Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

vs3
25. apr 2008

anjelok a aky balicek davaju? inak ako je to babatko sa poistuje az nejaky cas po narodeni? ja mam z tyh papierovaciek hlavu v smutku aby som nieco nepokaslala 😢

anjelok
25. apr 2008

katmi ja ano, ak myslis to kresielko..pozri, mam ho v albume

anamor, niekto tu tusim to angelcare kupoval, teraz si nie som ista kto..celu tu sadu a myslim, ze hovorila, ze sa daju aj zvlast pouzit, tak neivem

anamor
autor
25. apr 2008

anjelok mozne to je, ja som sa pytala niekoho z majoviek a hovorili, ze iba z monitorom to funguje, tak neviem.
Ale to je jedno, ja uz vysielacky mam.
ja dam malu asi do dovery, tam tiez davaju balicek a ked nebudem spokojna tak ju prehodim inam.

katmi
25. apr 2008

anjelok ano ano.. presne to.. 😉 ja ho tiez mam.. kamoska mi ho dala.. je to super vec.. jej mala ked v tom bola,tak velakrat v tom aj zaspala a malokedy mala potom koliku..lebo tam tak pololezi v tom.. ale tiez jasne ze ako si to nastavis..

katmi
25. apr 2008

anamor ano.. 😉 pozri anjelok ma v albume..

denka28
25. apr 2008

baby ja mam angelcare, spolu s vysielackou a je vyborny, ked som v kuchyni pocujem maleho ci placka alebo len stona a tak. aj mi sme k nemu dostali ten kos na plienky, je fakt dobry, len... sacky don stoja 290 sk cosa mi zda trasne drahe..

anamor
autor
25. apr 2008

pekne lehatka mate 😉
denka a daju sa vysielacky pouzit solo bez monitora dychu?

anjelok
25. apr 2008

vs vo vseobecnej som sa pytala a tam staci do 60 dni po porode prihlasit babatko s rodnym listom, moze aj ocino

a pozri tu: http://www.apollo.sk/content/clanek.php?id=307&...

ale pozeram, ze staci, ked je jeden z rodicov poisteny v apollo a dostane balicek a muzik je, takze mozno babo netreba tam, neviem, sak ho tam vyslem, nech sa opyta

anamor
autor
25. apr 2008

ono staci 60 dni, ale len prvy recept na vitaminy dostaneme na seba - na nasu karticku, je treba cim skor, lebo ak bude nieco na predpis, tak bez zdravotneho preukazu dietata to budeme platit cele.... ak napriklad alergikom predpisu mliecko umele...

anjelok
25. apr 2008

katmi ja som babo doteraz este ani v rukach nedrzala..v zivote, takze bude sranda 😀

katmi
25. apr 2008

anjelok urcite 60dni?? to sa mi nejak nezda..

katmi
25. apr 2008

anjelok uz som to nasla.. fakt 60dni... no tak aspon ze poistovna zdravotna si nedava neviem ake sibenicne terminy..

anjelok
25. apr 2008

ja budem mat to lehatko dole, ked budem varit, tak malu dam do toho, aby bola pri mne, postielku budem mat na poschodi a tam bude spinkat len ked ja budem spinkat s nou 🙂

katmi
25. apr 2008

anjelok neboj nic.. to si zvyknes raz dva.. kamoska to takto mala.. sa bala malej zo zaciatku aj chytit..ta ked ma videla,ako som k nej prisla prvykrat a chytila malu jak male maca.. 😀 ta hned oci zatvarala.. ze ona by sa ju bala tak chytit.. ale to je len zvyk.. fakt..

denka28
25. apr 2008

anamor k tomu monitoru je len jedna vysielacka to druhe je vlastne ten pristroj ktory ti ukazuje ako babo dyycha, ci sa pohybuje a tak.

katmi
25. apr 2008

anjelok jaaj vy mate ten poschodovy byt,ze? tak to urcite ti bude lepsie,ked bude malicka pri tebe dole.. to by si sa nabehala hore dole..

vs3
25. apr 2008

denka takze to bez podlozky nefunuje no nevadi, a ako sa dnes mas

katmi
25. apr 2008

denka ano.. ako sa mate? uz ste si zvykli na seba?? 😉

anjelok
25. apr 2008

katmi 😀 ..no sak pozeram niekedy aj ked sme vonku, ako tie babenka drzia, len tak pod pazuchou niekedy ich vezmu a oni tak visia..tak sa cudujem vzdy, jasne, ze si zvyknem a naucim sa, to je normalka, len sranda bude zo zaciatku 😀
hej poschodovy, tak preto to kresielko a pamatam si, ze ked som sa rozhodovala si pisala, ze je to dobra vec, tak snad tam mala bude chciet byt

anjelok
25. apr 2008

denka, teba som sa chcela opytat, do kedy si pouzivala newborn plienky a ake?

viete co som zistila? ze tie pampers newborn, co je tam tych 44 ks som kupovala za 300 sk a teraz maju nejake nove balenie po 43 ks a stoja ze 560 sk, som odpadla skoro

katmi
25. apr 2008

anjelok bude, neboj.. a este ked ju trosku sem tam pohojdas.. 😉 bude tam cusat jak pat penazi.. 😀 😉

anamor
autor
25. apr 2008

presne anjelok tie newborn pampersky nejako zdrazeli. Ja inak lehatko tiez kupim 😉

anjelok
25. apr 2008

katmi 😀

katmi
25. apr 2008

anjelok a ja som objavila pampers, sice nie tie newborn ale uz tie vacsie, 98ks za cca 630,-sk..
ja mam newborn huggies.. jedno balenie, tam je 28ks, to beriem do porodky.. doma mam potom este jedny newborn, take mensie balenie a potom uz normalne dvojkove plienky.. to su tie vacsie od newborn..

anjelok
25. apr 2008

anamor, ja som ho kupovala v kike- to lehatko
no ja mam len jedno balenie tych newborn a tie mi vydrzia tak max. tyzden, tak neviem, ci potom uz staci davat tie mini alebo nie, preto sa pytam, ze dokedy newborn

denka28
25. apr 2008

sme ok, klop klop klop, maly spi ako zabity, tak ho pomaly zobudim 😅 v noci mi potom nechce spat... zvykame si v pohode, dnes sa na mna usmial ako som sa s nim rozpravala. uz si vsimol aj kolotoc nad postielkou. a uz place, takze netreba budit, ideme papat 😀

katmi
25. apr 2008

kocky vyuzili ste vobec niektora ten kupon huggies?? lebo co viem, tak tu v BA bol s tym kuponom obrovsky problem.. ja som sa nakoniec na to vyprdla a kupila som hugies v Dr.Og

anamor
autor
25. apr 2008

ja mam tiez dve balenia newborn jedny do porodnice a jedny na doma, jedny mam z dmky. Inak ja som kupila tie pampers vacsie - od 3-6 to balenie 98 ks za 419 v hypernove asi pred tromi mesiacmi, to bola super cena.
Ostatne plienky co mam su vacsie, tie od 3kg.

anjelok
25. apr 2008

denka super, ze sa vam dari..a to je dobre, ze tak spinka, nie?

katmi, inak v petrzalke v carefoure som zase videla tu akciu, pampers tie dvojky 108 ks za 519 sk a nekupila som, ze potom ked pojdem s muzom na nakup do polusu zoberieme..a predstav si, tam tu akciu nemali..tak sa mi uz nechcelo do petrzky vracat 😠
myslis, ze staci len tyzden davat newborny tie jednotky?

katmi
25. apr 2008

anjelok a pozerala si, ako tie newborn vyzeraju?? su straasne malicke.. a babo rastie ako z vody.. takze to balenie, co mas ti bude urcite stacit.. a tie mini mozes potom kludne davat.. neboj nic.. nie su take velke,zeby si sa mala bat, ze to snad pretecie von alebo co.. 😉

denka ty ho budis?? normalne ze nasilu?? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre