Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
28. apr 2008

davaju, ze ide zdrazet benzin zase, tak manzel cisti na balkone bicykel a zajtra ide na nom do roboty 😀

anamor
autor
28. apr 2008

anjelok chce byt stihly na leto 😉 moj prave prisiel z behu 🙂 chce byt na plavani s malou najkrajsi 😀 😀 😀 ked mamina /ja/ bude v plavkach otrasna

anjelok
28. apr 2008

zuzka pockaj, to bude jak na truc...
anamor, no zamnamkala som si 😀 😝

inak pozeram, ze mame dalsie babatko? tak gratulujem nike, nech je vsetko ok a nech sa dari s kojenim

a zajtra mozno bude dalsie babo.. 😉

jankapo
28. apr 2008

anjelok... 😉 no super, teda som zvedava ako dlho mu ten ekonomicky a ekologicky duch vydrzi... 😀
zuzka....no tak to uz musis dohodnut s polovickou... 😉

anjelok
28. apr 2008

anamor, ja mam des z plaviek, budem stale mat pareo okolo bokov
a pravda je, ze manzela som ja vyhanala na bicykel, sak pribera so mnou 😅

jankapo
28. apr 2008

anjelok co tym dalsim babom myslis... 😉 nejake priznaky? no priznaj sa...

anamor
autor
28. apr 2008

moj tiez tvrdi ze pribera, ale ked vidim seba vsetci sa mi zdaju byt chudi.... 😝
plavky a ja 😝 😝 😝 😝 nechcem ani predstavit, ach jaj ☹

jankapo
28. apr 2008

jeeminku, baby, a ja som si ake kupila minuleho roku...ze biele...
tohto roku jedine neopren

anjelok
28. apr 2008

jankapo, mne sa zda, ze galanta pisala, ze zajtra jej maju robit ten cisarak

ja a priznaky? chichi, ziaaadne 😉 ..dobre mi je

anjelok
28. apr 2008

jankapo a ja som si pre istotu dvoje kupila..a jedny su uplne bledulinko ruzove, ale tie jedine asi obleciem, lebo su na snurky, druhe asi nemam sancu, lebo to je take cislo, ze max 36..to cez boky neprevlecem ani omylom

jankapo
28. apr 2008

jaaaj...ahaaaa....uz som myslela ze na nas daco hras... 😉
no nevedela som ze tak...tak sa tesim a drzim palce... 😵

anamor
autor
28. apr 2008

veru gal by mala mat cisarak planovany, ja netusim kedy 😲
toho roku plavky asi iba doma vo vani 😉

anjelok
28. apr 2008

anamor moj netvrdi, on sa vazi 😀 od vianoc mal 2 kg navyse a teraz sa vazil a zas kilo navyse

anamor
autor
28. apr 2008

ja mam jedny plavky take ze podprsenka nehrozi obliect, bola som taka nijako prsata, teraz trosku podrasti didi, co je fajn, ale co z toho, ked trojuholniky male.... 😝

anamor
autor
28. apr 2008

anjelok dobieha ta 😉

anjelok
28. apr 2008

ale nevyzera on zle, tak akurat si myslim...len kondicku nema ziadnu, treba udrziavat, on volakedy velmi bicykloval..(este kym mam poznal 😀 😀 😀 )

anamor
autor
28. apr 2008

to tak byva, ked sme boli mladi....

anjelok
28. apr 2008

anamor, to ja podprdu v pohode, trojuholnicky mam, takze staci, ked bradavky zakryju 😀 ..ale nie, mne prsia az tak strasne nenarastli, tak o cislo..ja mam problem skor so zadkom a bokmi 😝

anamor
autor
28. apr 2008

so zadkom a bokmi mam problem aj ja a bruchom samozrejme 😀 😀 😀 😀 ale prsia ja som nemala skoro ziadne, teraz mam - aspon nejake 😉

anjelok
28. apr 2008

jani, anamor, ja neviem tiez presne datum, co pisala gal..len sa mi tak zda, ze zajtra, no uvidime, hadam da vediet

a co efcso a miriamka?

katmi
28. apr 2008

kocky moje co preberate?? vahy zase?? ale tusim poloviciek.. 😀 tak to ten moj.. no nebudem sa vyjadrovat..mam doma totiz tazkotonaznu velerybu 😀 😀

jani to som povedala aj ja.. minuly rok som si kupila take krasne plavky, ale neobleciem ich..ze lebo cislo 36 😝 to by som neobliekla ani keby som strasne chcela.. to by som musela hned zhodit vsetky kila, co silne pochybujem... a este neviem,co budem robit s tymi striami tmavofialovymi,co sa mi urobili na bokoch.. 😖

anjelok
28. apr 2008

anamor no aspon nejaku vyhodu to ma 😉

anamor
autor
28. apr 2008

kedy sa vam urobili strie kočky? lebo som par tyzdnov po vas, zatial nic....

anjelok
28. apr 2008

katmi mne sa urobili na zadku strasne a aj na jednom prsku asi 2..no proste na miestach, kde som s tym ani nahodou nepocitala..na tom zadku je to strasne, to mam fakt vela, nielen jednu dve a pritom na prsiach som skoro vobec nepribrala, tak nechaaapem..a najviac sa mi samozrejme natiahlo brusko a tam ziadna stria a kremujem rovnako..no proste nechapacky

inak nakyp sa podaril 😉

katmi
28. apr 2008

anamor ja nemam nikde iba na bokoch.. priserne.. ale to z toho,ako som pribrala.. uplne fialove.. ☹ fakt netusim,co s tym budem robit.. a ci sa s tym vobec daco da.. mam jednu kamosku,co ma kozmeticke centrum..musim sa jej spytat,ci sa da s tym daco urobit..

anjelok
28. apr 2008

anamor no ja som zacala asi 2-3 tyzdne dozadu pozorovat par na zadku a posledny tyzden sa to hrozne zhorsilo

jankapo
28. apr 2008

mne sa urobili 2 strie tento tyzden- biele- nevbydrzala to ta koza okolo jazvy zo slepaku...takze mam na bruchu jazvu po slepaku a krizom cez nu 2 strie.... 😝 no brutaalll...ale mne hlavne vadi tmavy pupok... 😒 som zvedava ci a kedy to vybledne...
to plavky nic...ale bedrove suknicky (jasne ze pod pupok) a kratke tricka (nad pupok)...fakt netusim co budem nosit...brusko bola totiz na mne jedina veci ktoru sa oplatilo odhalit...kedze ziadne cici, nozky kratke a krive... 🤐
tak neviem neviem

anamor
autor
28. apr 2008

oni vyblednu a bude to v poho, neboj... ja mam strie trsoku na stehnach este z puberty, ked som rychlo vyrastla, namam s nimi najmensi problem...

anjelok
28. apr 2008

katmi no daj potom vediet, ci sa s tym da nieco robit..mne drahy hovori, ze to vybledne, no ale moc mu neverim 😒 ..sak odkial to on moze vediet?

anamor
autor
28. apr 2008

ja som mala tiez celkom fesne brucho, tomu je asi koniec 😒
aj ja mam hnede okolo pupku, aj bradaviek, kamoske to inak zostalo, no smola... do kelu.... a aj na tvari ako svieti slnko sa mi robia trosku pigmentove mapky, malicke zatial, to zatial maskujem make-upom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre