
27. máj 2008

ahojte, aj ja stale 2v1 😒 u mna to tiez vcera vecer a v noci vyzeralo nadejne, no nic... dnes ma riadne bolia krize, brusko tvrdne stale, no ale neviem, inak ziadne ine priznaky...

zlatik
27. máj 2008

Ahoj Malibu, si este tu?

malibuu7
27. máj 2008

ano ano som

darka83
27. máj 2008

Ahojte, prave som sa vratila z poradne a hadajte co? Nic 😠 Krcok sa trolinku skratil, ale stale uzavrety. Horsie ze mi dr zajtra odchadza na 3 dni prec, takze musime vydrzat do soboty. Tym padom ja uz sa rodit neponahlam, ale ak sa to do pondelka nerozbehne, v utorok alebo v stredu mi to vyvolaju.

efcso
27. máj 2008

ahojte bruska!

uplne chapem, ako sa citite, nam vsetkym, ktore sme sli ako tak na termin, uz z toho poriadne sibalo... a ked si predstavim, ze vy ste to tu vsetko museli aj odsledovat... nezavidim, ale nebojte, dom si vo vasom brusku urcite nepostavia... pride aj na vas! 😀

drzim vam palce, hlavne vela trpezlivosti, kym ste 2v1 a potom vela sil!!!

miriamka
27. máj 2008

Anamor..tak uz mas urcite chrustika pri sebe 😵

zlatik
27. máj 2008

Caute zienky, tak mamka mi dnes zohnala temesvaryho roztok na urcenie plodovej vody, takze ak opat bude nieco vytekat, budem vediet o co ide 😉
Darka, tak my dve sme na tom rovnako, ja tiez ked do pondelka nic, tak v pondelok idem do poradne do nemocnice a v utorok sluzii moj doky, ktory povedal, ze to nebudeme zbytocne natahovat ak sa to samo nerozhybe.

zuzanat
27. máj 2008

dostala som správu od anamor,Natálka sa narodila o 17:05 má 3500g a 52cm
G R A T U L U J E M E !!!

jankapo
27. máj 2008

Konecneeeeee....supeeer, uz sme sa nevedeli dockat.... 😵 😵 😵
Romi, tak vidis, uz si aj ty maminka, gratulujeme ti a tesime sa v majovciatkach na vas.
Prajem rychle zotavenie a skory navrat domkov. A vsetko dobree...

verulka
27. máj 2008

Anamor, supeeeer 😵 mas ip 😉

misanik
27. máj 2008

Anamor gratulujem a hlavne vela zdravicka mamicke aj malej Natalke 😵

aviril
27. máj 2008

Ahojte.
Takže my sme už doma odvčera. Len som vôbec nemala čas napísať, deti mi dali zabrať.
K pôrodu len toľko, že takú rychlovku ste asi nezažili. Rano slabé kontrakcie, ani som nechcela ísť, úplne slabulinké a večer o 17.00 mi pustili vodu, že vraj na 3cm otvorená /a na obed len na 1cm ma prijímali/. bolesti skoro žiadne a potom odrazu po pustení vody hrozné bolesti a už o 17,25 bol malý na svete. Rychlovka.
Ak budem mať ešte niekedy čas, popíšem viac.

A gratulujem novým mamičkám - tuším anamnor aktuálne. super.

malibuu7
28. máj 2008

anamor gratulujem k Natalke... 😀

lilly
28. máj 2008

ahojte, vecer mi este pisala anamor:

ahojte, trvalo to dlho, bez epi by som asi umrela ☹ 16 hodin som mala kontrakcie pravidelne, o 9:00 prva epi bola ulava. Mala dost place. Inak je ok, dufam. Prisala sa krasne.

darka83
28. máj 2008

Anamor gratulujem, vela zdravicka 😵

eviku78
28. máj 2008

anamor super, gratulujeme. tak si sa aj ty dockala a uz mas malinku pri sebe. neboj, este len terza zacne tóčo 😉

loss
28. máj 2008

anamor aj ja srdecne gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre