Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

klba
25. apr 2008

ja som zohnala malinove listy v predajni pro bio, v lekarni to nemali a najprv som nevedela a kupila som obycajny malinkovy, az ked som vas citala tak som zistila ze to ma byt ta ostruzina malinova a ze su to listy a nie len prichut maliny 😀

anjelok
25. apr 2008

anamor ja tiez antolska

anamor
autor
25. apr 2008

takze si zle pamatam 😉

katmi
25. apr 2008

anjelok to mam blizsie.. asi skocim tam pozriet.. len neviem, ci maju aj v sobotu otvorene..

anamor..aj anjelok antolska.. 😉

anjelok
25. apr 2008

ale byvam nedaleko ruzinova, tak preto si asi tak pamatas..som sa rozhodovala, ze kam, lebo ruzinov mam blizsie, ale vyhrala antolska

klba
25. apr 2008

vs dakujem, mne sa velmi paci tyrkysova farba, slintala som za nim a neodolala som

anjelok
25. apr 2008

katmi jasne ze maju aj cez vikend od deviatej do deviatej

katmi
25. apr 2008

ja som sa pytala asi v troch lekarnach a vsade na mna pozerali ako keby som si pytala cyankali 😀 neviem co im bolo na tom divne..skocim do toho tesca pozriet..

baby a pijete to len raz denne?

anjelok
25. apr 2008

katmi raz denne jednu cajovu lyzicku na 2 dcl vody

katmi
25. apr 2008

anjelok dik.. tak som tam vzdy bola rano asi skor ako o 9.. lebo vzdy mali zavrete..

anjelok
25. apr 2008

katmi, no tiez to dlhsie hladala, ale nakoniec nasla, takze nenechaj sa odbit 🙂 ..je to sypany caj

klba
25. apr 2008

aj na mna v lekarni nechapavo pozerali a v predajni pro bio hned pochopila, stacilo povedat malinove listy a uz som mala nakup v taske a ja pijem 1-2 x denne

katmi
25. apr 2008

na 2dcl vody?? eee to ja taky maly caj ani nepijavam.. 😅 a to je odporucene davkovanie na den? alebo ako? lebo vies.. ked si urobim napr.pol litra,tak to hned aby som tam dala minimalne 2lyzicky.. a to je uz silnejsi odvar,nie?

anjelok
25. apr 2008

katmi a ked nebudu mat tam, tak tam v tescu su tusim aj sypane caje, nie? tak tam skus este..oproti tej lekarni niekde to bolo tusim, ak to nezavreli

anjelok
25. apr 2008

katmi ja som to robila podla navodu na tom sacku..a luhuje sa to 15 min.

katmi
25. apr 2008

klba ja neviem,ci to je taky caj, ktory sa malo predava alebo co.. lebo vravim, na mna teda pozerala velmi divno..a ponukala mi obyc.malinovy.. pritom som jej jasne povedala, ze ostruzina malinova.. tak to ze nemaju.. no uzas..

anjelok hej.. myslim ze su.. vedla toho malickeho kvetinarstvsa..

anjelok
25. apr 2008

katmi ja tiez pijem len vacsie caje, ale tohto mi 2 dcl uplne staci 😝

klba
25. apr 2008

katmi nic si z toho nerob, na mna tiez pozerala jak na blba a pytala sa ma ci ma prehana ked to zhanam 😀

anamor
autor
25. apr 2008

ja ho este nepijem, lebo este chcem pockat. Ale mam inak tiez sypany z avionu, ale stal iba 21 korun /50g, strasne lacny bol

klba
25. apr 2008

baby a ked pridavam prispevok alebo si chcem precitat dalsi vzdy sa musim vratit o stranku vzad alebo do tem, neda sa to nejako zrychlit aby som vas stihala?

katmi
25. apr 2008

klba 😀 a ze skoleni pracovnici, ze??
ja ked pridam prispevok, tak ma to hodi uplne na hlavnu stranku.. vcera ma to hadzalo na prvu a dnes uz zas na hlavnu..

anamor to cumim.. ze v tejto dobe stoji este nieco 20,-sk.. okrem rozkov teda.. 😀

katmi
25. apr 2008

kocky ja sa na chvilu odmlcim.. idem sa trochu natiahnut..nejak ma boli chrbat ked tolko sedim pri nete..

klba
25. apr 2008

ale ani ten sypany cajik nie je drahy, ja som ho kupila za 35,- Sk a ma 35 g, taky uzky vyssi sacok, tak som kupila hned 2 kusy 😉

anjelok
25. apr 2008

ja som nejak vyhladla, idem sa napapat ..tak zatial

anamor
autor
25. apr 2008

pa katmi, ja som si zacala varit na veceru tekvicovy privarok mam na neho strasnu chut 😝

vs3
25. apr 2008

anamor posli recept

anamor
autor
25. apr 2008

vs mas IP

klba
25. apr 2008

vs3 ja mam monitor nanny, je super, i ked dufam ze mi nikdy pipat nebude. Ja som ho objednala cez inzerat, sice pouzity ale este je rok v zaruke

vs3
25. apr 2008

anamor odpisala som 😉

klba
25. apr 2008

baby a ako rychlo sa mozem zacat otvarat, ked ja nemam ziadne priznaky, skor ma maly kopka, tvrdnutie mam iba malokedy, krce mam malokedy a na kolko sa musi skratit krcek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre