Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

hodmon
16. máj 2008

zuzkazrka - a inac personal nemocicne v pohode? navstevy su hockedy ked mas nadstandard alebo aj vtedy su len podla navstevnych hodin?

hodmon
16. máj 2008

anamor - problem je v tom, ze oni nejako velmi asi do papsierov nepozeraju ..... dost mi kaslu aj na moju krv aj na cukrovku ...nejako sa nestresuju

anamor
autor
16. máj 2008

hodmon ja tiez nemozem povedat vela pozitiv na lekarov, bohuzial, kym nie je problem sme len dalsia v rade ☹ preto dufam, ze to na mna pride spontanne... a porodim, nikto nic pri porode nezbabre a budem mat zdrave babatko 😔 ....

miriamka
16. máj 2008

Nebojte,urcite v nemocnici zvladneme vsetko...a ja dufam,ze najma moj manzel na to dohliadne.

anamor
autor
16. máj 2008

no kocky, idem ja mimo domceka trosku dnes, majte sa a som zvedava kolke sa tu po vikende stretneme 😅
anjelok ty porodis neboj, citim to 😉

anjelok
16. máj 2008

anamor no v to dufam a verim aj ja, pretoze nie je nic horsie ako toto cakanie a potom len rozmyslas, co vsetko sa moze stat 😒

hodmon
16. máj 2008

anamor...ved asi nam nic ine neostava, len dufat ... aj ked myslienky mi zabiehaju aj do negativ, len sa to stale snazim potlacat, aby som nestresovala

hodmon
16. máj 2008

kocky...na rozptylenie....v internetovom obchode biga teraz maju akciu, ze sa nepalti postovne

anjelok
16. máj 2008

anamor tak pekny vikend a uzi si to..ja tu v pondelok nebudem doobeda urcite, lebo idem do tej nemocky na kontrolu

anamor
autor
16. máj 2008

zvladneme to kočky, musime a potom zvladneme aj to mimčo, lebo musime 😅 papa zatial

anjelok
16. máj 2008

hodmon, tak hod link..pozreme

zuzkazrzka
16. máj 2008

hodmon, tie co rodili normalne tak pytali hned...niekedy nemoju volne, ale treba pvedat, ze chces a oni ti povedia ze aku maju volnu (pytaj sa na sumu, lebo maju rozdielne na tie dvojky nadstandard). Mna sa pytali pred prevozom z Jisky ze aku chcem a cakala som kym sa neuvolni. Este niekedy ked nie je volna ta daju napr. na trojku, aj tie su v pohode a potom ta mozu previest, ked sa dvojka uvolni a este chces. Ja som bola s dvojkou spokojna viac sukromia a dohodnes sa len so spolubyvajucou, co sa navstev tyka

Moj drahy byval aj do 8mej - 9tej a od takej 12tej su navstevy sa mi zda...a bezproblemov. On mi pomahal sa sprchavat a zo zaciatku aj chodil so mnou.

Personal v pohode, niektore su take divne sestry ale da sa. Hlavne sa nehamb a pytaj sa. Hlavne co sa kojenia tyka, ´tak niekedy nepovedia vsetko prvorodickam. Pytaj sa na masirovanie, prikladanie, kojenie...pytaj omoc. Ony zase takto poradia a aj pomozu. 🙂

A hlavne im ver, su to odbornici. neviem akeho mas lekara ale mne sa zdaju vsetci v pohode

anamor
autor
16. máj 2008

anjelok ja sa mozno mrknem aj cez vikend co sa deje.... a neboj ziadna kontrola v pondelok dovtedy porodis 😉

hodmon
16. máj 2008

http://www.biga.sk/dojcensky-tovar/kupanie
je to link priamo na dojcensky tovar , kupenaie...lebo ja este stale len pozeram ten kupaci kyblik

hodmon
16. máj 2008

zrzka - ja ma dr. sevcovicovu...len praveze ma vsetci strasia, ze tam niesu odbornici a ja mam poruchu krvi....tak sa kus bojim
ja rozmyslam aj nad tou 1kou izbou za 1100, keby mi dovolili, aby mi tam manzel ostal aj cez noc...ked nedovolia, tak mi tiez staci 2ka

hodmon
16. máj 2008

ozaj akt omu obchodu biga...za registraciu dostanete 20 b, co je 100 Sk zlava z nakupu ... celkom dobre, teraz ked sa neplati postovne, nie?

zuzkazrzka
16. máj 2008

no neviem...myslim ze na jednotke, by mohol ostat aj cez noc, aspon sa mi zda 🙂

zuzkazrzka
16. máj 2008

inak co sa kupania tyka, ja mam vanicku a lehatko...a je to super, maly lezi na lehatku a doslova si to uziva 🙂 a ja ho nemusim drzat, cize ma nebolia krize...a hlavne...ocko sa neboiji ho kupat 🙂

anjelok
16. máj 2008

zrzka, ja mam taku vanicku tvarovanu, ze tiez tam bude babatko lezkat..mam ju v albume

hodmon
16. máj 2008

skusim sa v pondelok opytat...len ked oni maju vzdy naponahlo a nikdy sa nic spytat nestihnem...men by to bolo pohodlnejsie...je to sice vela penazi na den, ale aj za benzin vysolime min 500 na den, ked bude kazd y den chodit, takze mi je to asi jedno

zlatik
16. máj 2008

Kocky, vy ste neskutocne pisatelky, ja vas nestiham citat.
Musino, gratulujem k zlaticku!!!!
Zuzkazrzka tebe tiez gratulujem, budte hlavne zdravucki.
Ja som volala s kamoskou, ktora ma par mesacneho chlapceka, ona rodila v 38tt, co som chcela aj ja, ale chciet je pekna vlastnost 😀 Tak mi radila, aby som cviky na brusny lis cvicila aj tri - krat denne. Tak len co mi pretravi idem nato.
Chystam sa na prechadzku k rodicom, prisiel balik od tety z ameriky, poslala nam vraj prekrasne veci pre mojho a segrinho drobca, tak sa neviem dockat.

zuzkazrzka
16. máj 2008

baby odkial este z netu nakupujete? snazim sa zohnat nejaku cestovnu postielku v rozumnej cene

anjelok
16. máj 2008

zrzka, no hodmon tu teraz pisala o nejakej stranke, ze sa tam teraz neplati postovne, tak pozri

a potom skus pozriet: www.babatko.com - cestovne postielky - CAM tam maju take, co sa mi celkom pozdavaju a za dobru cenu

anjelok
16. máj 2008

no idem si dat sprsku a umyt vlasky, papa

duracelko
16. máj 2008

hodmon - tento kyblik Shantala nádoba na kúpanie som videla v Hypernove- a je cca o 100 sk lacnejsi. stoji 600 sk a dačo. tiez som bola prekvapena ze tam maju kyblik na kupanie - ale oni dovazaju tovar z Ciech tak asi preto

galanta
16. máj 2008

zuzi,citala som ako si prezila porod. je velmi podobne az na to,ze ja som sa z toho dostala naozaj dost rychlo.vobec sa nemozem stazovat.ja mam pocit,ze to bolo lepsie ako po slepku,aletobolo asi len vdaka tomu,ze vysledok bol iny.aj ty si mala pocit,ze maleho z teba hrozne tahali? mne sa az dychat nedalo.ja som si mylela,ze to vobec nebudem citit,ale ked malu zo mna vytahovali,tak som mala pocit akoby mi pluca tahali spod rebier.brrrr.a bola som prekvapena,ze som citila vlastne vsetko co robili akuratbez bolesti.ja som mala skreslenu predstavu o tom,ze budem ako ochrnuta a neucitim vobec nic.ale vydrzat sa to dalo.

galanta
16. máj 2008

inak baby,mne prisli vcera vysledky pupocnikovej krvi.je to ok.mame zamrazene 880ml,co postaci na vahu dietata do 40 kil.takze sme boli aj vyplatit dalsiu ciastku.

kats
16. máj 2008

Ahojte kocky, teda dali ste mi zabrat - docita co ste vsetko sithli od rana 😀 a vy ste uz takmer vsetky prec
Gratulujem novym maminam
Anjelok co tu este strasis ? tsss 😉 dufam ze uz coskoro sa ti to rozbehne 🙂 ak by si to stihala cez vikend tak sa este stretnete aj s Evkou 😀
posles aj mne prosim ta, ten expres jablkovy kolacik, ako si som zpazravela 😅
Aj ja som dnes vahala ci mi po troske neodchadza voda, ale to bol asi len vytok po prechadzke, ved je vonku tak teplo 🙂 ale uz som sa zacala tesit 😀 no ale co ved mam este cas.. tak nech si maly este chvilku uziva

miriamka
16. máj 2008

Baby,a ako zistite ci uz mate naozaj kontrakcie a nie su to len "poslickovia" ?

kats
16. máj 2008

kontrakcie by mali byt v pravidelnych intervaloch - inak neviem ako sa to rozozna 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre