Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
5. máj 2008

dasenka, ved podla terminu mas este cas 10 dni..

angellinka
5. máj 2008

dasenka dakujem,idem citat...ale uz teraz sa bojim ☹

dasenka
5. máj 2008

anjelok ved ja viem, ale uz by som to mala najradsej za sebou, lebo sa citim kazdym dnom horsie.... a okrem toho mam podozrenie, ze maly nam "podrastol" mozno aj ma 4,5 kg 😲

dasenka
5. máj 2008

angellika nicoho sa neboj, aspon mas vyhodu, ze nebudes panikarit ci su to poslickovia alebo uz to prislo 😉

anamor
autor
5. máj 2008

ahojte krasky,
iduda blahozelam k babatku 😵

kats
5. máj 2008

Ahojte 😀 Daska.. 4,5 kg to by bolo slonica, neboj taky velky nebude... este budes prekvapena aky bude malicky 😉 tie ich odhady... moja kolegyna mala byt extra maly plo, zvolali na to celu porodnicu a ked sa narodila mala 4,20 😀

dasenka
5. máj 2008

inak sa mi vidi, ze je na mna alternativna medicina "kratka" 😠 co ja vsetko do seba pcham uz od 36 tyzdna, to nie je hadam ani mozne... pijem uz odvtedy malinikovy a alchemilkovy cajik, tlacim homeopatika, vlacim tazke veci a makam ako tazny kon 🙂 horuce kupele, sexik a nic.... zrejme som sa tak vytrenovala, ze maleho uz nic neprekvapi 😀

anjelok
5. máj 2008

kats no to s tymi meraniami..dosla som v stredu na uzv a dr hovori..nie je babatko nejake male? ja zas nervy a hovorim, ze naposledy pred 2.5 tyzdnom bolo o den popredu, tak sa spytala, ze kolko malo, hovorim, ze 2.7 az 2.8 kg..a ona, ze tak sa ide na to pozriet, ale ze mala je natlacena na jednu stranu, tak ako to ma ona merat a ze mala ma max. 2950 g..no tak som zvedava, kolko bude mat naozaj

dasenka
5. máj 2008

kats... u nas nehovoria vahu a aj som rada lebo keby ma mali vystrasit tak neviem neviem 🙂 nevyhoda je akurat to, ze potom cisarsky ide az na poslednu chvilu ako u mojej kamosky ked po 20 hodinach zistili, ze ho aj tak nevytlaci chudatko

dasenka
5. máj 2008

jeej tak mame predsa len majovciatko 🙂 mamine a babatku vela zdravicka a mliecka zelam 🙂

anamor
autor
5. máj 2008

s tymi vahami je to ozaj otazne, jednym znamym stale hovorili, ze babo bude mensie, ma maximalne 2800 a mala sa narodila presne na termin a mala 3800 😉

barny
5. máj 2008

caute baby tak ako gulame sa stale? 😉

anjelok
5. máj 2008

anamor, ale mne by ta vaha malej aj celkom vyhovovala, keby mala max. tak 3.3 kg 🙂

anjelok
5. máj 2008

barny no ja este stale a od dnes mi tam svieti 40tt 🙂

dasenka
5. máj 2008

no anjelok podla toho ako vravis, ze mas male brusko, tak sa ti to hadam aj splni 🙂 no prisiel mi manzelik domov na obed tak sa ideme napapat, potom sem nakuknem zas 🙂

barny
5. máj 2008

anjelok no veru pekne ti svieti aj ja sa este gulam aj ked to podla dr to uz malo vypadnut cez vikend a stale nic, som otvorena na 2 cm ale male stale nechce von

anamor
autor
5. máj 2008

anjelok ked nebudu prislis velka, lahsie porodime. Nam naposledy hovorili, ze tiez bude mala, ale neviem neviem, nikto sme nemali menej ako 3500 😒

miriamka
5. máj 2008

Ahojte,
tak ja stale pokope...malemu sa asi datum 5.5 tak ako mamicke nepaci a nechava si mlady pan na seba cakat 😀

barny
5. máj 2008

miriamka to sa asi fakt tie deti zasekli a nechcu von, ja fakt neviem ja ani pocit nemam zeby malo ist von o chvilu a to mam dr strasi ze uz to bude a nic, sem tam ma boli brucho ako pred menzesom ale to je vse a mozno som len hladna 😉

slnyecko
5. máj 2008

Ahojte,ja len tak pisem aby som videla ako krasne sa vinima ta 40 vedla mojej fotecky 😀 Inak vcera dlha prechadzka,sexik bol,fit lopta tiez a stale nic,slak ma trafi!

miriamka
5. máj 2008

Barny...veru,nejako sa im nechce.Najlepsie na tom je,ze ja mam dnes energie ako tusim cele tehu nie,od rana niekde beham,teraz sa mi chce zase vsetko upratovat...
No co uz,ved tehotne nebude stale,asi to pride ozaj neplanovane,aj ked chcela som dnes,5.5 bol fakt pekny datum

anjelok
5. máj 2008

miriamka pockaj, ty nakoniec porodis na termin 😀
slneycko, no mne dnes tiez prvy krat 40-ka svieti..tu uz konci kazda sranda 😅

anamor
autor
5. máj 2008

miriamka ved ked porodis do hodiny, 5.5. mas este cely pred sebou 😉

barny
5. máj 2008

slnyecko ja som uz tiez vzdala vsetko nepomaha nic no ten sexik sme este neskusali to nechavam ako zlaty klinec programu 😀

tak ale aj na nieco je dobre ze je este dnu, stihla som si vybavit doktorku decku dneska, manzel ma vysledky dobre tak pri porod moze ist, pripravu stihol este dnes podat papiere na pozicku a bude to.

miriamka
5. máj 2008

No uz skorej ratam,ze porodim az po termine a na vyvolavacku 😀 ,alebo ako manzel hovori,ved este dnesny den neskoncil

barny
5. máj 2008

miriamka ale este to mozes stihnut aj dneska 😉 ja sa tiez citim celkom v pohode az na to pobolievanie brucha ale to trva uz niekolko dni hlavne v noci tak neviem to beriem ako pripravu

miriamka
5. máj 2008

No ja sa citim az prilis dobre,sice sem tam brusko tvrdne,ale to je normalka...a priberat uz tyzden nepriberam,dokonca mam hnacky...ale to je snad ok.

anamor
autor
5. máj 2008

mirimaka chudnutie a hnacky znacia prichadzajuci porod, len pravda je ze prist moze aj za dva tyzdne....

miriamka
5. máj 2008

No keby som pocuvala co povedal doky,tak uz som tyzden mamicka 😀 No nic,ved raz to pride,nepoznam tehulku co by bola tehotna 13 mesiacov 😀

barny
5. máj 2008

miriamka to tvrdnutie bude asi nomalne aj to prehananie, ja uz tiez nepriberam dva tt mam tu istu vahu no uvidim dalsiu poradnu mi dal 12.5 to je den pred trminom co mam v knizke tak som zvedava co mi tam povie lebo podla neho ju nestiham ale to ako citam uz sme mali mat odrodene 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre