Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

slnyecko
11. máj 2008

Cau maminy a buduce maminy 🙂 Tak ja si idem pre drobca dnes,zacnu mi vyvolavat porod tak najneskor v utorok by som mala byt mamina.Ale dufa ze to bude uz dnes.Drzte palce,bojim 😅

ninka123
11. máj 2008

Slnyecko, drzim palce, aby ste to mali rychlo a v pohode za sebou 🙂 🙂

slnyecko
11. máj 2008

Dakujem ninka,boze,za 25 minut vyrazame,som s toho na nervy ale sa aj velmi tesiiiim...

livka299
11. máj 2008

slnyecko drzkaj sa vela stastia prajem 😉
Mirka idem do starej nemocky, zatial epi neplanujem, lebo aj prvy porod som mala ale nestihla zabrat.... 🙂 ale ked budem velmi boliet tak si dam

azurmanka
11. máj 2008

slnyecko drzime palceky,nech uz stiskas svojho drobceka v naruci 😵

anjelok
11. máj 2008

a aby som nezabudla:

vsetkym maminkam prajem vsetko naj naj k dnesnemu dnu matiek, nech su vase deticky zdravucke a robia vam len radost 😎

sandrika
11. máj 2008

dnes konecne vybrali lukyho z inkubatora, som tomu nesmierne stastna no akoby mi nestacilo sa mi napriek poctivemu odsavaniu zapalil prsnik a hgrozne to boli a to som ho mala o dake 4 dni zacat skusat prikladat..... dnes papal prvy krat z flaskzy a islo mu to fajn
kazde druhe papanie bude ale stale cez sondu, som na neho nesmierne hrda zajtra mu budu robit testy ci uz kleslo CRP verim ze ano
inak mame nove foto v albume

anjelok
11. máj 2008

sandri prave som pozerala fotkyi, maly je nadherny, neboj sa, vsetko zvladnete, ide to k lepsiemu a to je podstatne, prsko sa zahoji, neboj a este sa budete dlho kojit..
drzim palceky, aby vysledky dopadli co najlepsie, budem na vas mysliet

ajajka
11. máj 2008

ahojte majovky tak sa končne hlasim dnes sme prišli z nemocky maly spinka a ja mam trochu času sem nakuknut.dakujem za gratulacie velmi to poteši 😀 takže v skratke 5.5 rano som sa nahlasila v nemocke ale ašte som nevedela čo sa bude diat ja som bola v tom že so mnou budu niečo robit až utorok dali ma na pasy a tam ukazalo že mam kontrakcie každe 4 minuty ale ja som citila len tvrdnutie bruška.prišiel Majerčik na vizitu bolo 10 hodina že som stale na štipku otvorena a stuhnuta a odrazu že urobime cisarsky o 11 hodine a potom sa to už začalo klistir infuzky chystanie na sale najhoršie bolo cievkovanie.Nakoniec som sa dala celkovo uspat.ale inač pohoda dokonca tento druhy cisarak bol lepši ako prvy na druhy den som už behala maleho plne kojim dva dni som si poležala na pooperačnej izbe bez maleho a potom som už išla na nadštandard aj s mlym fotočky pridam v priebehu tyždna gratulujem aj ostatnym maminkam ktore to maju za sebou a tešia sa zo svojich detičiek 😀

misanik
11. máj 2008

Ahojte maminy, ja vas dnes moc nestiham.
Sndri luky je nadherny, ale tych hadiciek ... chudatko male co si uz musel vytrpiet, drzim paste aby sa mal uz len lepsie...
Anjelok, ja som myslela, ze ty uz si to vcera rozbehla ked si sa neozvala, no sup na to si na rade 🙂
Slnyecko, drzim palce.

misanik
11. máj 2008

Verulka, tebe zajtra drzim paste, budem na teba mysliet. Zajtra to dopadne vyborne, len tym stresom si musi kazdy prejst a budes mat aj ty konecne narok na poriadny oddych, uz si zasluzis. Tak ako sa hovori, zlom vaz 😉

galanta
11. máj 2008

ahoj slnyecdko,ides rodit do bojnic?ale asi ano.ja som tam bola do minuleho utorka.je to ok.len sme sa tak v maji rozrodili,ze je uplne plne nemocka.takze ta mozno pustia aj po 3 dnoch domov.drzim moc palce.
ajajka gratulujem
sandri,mate problemy?drzim moc palce...

ajajka
11. máj 2008

galanta v maji to fiči asi vo všetkych nemockach nas dnes prepuštali v Partizanskom 7 mamičiek 😀

verulka
11. máj 2008

ajajka, vitajte doma.
Sandrika, drzim palce, nech ide vsetko k lepsiemu.
Misanik..dakujem, uz mi hrabe 😝

ajajka
11. máj 2008

sammy jeeej teraz čitam že sme vas predbehli o pol hodinku
verul diky zajtra maš tie štatky? tak držim palce

helena
11. máj 2008

ahojte aj ja sa hlasim k vam este stale 2v1...... ☹
no zajtra ma cakaju v nemocnici tie pasy a ked budem mat zvyseny tlak,caka ma vyvolavacka 😅 aspon moj gynekolog tak vravel 🙂
ja som dnes citila ze nemam moc dobry tlak a tak som si ho u maminy odmerala a bol 134/92----takze zvyseny......zeby sa mi Sabinka predsa len uz zajtra narodila? 😀

moni1412
11. máj 2008

gal, u nas v Banovciach bolo plno od marca ako som tam ten mesiac lezala. Uz nemali koho pustat domov 🙂 Ozaj sa nejak rozrasta populacia rychlym tempom na Slovensku 😀

mirka8429
11. máj 2008

livi tak drzim palceky..aby ti tu epi ani netrebalo... 😉

ninka123
11. máj 2008

Verulka, zajtra Ti aj ja drzim palce 🙂
Sandrika neboj, budete obidvaja v poriadku a skoro zabudnete na tazsi zaciatok 🙂 🙂 🙂

livka299
11. máj 2008

Mirka dakujem, 😉 😉 😉
Verulka zajtra drzim palce nech to mas za 1 😉 😉

mirka8429
11. máj 2008

livi a ako dlho ti to trvalo pri prvom babatku

kats
11. máj 2008

Ahojte kocky 😀 este ste tu daktore 2 v 1 ? Idem vas docitat za cely vikend 😉 Mne uz brusko klesa 😀

betatka
11. máj 2008

ahojky
vitaj doma ajajka - super porod a parada že si už OK a kojiš. 🙂
My sme mali kantastrofálnu noc a den - malinká od včera večera plače a mala aj zelenu stolicu. Nevedeli sme ako jej mame pomôcť aj ked bola hladna skoro nič nespapala. Som totalne vyčerpana 😅
Konečne sa aj prisala ale ťahala len chviločku a potom zase spustila strašný krik. ☹

livka299
11. máj 2008

Ojoj Mirka pri malom mi zacali kontrakcie okolo 16tej poobede a porodila som o 11,25 takze dost dlho uz som bola taka vycerpana, keby nie EPI ze mi to urychlila tak ma beru na cisarak 😖 tak uvidime ako to bude teraz

livka299
11. máj 2008

Betatka tie prve tri mesiace treba troska pobojovat, potom uz to bude fajn 🙂 🙂 🙂

mirka8429
11. máj 2008

livi och to je dost dlho fnuuk..no a myslis ze pri druhom babatku to je lepsie??malo by nie??ja chcem aj druhe babo ale tak cca o 2 roky...ked sa podarii....

helena
11. máj 2008

no mne sa nezda ze by mi klesalo brusko ☹ pripada mi stale rovnake aj som si pridala do albumu foto dnesne ake mam brusko 😉

livka299
11. máj 2008

No Mirka ja som sa pri porode zaprisahala ze dalsie o desat rokov 🙂 🙂 no a vidis 😅 verim ze to bude lepsie, teraz som aj viac vycerpana lebo si nemozem dovolit oddychovat kedy sa mi zachce takze po takom vydatnom dni s malym by som asi uz tolkko ani nevydrzala

livka299
11. máj 2008

Helenka ja to pocitujem ze mi kleslo, lebo ma uz netlaci na rebra bosorka 😀 😀 😀

aly
11. máj 2008

Ahojte baby,
ja tiež ešte stále 2in1. Už ste psychicky a fyzicky pripravené ísť rodiť? Ja neviem, mám také zmiešané pocity. Teším sa na bábo, to áno, len sa bojím pôrodu.
Novopečeným maminám gratulujem a bábetkám prajem veľa zdravíčka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre