Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
8. máj 2008

ahojte, gratulujem efcso a zuzkezrzke, ten jej ma miery ako z tabuliek 😀
mirke20 drzim palce, nech je to uz ono a nech to dobre dopadne
mirka pozerala som samkove fotky, je krasnucky 😵 😵

moni1412
8. máj 2008

zuzkazrzka a efcso - gratulujem 🙂 🙂 🙂 vela zdravicka vam aj vasim babätkam 🙂

anjelok
8. máj 2008

sandrika som rada, ze citam lepsie spravy, tesim sa s tebou

anjelok
8. máj 2008

baby, ja mam stale dilemu nad menom..mysleli sme, ze tu natalku, ale je ich dost vela (len tu su asi 4) a manzel by chcel viktoriu..ale tych je tiez dost..co myslite?

livka299
8. máj 2008

Anjelok aj Vikinka je krasne meno mne sa este paci a troska vaham nad Alzbetkou no co ja viem? Uvidim po porode 😅 😅 😅 mozno bude aj Rosalinda este 😀 😀 😀 😀

moni1412
8. máj 2008

akurat citam ze sandrikin Lukasko sa ma lepsie. To je super, tak sa tesim 🙂 drzim placeky, nech je uz len lepsie

mirka8429
8. máj 2008

anjelok dakujem ..akurat som ho krmila a ideme kupkat 🙂

anjelok
8. máj 2008

livka ja som tiez taka nerozhodna, ze nakoniec sa rozhodnem po porode..len neviem, ci potom nebudem tak mimo, ze poviem nejaku hovadinu 😀

livka299
8. máj 2008

Vsak toto som pisala 😀 😀 😀

ninka123
8. máj 2008

Blahozelam Zuzke a Efcso k babatkam 🙂 🙂 🙂 dobru nocku vsetkym maminam, babatkam a bruskam 😉

zlatik
8. máj 2008

Jeeej, ja som si nevsimla spravy o Zrzke, no teda, tak sa to riadne rozbehlo.
ZRZKA - Gratulujem k syncekovi, vela zdravicka!!!!

jankapo
9. máj 2008

dobre rano mamicky!
Janka Vas z nemocnice vsetkych veeeeeeelmi pozdravuje a stale na vas mysli.Aj ona aj Matusko su OK. nafotila par novych fotiek, tak som jej slubil ze ich dam do albumu.takze uz mame vytvoreny druhy album.
Pekny den vsetkym ,vela zdravicka pre vasim anjelikov a samozrejme aj Vam .
jankin manzel. 😉

lucka0122
9. máj 2008

jankapo maly je krasny..drzim palceky aby ste boli obaja zdrvaucky...ja dnes na kontrolu tak som zvedava co mi povie ci sa uz konecne otvaram...pa

anamor
autor
9. máj 2008

dobre ranko,
novym mamickam efco a zuzkezrzke blahozelam a prajem stasticko, zdravicko, mliecko a usmev na tvari 😵 😵 😵

tesim sa so sandrikou a vsetkymi ostatnymi, ze lukinkokvi je uz lepsie, dufajme, ze to uz bude len napredovat k pozitivnemu.

drzte sa tie, co to mate pred sebou 😉

loss
9. máj 2008

jankapo super maly je krasnucky a hlavne ze ste obaja OK 🙂 velmi sa tesim s tebou
zuzkazrzka gratulujem 🙂
a aj efco 😉 prijemne mamickovanie
verulka dnes je Rolanda tak aj u vas veselu oslavu 😵

eviku78
9. máj 2008

dobre rano bruska. janka maly je nadherny. prajem vela mliecka, ked je taky hlados 😉

verulka
9. máj 2008

loss, to bude u denky 😉 ja mam ronalda 😉 ale aj tak diky...loss, aj ty mas TP 12.5.? tak aj na teba budem mysliet 😀

eviku78
9. máj 2008

kocky nejako nas tu zacina byt poredsie. alebo ze by este vsetky spali? 😉

verulka
9. máj 2008

evi, kopa kociek podla mna rodi, len nemame na seba kontakty...mna napadla napr klba...okrem toho za chvilku je poloica maja, takze ja uz len cakam,kedy sa naplno rozbehnu majovcatka 😉

eviku78
9. máj 2008

verulka, no ved prave. a ci mi chudence, co mame termin na konci maja. kto nas tu ostane podporova, fnuk ☹
a inak aj mirka20 uz mozno porodila.
ja sa trapim s bakalarkou, ale moc mi to nejde. musim sa viac snazit. 😉
verul ty si o com pisala diplomovku?

loss
9. máj 2008

verulka prepac neviem citat 😅
baby zato ja sa citim dnes super ako keby som ani nemala pred terminom 😠

anjelok
9. máj 2008

ahojte, ja som tiez este stale tu..ziadne zmeny, tiez sa citim ok
akurat mi tu zas paradne vrtaju, tak mam nervy 😠 😠
ktovie, ci uz to ma mirka za sebou 😉

eviku78
9. máj 2008

loss to su vraj tiez priznaky bliziaceho sa porodu 😎

anjelok
9. máj 2008

evi ako si spala, koza ta nepalila?

loss
9. máj 2008

eviku kezby si mala pravdu 😉

eviku78
9. máj 2008

ahoj anjelok. palila, ale uz som si nasla sposob ako to hned utlmit. musim ihned vstat z postele aj ked to neviem ako boli a rozchodit to. takze som okamzite vstala isla na zachod a ked som si znovu lahla bolo to v pohode. ale aj tak som uz od siestej hore. to je asi nejaka priprava na malu alebo co 😅 😀

malibuu7
9. máj 2008

ahojte babulky-bambulky... tak sa hlasim po dlhej odmlke, i ked vas pravidelne citam, ale ked vy ste jak rychliky...

blahozelam vsetkym novopecenym maminkam a prajem vsetko len to naj... 🙂

juj, by ste neverili, jak strasne by som uz chcela ist rodit... chjo...

eviku, aj ja pisem bc. ako si na tom? ja par veci do finišu a dat to zviazat a odovzdat, dufam...

eviku78
9. máj 2008

ahoj malibuu. no ja som este nebola ani na konzultacii, takze som hoooodne pozadu za tebou. ale mam cas do 10.jula, ale rada by som to do porodu stihla, tak uvidime. 😎

anjelok
9. máj 2008

evi ja presne to iste, stale ma boli to brucho a musim sa postavit a trocha sa poprechadzat alebo ponatahovat,ist na wc a potom je chvilku ok, ale asi len take 2 hodky a potom zase, tiez som skoro hore kazdy den..

moni1412
9. máj 2008

loss fakt su to priznaky... 🙂 z vlastnej skusenosti ti mozem povedat 😅 Tiez mi bolo v den porodu perfektne.Tak drzim placeky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre