Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

luca26
14. máj 2008

ozaj babulky... nemame niake spravy o miriamke?

luca26
14. máj 2008

aly... tak to by maly este mohol vydrzat, aby ste oslavovali spolu 😉

aly
14. máj 2008

A čo je ešte vačšia sranda je že manel má narodky 5 dní po mne - žeby to bolo troška neskôr? Alebo niečo medzi. Proste budeme tak či tak oslavovať všetci traja spolu 🙂

kats
14. máj 2008

aly, krasne ste si to nacasovali 😀

aly
14. máj 2008

Proste nám to tak nejako vyšlo, svadba na zač. septembra a šup na prvý raz 😉

aviril
14. máj 2008

aly, ja som mala pri druhom spotrebovaný krčok a na druhý deň ráno som už bola na 4 prsty otvorená a išla som rodiť. no ktovie...

kats
14. máj 2008

baby ako ste si ho spotrebovali ? 😅 dajte dake dobre rady 😉

aly
14. máj 2008

No áno mám ho spotrebovaný, ale ktovie ako dlho?
Kats, ja neviem, maličký je strašne ale strašne nízko a to uz dlhšiu dobu.
Môj manžel bol taký zlatý včera večer pri telke dohováral cez bruško nech už ide von "z búdky" že sa nevie dočkať 🙂

aly
14. máj 2008

Kats už viete meno? Už je najvyšší čas 🙂

kats
14. máj 2008

hej uz vieme :D bude to Matus 😉 teda dufam ... doplnim to do vizitky 🙂

luca26
14. máj 2008

babulky... ja sa pre dnes lucim, idem na chvilu relaxovat a potom chystat veceru, drzte sa!

kats
14. máj 2008

maj sa a este krasny den 😀

aly
14. máj 2008

Kats, Ty nemáš žiadne príznaky prichádzajúceho pôroku?

misanik
14. máj 2008

Kocky som uz doma, tlak som mala 90/60 asi preto ta hlava, kazali mi dat si ibalgin, idem si lahnut, len dufam, ze ma to prejde. Inak nalez nezmeneny, krcok tuhy 2cm vzadu ulozeny... nemam slov. Nakonic mal moj doky sluzbu tak nas skontroloval a nemusim ist zajtra...

kats
14. máj 2008

nie uplne nic, ak by sa maly nemrvil tak neviem ze je tam... no a trosku opuchnute chodidla... obcas dake to stvrdnutie, ale nic extra 😅

aly
14. máj 2008

Ja si musím zaklopať, tlak aj krv som mala a mám vraj stále ukážkový. Tak to dúfam ukážkové všetko aj vydrží 😉

aly
14. máj 2008

Ja som už od februára na PN-ke, no teraz už na MD ale hrozí mi už skoro štvrtý mesiac predčasný pôrod a vidíš nakoniec ešte budem v termíne.

galanta
14. máj 2008

misanik potesila si ma.dufam,ze sme ta moc nevyplasili ,ale istota je istota.som rada,ze to tak dobre dopadlo...uz len porodit,co?

kats
14. máj 2008

misanik super ze to nie je nic vazne, dufam ze ta hlava uz prestane 😉

anamor
autor
14. máj 2008

ahojte kočky, čo máme nové, zbežne som pozrela, ze Loss nam uz porodila obrovsku slecnu, blahozelam.

Ja som dnes bola uplne mrtva, po poradni - vraj postupujeme smerom k porodu /co to znamena neviem/ ale otvorena este nie som. Tak uvidime, dokedy tu budem strasit, aj ked ja este nejaky ten den mam...
Aly s tym predcasnym aj mna strasia od februara 😉

aviril
14. máj 2008

misanik, aspoň môžeš byť kľudná,že je inak všetko ok.
inak mňa strašil s predčasným od 34tt a teraz nič.

anamor
autor
14. máj 2008

baby aj ja som mala dnes tlak 100/60, asi bolo nieco vo vzduchu....

co je nove? kto ma prehlad?

zlatik
14. máj 2008

Caute kocky, nikto tu nie je.
LOSS - gratulujem k dievcatku, teda riadne velka sa narodila. Moj ma teraz 3500g, tak ak budem rodit v termine, tak ma tiez caka porod 4kiloveho "slonika" 😅

galanta
14. máj 2008

loss,tak to je poriadny chlap ta tvoja baba... 😉 🙂 nemozes poslat najake to kilecko nam? 😀

bejca
14. máj 2008

ahojte kocky .-) neviete ci uz Pizzamati ma Dominiku ?? za odpoved dqakujem a drzim vsetkym palceky aby ste mali porody v poho a uzlicky pri sebe conevidiet 😉 😵

mirka8429
14. máj 2008

ahojte babule...tak co mate nove??nemam cas sem ani prist..maly je strasne nekludny tak stale som s nim ..cez den moc nechce spinkat...tak musim sa mu venovat...mame nove babatka??

mirka20
14. máj 2008

ahojte majovky 🙂
tak ja sa vam hlasim uz ako stastna maminka Rebeky 😵
gratulujem vsetkym maminkam, kt.to uz tiez maju za sebou a vsetkym ostatnym drzim paste, nech to uz mate co najskor za sebou 😉

kats
14. máj 2008

Ahojte kocky 😀 mam spravy o Evikovi - o deviatej pisala ze uz je na antolskej lebo jej oditiekla voda, zda sa ze sa to naplno rozbehne rano 🙂 Takze zajtra tu bude o jednu krasnu slecnu viac 😀

galanta
14. máj 2008

miri,gratulujemme k dievcatku.vela zdravicka prajeme aj s menzelikom. 😉

misanik
14. máj 2008

gal nepostrasila si ma dakujem. Som velmi rada, ze som bola. Ved radsej ist par krat zbytocne ako raz neprist. No a s tym rodenim... neviem neviem, moj krcok drzi ako zabetonovany, to asi preto, ze som od februara na PN tak teraz nic...Hlava ma teraz ako tak presla. Pospala som aj vecer neviem co budem robit v noci.
Lossik gratulujem ti, teda poriadneho valibuka mate 🙂 Vela zdravicka a stasticka.
Gal ty neboj, Sarlotka vsetko dobehne, citam kolko papate, bude to super 😉
Eviku, drzim paste.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre