Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

efcso
30. apr 2008

ahoj verulka, gratulujem!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 dufam, ze ronusik poslucha!

misanik
30. apr 2008

Ja neviem ci sa mu brania u nas v nemocke... No ved uvidime ako bude 🙂 Dnes sa inak citim super, ani nie ako v 38tt, proste fajn. Ale my drzime nohy spojene do pondelka a potom asi zacnem vypudzovaciu kuru 😀

efcso
30. apr 2008

misanik a co mienis podniknut na vypudenie? ja uz trpim... ledva chodim, bolia ma krize, tlaci do ritule, mala sa stale zavrtava dole a k tomu tie jej akrobaticke kusky... na ma co robit niekedy 😒

misanik
30. apr 2008

No neviem, zacnem behat po schodoch? Byvame an 12-tom, budem sexovat... drazdit bradavky

danka86
30. apr 2008

Baby, mne rano odisla hlienova zatka, CS mam 9bodov, krcok skrateny na 0,5cm, otvorena na 1,5cm. Baby, ja mam taky strach z porodu, neviem preco ma chytila taka panika... 😖

efcso
30. apr 2008

misanik, tie schody velmi neodporucam.... v nemocke som sa rozpravala s babami, ktore doki nachytal pri behani a povedal im, ze tym si akurat problemy mozu navodit...

mne sex nehrozi, muz je v nitre, ja vo zvolene... a drazdenie bradaviek pomaha? to som nevedela... skusim teda... 😀

efcso
30. apr 2008

danka, nepanikar... nejak to uz dostanes von... to mas este istejsie ako maturitu... len to trochu dlhsie trva...

inac v nemocke mi sestricka opisovala, ake pocity su pred porodom, ze to budem citit, akoby ma slo roztrhnut zdola... tak som povedala, ze ľéminut vydrzim, nie?! 😀 sestricka zachvat smiechu chytila...

misanik
30. apr 2008

efcso, vraj vyvola silne kontrakcie, drazdit 5 min jednu, 5 min druhu, kolko vydrzis 🙂 na priprave nam hovorili

efcso
30. apr 2008

20minut

efcso
30. apr 2008

misanik a aj porod to vyvola, alebo len kontrakcie... lebo to ni vzdy ide ruka v ruke... 😉 bez kontrakcii este vydrzim...

misanik
30. apr 2008

Danka, neboj, ten konic bude stat za to. Ale mam pocit z toho co pises, ze by to uz mohlo byt 🙂 Drzim paste.

misanik
30. apr 2008

Mne hovor, ja uz som zazila na porodnej sale 4 hodiny kontrakcii bez porodu 😀 Ale ked mas ty krcok uz pohnuty, tabe ho kontrakcie rozbehnu 😉

efcso
30. apr 2008

misanik a cosi robila na porodnej sale?

efcso
30. apr 2008

mna ked do nemocky prijimali, baba uz mala plod vodu ľč hodin odtecenu, kontrakcie kazde 4min, 2vyvolavacky v sebe a otvorena stale len na 3cm.... ☹ ☹ ☹

efcso
30. apr 2008

boze, tie cisla... mala ju odtecenu 24hod

misanik
30. apr 2008

Efcso, lezala a predychavala kontrakcie kazde 3 min som mala, ale vobec som sa neotvarala 🙂 Kedze bol len 37tt, rozhodol sa lekar, ze ma nebude trapit, uz som bola unavena, tak mi nedal oxytocin, ale magne ci sa to nezastavi, infuzka zabrala a zastavilo sa to 🙂

efcso
30. apr 2008

no misanik, tak si si to uzila!!!!! ja ze si zazila niekoho ineho kontrakcie..., ze si tam bola len na pozorovanie, ci co... na tak teda ty uz naisto vies, ake to je...

eviku78
30. apr 2008

ahojte burska. v prvom rade chcem zablahozela katko k malej natalke. dievcata nam zacinaju pribudat 😉
ja som dnes bola na poradni a mala ma nieco okolo 3100 g tak dufam, ze to nebude male slonica 😀
krco mi makkne a pripravujem sa na porod, ale zatial ziadne otvaranie.

eviku78
30. apr 2008

misanik a velmi ta boleli tie kontrakcie?

danka86
30. apr 2008

a CS si mala kolko eviku? a krcok nepovedal na kolko skrateny?

eviku78
30. apr 2008

danka nie, ziadne dalsie info nemam. ani na kolko je krcek skrateny a ani kolko mam CS. ja tie cisla ani nechcem sledovat. ked to pride, tak to pride. aj tak je to u kazdej zeny ine 😉

danka86
30. apr 2008

ja viem, aj ja som si to hovorila, kym som nebola tam, kde som 🙂 😝

eviku78
30. apr 2008

dani no ved mozno aj ja budem za 3 tyzdne inak hovorit 😝

eviku78
30. apr 2008

inak verulka aka si ty sumna mamina. hned po porode taka akcna a este k tomu ta tvoja kostra 😉 😀 uplna parada. ja som nabrala uz 17 kg a dost tazko sa mi nosia. 😕

slnyecko
30. apr 2008

Ahojte,ja sa len chcem spytat ci neviete,ako vyzera ta hlienova zatka.Teda viem uz tu o tom bola rec ale to nemusi byt aj s krvou,nie?Zo mna dnes vyslo nieco ako husty "sopel",tak neviem,ale bolo to biele 😅

danka86
30. apr 2008

no presne to iste, vychadza zo mna uz od rana slnyecko 😀 a tiez bez krvi

verulka
30. apr 2008

slnyecko, to bola ona 😉

misanik
30. apr 2008

eviku mne bolest isla len do krizov, brusko velmi nie, bolelo to, ale dalo sa vydrzat, len je to strasne unavujuce, ked to neprestava par hodin. Len pri normalnom porode sa zrejme tie kontrakcie aj bolest zosilnuju, ja som ich mala take konstantne takze urcite to bude o mnoho horsie pri porode.
slnyecko nemusi tam byt krv, ale moze. Ak je to take huste ako sopel, moze to byt ono.

verulka
30. apr 2008

babulky, nebojte, prezijete, vydrzite a happy budete 😉
Evi ja som pribrala len 9 a ostali mi 4 😠 no ale uvidime ako o pojde dalej...
Ron sa tvari, ze zase ideme papat, tak letiiiim 😀

misanik
30. apr 2008

Verulka, ty si fakt kocka na tych fotkach. Tak takto si zenu par dni po porode nepredstavujem 🙂 klobuk dole. Ja som pripravena an to,z e budem ako zmoknute kura vyzerat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre