Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

mirka8429
5. máj 2008

ahojte co je nove???porodil uz niekto??? 🙂

anjelok
5. máj 2008

dorotelka, zlatik, mirka..porodila danka 2 dni po termina a potom iduda predcasne, dnes o tom pisala info, tak pozrite..udaje a fotky su aj v albume tajomstvomaj

mirka8429
5. máj 2008

jeeeeej tak gratulujem maminam k babatkaaaaaaam 🙂

anjelok
5. máj 2008

mirka a ty ako? s krpcom vsetko ok? kojis?

mirka8429
5. máj 2008

anjelok dnes sme boli na poradni...tak mu dala kvapky do ocka aj masticku lebo ma zapalene...ale inak chvala bohu vsetko ok..uz aj pupcek nam odletel tak mozme kupkat normalne..a hej kojim ho..a niekedy chce aj kazdu hodinu papat hihi....

anjelok
5. máj 2008

mirka, tak to je super, drzim palceky, aby slo vsetko tak dobre aj nadalej

miriamka
5. máj 2008

Inac baby...pomaly je 17 hodin,takze 5.5 z rodit nestiham 😠

mirka8429
5. máj 2008

anjelok dakujem...no musim ist maly sa zobudil tak paaa 🙂

moni1412
5. máj 2008

mirka ahoj. 🙂 nam pupcek odpadol tiez, vcera. My sme dnes boli na poradni a maly od minulej stredy, ked nas pustali domov, vtedy mal 2620g, pribral na 2800g. taka som rada 🙂

loss
5. máj 2008

anjelok ako sa citis mame rovnako termin ja mam uz kontrakcie ale otvorena som len na 2,5cm takze zatial na porod to nevyzera
moni Denisko ma uz skoro 2tyzdne ako to bezi ako sa mate?
miri a co vy aky je Samko ?

miriamka
5. máj 2008

Loss...takze aj Ty stale pokope?Ja som malemu vybrala dnesny datum,ale on si vybral asi iny takze uvidime aky 😀

zlatik
5. máj 2008

Cau Loss, takze si otvorena, super. A tie kontrakcie mas uz pravidelne?

moni1412
5. máj 2008

loss je to uzasne babätko 🙂 dufam ze mu to vydrzi. akurat nas caka kopa vysetreni, vraj len preventivne, je to predsa len predcasnicek. Ja si ani nepripustam ze by cosi nebolo v poriadku. akurat ten selest. ale to vraj je vazne v 1 zo 100 pripadov.

miriamka
5. máj 2008

Moni...ja som mala tiez ako dieta selest,len sa to pozorovalo a niekedy v puberte to zmyzlo

aly
5. máj 2008

Ahoj moni, v ktorom tyzdni si porodila? Pozereala som fotky, Denisko je krásnučký 🙂

moni1412
5. máj 2008

miriamka vravia ze to nic nemusi byt. ani to sono hlavicky ze chcu kontrolne...proste prevencia. tak tomu verime. akurat pozeram na nete monitory dychu, sme sa nakoniec rozhodli kupit....
aly v 36tt. Dakujem 🙂

miriamka
5. máj 2008

Moni...urcite to bude ok.Monitor dychu je urcite dobra vec,do toho sa oplati investovat

jankapo
5. máj 2008

Ahojky...ja som dnes bezkonikovy den potrebovala tak trosku, aby som tolko nemyslelal len na baby a porod a vsetko okolo toho, lebo uz mi fakt sibalo...Esteze dosla kamoska, tak sme kecali o takych beznych veciach...a boli sme na zahrade, so psikom nasim to nevyzera dobre... 😢 uz len toto mi chybalo...no ale aspon som myslela na ine veci.
Inak, zuzku.sk mame v porodnici, bola na poradni a nechcela odist.... 😀 tak uvidime, drzime palceky, mozno stiha 5.5..... 😵 Podam spravicky hned ako budem vediet nieco nove.
Moni, super ze drobec pribera a neboj, vsetky kontroly budu dobreee.... 🙂
Loss, a my dve akoze co tu este robime??? 😅

moni1412
5. máj 2008

miriamka aj ja si myslim. vy ho mate?
janka tak zuzka sa rozhodla takto? 🙂 pomaly sa to rozbieha. pekne.... jani, ved hej, musia byt!nase vymodlene babänko.... 😔

verulka
5. máj 2008

jejej, tak zuzke drzim paste

zuzkazrzka
5. máj 2008

jee tak zuzke drzim paste aj ja 🙂

jankapo drz sa ne neboj ono to coskoro pride 🙂 zahradu ti zavidim 🙂 so psikom ma to mrzi, dokazem to pochopit. my sme nasu dali ostrihat koli malemu aby neboli vsade chlpky...teraz vyzera ako doga 😀

lucka0122
5. máj 2008

ahojte tak ja som prisla z prechadzky a nohy ma bolia ako keby som peso presla 15km....

jankapo
5. máj 2008

Zuzi, to vies, tohto roku si tu zahradu uzijem... 😵 teda, vies, ja som alergicka, takze az tolko radosti z nej nemam...ale teraz je to nadherny pohlad, uzasny relax, vsetko zelene, stromy rozkvitnute...som uplne hotova...Len pohlad na psika mi isiel srdce rozthnut, chuda nase, ale nepripustam si ze toto by mal byt koniec... 😒
Lucka...no ja sa obcas tiez tak citim, dusa by chcela chodit az neviem kam, aj telo fajn, ale nozky opuchnu a hotovo...no co uz narobime.

petka015
5. máj 2008

ahojte baby jankapo ty si este tu? nakoniec budes este prenasat.

jankapo
5. máj 2008

no petka, co dodat.... 😕
raz to pride...urcite tento mesiac.... 😀

petka015
5. máj 2008

tak urcite halvne nech ste v poriadku. my sa uz pomaly trapime spat v noci sa nam nechce dufam ze sa to zmeni

jankapo
5. máj 2008

petka, neboj, zmeni sa to...su deticky co spociatku krasne spia a potom sa pokazia...tak u vas to bude naopak... 😉

miriamka
5. máj 2008

Jani...ja si tiez tak poviem,ze ved tento mesiac porodim 😉

anjelok
5. máj 2008

loss no ja sa citim uplne v pohode tvrdnutie len sem tam, ale nie kontrakcie, nie je to cele brusko, len podbrusko mam tvrdsie, takze nic..ale malu citim uz dost dole, ktovie ale, ci to nie je len moj pocit, lebo dr nehovorila nic...a otvorena som len na prst

jankapo, no rozmyslala som dnes, ze zuzka tu uz 2 dni nebola, ci nerodi..ale to co ako povedala dr, ze chce vyvolavacku alebo co? 😕

jankapo
5. máj 2008

No neviem ako to bolo...ja som to tak s humorom podala....mala mat dnes poradnu,asi to uz vyzeralo na spadnutie a mohla si vybrat ci ide cakat domov, alebo tomu trosku pomozu...neviem aky mala nalez, tak ked budem vediet viac, dam vediet...isto sa neda povedat len tak lekarovi ze chcem rodit... 😒 skoda, ale asi je to tak dobre
aj ja mam zajtra poradnu, tak ktovieee....snad sa cosi pohlo... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre