Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

jankapo
18. máj 2008

No Livka, to snad ani nie je pravda...neprehanas to trosku? ty a rizikovka? ojooj... 😉

livka299
18. máj 2008

No veru Janka a to som si myslela ze sa stretneme v porodke 😀 😀

jankapo
18. máj 2008

Potvorka, gratulujeme, super ze ste tak skoro doma, no kde je lepsie... 😉
Tesime sa na fotecky, uzivajte si...a sup ta do Majovcatiek 08...

galanta
18. máj 2008

potvorka,gratulujem,krasne miery.vsetko dobre,vela zdravicka stasticka...

duracelko
18. máj 2008

ANAMOR - dik za doplnenie do tabulky...

VS3 a Potvorke gratulujem k babetkam - nech su vase deticky zdravé

mirka20
18. máj 2008

gratulujem vsetkym novym maminkam a zelam vela zdravia, sil a mliecka 😵

dididi30
18. máj 2008

mirka ved aj my tebe gratulujeme 🙂 a tiez vela zdravicka a mliecka 😉

hodmon
18. máj 2008

kocky, ja mam zajtra poradnu v porodnici ... idem pre istotu zbalena..tak ked sa neozvem,nechali si ma tam

aviril
18. máj 2008

hodmon, tak veľa šťastia

enajka
18. máj 2008

babulky aj mne drzte paste zajtra nastupujem do nemocky a v utorok rano vyvolavaju porod bojim bojim ☹

fabiana
18. máj 2008

Enajka, aj ja zajtra nastupujem do nemocky a v utorok ma čaká to isté... 😉

fabiana
18. máj 2008

Aj potvorke gratulujem k synčekovi... 🙂

aviril
18. máj 2008

enajka, fabiana, držím palce. a prečo vám vyvolávajú pôrod, veď ešte nie ste po termíne?

verulka
18. máj 2008

potvorka gratulujem...kocky, preco vam vyvolavajuporody, ked este nemate TP 😕

enajka
18. máj 2008

mne povedal lekar ze placenta prestava plnit svoju funkciu takze by bolo lepsie ukoncit tehotenstvo.Moc tomu nerozumiem no snad lekar vie co robi

aviril
18. máj 2008

tak v tom prípade ano, to radšej ukončiť, keď je už placenta prezretá. budeš to mať aspoň za sebou.

verulka
18. máj 2008

jasne, enjaka, ja sa len pytam 😉 ked placenta nefici, tak treba babo vybrat...neboj, bude to v pohodke, moze sa to este aj same pustit- zo stresu 😉 kazdopadne drzim paste

livka299
18. máj 2008

No baby ani ja neverim ze ma zajtra poslu domov, no ale uvidime 🙂 🙂 kazdopadne dam vediet... 😉

aviril
18. máj 2008

potom tu už ozaj nik nezostane, držím palce livka

enajka
18. máj 2008

ved sa vsetky stretneme v majove babteka ci nie? ozaj a co anielok?

azurmanka
18. máj 2008

Vsetkym novym mamickam srdecne blahozelame.....Aj nas caka zajtra rano poradna,tak uvidime.....vela stastia vsetkym buducim mamickam,nech su babatka zdravucke a porod co najlepsie znesitelny..... 😵

livka299
18. máj 2008

Aviril dakujem 😉 😉
anjelok to uz urcite ma za sebou 🙂

aviril
18. máj 2008

enajka, hádam to ešte v máji stihneme porodiť 😠
azurmanka, snáď ťa na poradni poteší dr.

kats
19. máj 2008

baby drzim vam palce nech to mate v utorok rychlo za sebou a babatka krasne pri sebe 😉
novym maminam gratulujem 😉

livka299
19. máj 2008

Ahojte baby tak ja som opat doma, nechcu ma 🙂 ani mala vidiet 🙂 Som uplne bez bolesti, bez priznakov 😖 😖 😖
Akurat mi dnes dr. pichla nejaku injekciu aby sa krcok zacal pripravovat...tak uvidime, v stredu mam dalsiu kontrolu

eviku78
19. máj 2008

ahojte majovky. tak sa len hlasime,ze sme doma z porodnice. som velmi rada, ze uz sme konecne doma. neskor napisem viac. drzim palce kinderkam a za seba mozem povedat, ze porod bol fakt v pohode a dokonca to bol pre mna zazitok 😉

dididi30
19. máj 2008

ahojte, tak konik nam nesiel co??
livka joj to vazne ziadne priznaky?? ja uz 3 tyzdne a od dnes je drobec nejaky kludny....
v sobotu som mala 4 hodiny nepravidelne kontrakcie ale po tych 4 hodinach nic, ako keby sa nic nedialo....
eviku gratulujem a to tak skoro si doma??

sandrika
19. máj 2008

no neni to poriadku dnes sme mali ist domov a ten zapalovy parameter mu zase vyskocil z 11 na 26 zajtra sa mu urobia kontrolne testy a podla toho uvidia ci mu nasadia zase dake antibiotika a uz zase len naslepo no aspon s papanim mi konecne vecer urobil radost lebo cely den jedol len po 20 ml a teraz 90 tak hadam mu moje mliecko doda sil bojovat

anamor
autor
19. máj 2008

ahojte,no dnes nam pekne blbol konik.

aviril nezabudaj, ze aj ja som este tu a uz by som tiez sla rodit 😅

keva
19. máj 2008

ahojte dievčence...ja som bola dnes v poradni a už som sa konečne otvorila ale len na jeden prst...a od včera mám chrípku a vraj mi to môže len urýchliť tak uvidíme....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre