Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

aviril
22. máj 2008

ahojte.
nikde nikoho? tuším to tu vymiera, teda sa tu veselo rodí a skoro všetky ste už v májovčiatkach.
azurmanka, aj u mňa to vyzerá už od 34tt že pôjde o predčasný pôrod a ešte stále som tu.

aviril
22. máj 2008

livka, nerozbehlo sa to? alebo už máš po a držíš si uzlíček?

anamor
autor
22. máj 2008

dobre ranko kočky, som zvedava čo mi povedia dnes poobede v poradni, najskor nič, uz sa zblaznim, strasne zle to posledne dni zvladam, aj noci.... musime vydrzat, ale vsetky vas chapem.

juraj pozdrav anjelok, normalne s nou sucitim, lebo si predstavujem, ze toto vsetko caka v juni aj mna 😔 😢 boze len to nie, drzte sa.

inak mna strasia, ze porodim predcasne od 26tt od vtedy chodim do rizikovej.... akoze vyborne a budem asi aj prenasat ☹

verulka
22. máj 2008

anjelok, mojko, to ma mrzi, ze sa trapite..nebojte, ked to nepojde, tak malicku vyberu skratkou...nestresujte sa, cochvilka je natalka pri vas 😉

aviril
22. máj 2008

anamnor, daj potom vedieť, ako to dopadlo. hádam sa to už trochu pohlo, držím palce

verulka
22. máj 2008

anamor, drzim palce,vsak sme to tu minule konstatovali- rizikovky nakoniec aj prenasaju...

anamor
autor
22. máj 2008

podla mna je najlepsie porodit necakane pred terminom aj dva tyzdne trebars, aj ja by som chcela mat take stastie 😔 hadam to uz nebude dlho trvat, lebo kazdeho s otazkou: stale nic? mam chut zabit

sandrika
22. máj 2008

verul kedy si bola s radkom prvy krat von? Inak sme vcera prisli konecne domov este so zvysenou zapalovou hodnotou , ale uz jeto lepsie. Konecne je mimo ohrozenia zivota

jankapo
22. máj 2008

Sandri, to je super ze ste uz domka, asi ste si toho vytrpeli dost...snad vsetko zle a uz bude len dobre. 🙂
Pod k majovcatkaam 😉

aviril
22. máj 2008

sandrika, super že ste už doma. inak gratulujem k lukáškovi. veď sa to už hádam len dá do úplného poriadku. držím vám palce.

verulka
22. máj 2008

sandri, super, ze ste doma...my sme sli von , ked mal 8al9dni, lebo dovtedy bolo skaredo...

anamor
autor
22. máj 2008

sandrika vitaj domka 🙂 drzte sa myslime na vas, hadam to bude uz len dobre

keva
22. máj 2008

ahojte...aká bola noc? u mňa zlá celú noc som nespala...nejako sa mi nedalo...strášne som sa potila a len som sledovala či to je medzi mojimi nohami pot alebo niečo iné...tieto posledné dni sú hrozné...

zuzka.sk
22. máj 2008

Akurat som dnes rano myslela na Anjelok, ze ktovie, ci uz ma malu na svete. No prave citam, ze nic, chuda ona uz 42 tt, to je desne. Ale nejako to dopadne, snad jej ju vyberu cisarom, ked nic nezaberie. Drzim vsetky prstiky.

Baby, inak vas obdivujem, ja nemam cas sem ani nakuknut, moja mala moc nechce spat, uz by mozno chcela aj kecat, mozno chce kukat TV, lebo neplace, ale je hore a sem tam zamrnci, ze akoze chce nieco naznacit asi. Celu noc som pri nej bdela, lebo na 30 min zaspala a zrazu bola hore a tak to slo dokola. Ach jo, neviem, ten system asi nebude tak easy nastartovat. Idem k Majovcatkam, Sandrika, vitaj doma a uz sa tam vsetky stretneme, Papa, pekny den vsetkym.

katmi
22. máj 2008

caute kocky.. co noveho? kto novy porodil?

anjelok ty este nic??

zuzkask my sme na tom podobne.. ja tiez nemam moc cas, tiez sme na tom tak,ako vy..

sandri ahoj.. tak ako? lukasko uz vpohode? ja som bola s malinkou vonku asi ked mala 6dni tusim.. ale to bolo krasne vonku a museli sme na ockovanie.. ale chodime von tak na hodinku skoro kazdy den.. aj vcera sme boli,aj ked nebolo celkom idealne pocasie.. ja si myslim, ze jej to neublizi.. vyvetrat sa musi..

ahoj verulka.. dakujem za vsetko zatial.. 🙂

a pozeram, ze je nova tema? majovcatka?? no vidim, ze riadne zaostavam.. idem nakuknut..

anjelok
22. máj 2008

Ahojte, my stale nic, dnes manzelku presunuli na porodnicu z gynekologie, chudatko je cela bolava tam dole z tolkych vysetreni, volal som snou, je rada ze na nu myslite, pozdravuje vas, ak budem vediet nieco nove dam vam vediet.....

katmi
22. máj 2008

anjelok drzime palce..

azurmanka
22. máj 2008

Anjelok drz sa,nech vsetko dopbre dopadne a stiskas uz svoju malu hviezdicku v naruci.....

azurmanka
22. máj 2008

Sandrika drobcek je nadherny,drzim palceky,aby si to vsetko dobre zvladala a drobcek bol v poriadku....

kats
22. máj 2008

Ahoj Juraj, pozdrav Lenku, drzime vsetky palce co mame nech sa vam to rozbehne a mala je v poriadku s vami 😀

zlatik
22. máj 2008

Caute kocky, ja som tu len na skok, len vam chcem povedat, ze u mna nic nove. Dnes ma ale opat boli ta lonova kost, ale zvlastne ze len na lavej strane, je to chvilami na nevydrzanie, boli ma to uz aj pri chodzi.
Dnes mi kadernicka spravila melir a ostrihala vlasy, tak som pripravena byt peknou mamickou.
Normalne premyslam, ci zajtra nezavolam doktorovi, lebo ta bolest zo spodu sa mi prestava pacit, neviem ci je to ok.
Moja segra sla dnes na vysetrenie do nemocky a zistili jej, ze sa otvara a ze jej ustupuje branka, ale je len v 36tt, tak musi lezat a brat nejake lieky, aby jej mala este pribrala. Tak nakoniec mozno budeme rodit spolu.
Kamoska co mala termin v den ako ja mi volala, ze vcera porodila. No fasa, mna predbehne pri takom tempe este aj moja segra.

dada432
22. máj 2008

Ahojte mam aktualne informacie?! Aviril ma synceka Adamka. Narodil sa dnes o 17,25 hod. v Nitre s mierami 3310g a 51cm. Obidvaja su v poriadku 🙂

anamor
autor
22. máj 2008

aviril blahozelame, tak zasa nas je o jednu menej. 😉

co sa tyka mna, doktor bol an operacke, tak mam prist v pondelok, sestricka ma vybavila bez cakania, dufam, ze do pondelka porodim, lebo uz ma z tohoto zdravotnictva trafi slak ☹ 😠

keva
22. máj 2008

ahojte...no super takže ďalšie bábetko....aviril gratuľujem...
som zvedavá ktorá bude ďalšia...

galanta
22. máj 2008

aviril gratulujeme...

azurmanka
22. máj 2008

Aviril blahozelame,vela zdravicka Vam obom.... 😵

livka299
22. máj 2008

Ahojte baby tak ja sa ozyvam este ako 2 v 1 😠 😠 😠 😠

Bola som na kontrole tak ma pozerali, krcok malinko zmeneny, ozvy vynikajuce, tak isto aj usg, opat mi pichli tu injekciu. Dalsiu kontrolu mam v sobotu...vraj nemaju dovod porod vyvolavat ked je vsetko ok...
Kontrakcie mam niekedy aj kazdych 10 minut, poriadne a po par hodinach prejdu

Ja asi budem rodit ako slonica v desiatom mesiaci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelok
22. máj 2008

Ahojte, tak dnes o 20:10 prisla na svet aj Natalka, po narodeni merala 51cm a vazila 3280g, Anjelok bol statocny cely dnik, od 8:00 lezala na porodnej sale a nakoniec sa lekari o 20:00 rozhodli pre cisarsky rez kedze sa nedialo vsetko tak ako by sa malo, Natalka mala este k tomu dvakrat omotany pupocnik okolo krku 😒

ale obidve baby su v poriadku, Anjelok mi volal asi o 22:30 ze uz aj papali troska 🙂

idem frisko hodit aspon jednu fotku do albumu

prestastny tata Juraj 🙂

verulka
22. máj 2008

ANjelok, tak to je supeeeeer. Gratulujem aj prestastnemu tatovi jurkovi 😵 no vidite, natalka mala rozum, preco nesla von- esteze sa nic nestalo...hlavne ze su uz pekne spolu a vsetko je ok
Avril aj teeb gratulujem k Adamkovi 😵

katmi
23. máj 2008

jeeejda anjelok velmi gratulujeme.. skore zotavenie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre