Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

klba
28. apr 2008

baby aj vam je tak dlho, tieto posledne tyzdne sa mi to neuveritelne vlecie, sice robotu si stale najdem ale uz by som chcela drzat drobca v naruci a to som myslela ze porodim pred terminom a nakoniec budem prenasat

zuzka.sk
28. apr 2008

Oj baby, som vas niektore zbezne precitala.
betatka - si hrdinka, ale zvladla si to
Verulka - Ty si mamina ako na beziacom pase to mas, maly je super velky, super cierne vlasky, ale to sa moze zmenit 🙂 hihi.
Vsetky babatka su krasne a uvidite zachvilku uz dalsie Cice pribudnu k tym playboyom 🙂
Idem uz koncne nieco robit, len sa flakam dnes. 🙂

aly
28. apr 2008

To mám v pláne aj ja, že pošlem chudatko manžela po podprdu. Zatial si budem musieť vystačiť s jednou. A tie silikónové klobúčiky tiež nejdem kupovať, ak budem potrebovať pošlem, lebo tam sú tieť nejaké 3 velkosti, tak aby som nekúpila nejakú zlú.
Môj mužíček je zlatý, vždy mi oddobrí čo som kúpila, ale zas musím povedať že kupujem omnoho menej ako Vy baby 😉

zlatik
28. apr 2008

Tak s tym zvacsenim som na tom obdobne. Manzel vravi, ze sa mi zvacsili, ale mne sa nezda, obvod sa sice zvacsil o 10cm, ale podla mna to je tym, ze som pribrala a mam sirsi chrbat.

Klba, ja tiez vacsinou objednavam z netu, kolotoc tiez ofrflal, ze by v zivote nedal za taku somarinu peniaze a teraz kazdy kto pride na navstevu ho obdivuje, tak vidim, ze sa uspokojil.
Pred dvoma tyzdnami som si vydrazila na mimiaukcii takeho plysoveho hrajuceho macka, hra nadhernu upokojujucu melodiu, povedal, ze to je ale somarina a vcera si to tak obzeral, ze som videla, ze sa mu to paci.
Muzi sa vobec nevyznaju do veci okolo potrieb pre babatka, ale tvaria sa, ze odchovali uz aspon zo tri deti, ze vedia co treba a co nie.
A najradsej mam argument - my ked sme boli mali, tak sme take nemali a sme tu!

pizzamati
28. apr 2008

Klba presne tak je to hruza teraz na konci, Všetko sa to vlečie. Už čakáme len kedy to na nas pride že hej? No ved čoskoro sa dočkáme a budeme aj my mať svojich drobčekov pri sebe. 😵

klba
28. apr 2008

u mna to zatial na porod nevyzera, minuly tyzden som bola otvorena na spetku prsta, krcek 1,5 cm a kontrolu mam v termin porodu 02.05 a zatial ziadne priznaky, len sa stale kontrolujem ci mi neklesa brusko, tvrdnutie mam minimalne a ked ma bolia nahodou krize a podbrusko alebo ma obcas pichne dole normalne sa z toho tesim, ze aspon nejake priznaky 😀

zlatik
28. apr 2008

Klba, ja mam tiez pocit, ze sa cas vlecie slimacim krokom. Je to aj tym, ze vsetko je uz upratane, vyzehlene, pobalene a zrazu nemam co robit a strasne uz tuzim po malickom, ale ved cakanie ruze prinasa - v nasom pripade babatko 🙂

Aly, ja som si tie klobuciky uz kupila. Su dve velkosti: S-pre mensie bradavky a L-pre ostatne.
Ja som si kupila S, ale aj tak su mi velke 😒

zlatik
28. apr 2008

Klba neboj, moja kamoska mi minule pisala, ze pride ku mne na kavu, termin mala az tyzden po. Vobec nic jej nebolo a este v ten vecer ked mi pisala jej odtiekla plodova voda a na druhy den na obed bol drobcek na svete. A pritom sa ani neotvarala ani nic.

Mne brusko netvrdne. Raz za 1-2 dni citim tlaky v podbrusku ako pred menzesom, podla vsetkeho su to ti poslickovia. Ale inak totalne nic. Krcok drzi, nic sa s nim nedeje.

nika2
28. apr 2008

ahojte kocky, tak 16.4. o 1:10 sa nam narodila Viktória. 🙂

zuzkazrzka
28. apr 2008

jej nika gratulujeme 🙂

lucka0122
28. apr 2008

nika gratulujem....

klba
28. apr 2008

aly, ja tie klobuciky mam a skoro ma porazilo ked som az doma zistila ze mi predali L-kovu velkost ale nevadi, snad budu drzat 😉
Zlatik, aj moj manzel vravi ze mam vacsie ale mne sa zda len trosku a zato obvod sa mi zvacsil a tiez si myslim ze je to tym chrbatom a tym pribratim 😅
A moj manzel je uz vycviceny, ja uz presne viem ako na neho a tyka sa to aju inych veci aj nabytku a podobne, vzdy viem ako ho spracovat, zo zaciatku hundre, aj monitor dychu mi ofrflal a potom je sladky ako med, este ma aj pochvali aka som sikovna

😀
Ja som bola stale v tom ze maly sa narodi na ockove narodeniny a menine (24.04 a 25.04) a nic ale ked sa tam drobcovi paci, necham ho nech pride ked on bude chciet.
Moj maly mal v 39 tt 2700 g, tak aspon trosku do porodu dorastie, i ked ja som tiez bola drobec, mala som 1800 g a manzel okolo 3000 g.

aly
28. apr 2008

Gratulujem Nika, hurá ďaľšia babulka na svete 🙂

aly
28. apr 2008

Klba Ty si mala 1800g? Si sa narodila predčasne?

anamor
autor
28. apr 2008

nika blahozelame, nejako sa vam malicka poponahlala, napis kolko vazila, merala, kde sa narodila, dam ta do tabulky 😉

klba
28. apr 2008

nika2 gratulujem k babatenku

zlatik
28. apr 2008

Nika, gratulujem k dievcatku. Ak mas cas napis nam aky bol porod a taaaak.

klba
28. apr 2008

no aly, ja som sa narodila v 8 mesiaci a to som este schudla na 1600 g a teraz som zdrava ako rybicka, ja som taky nezmar, mna maloco polozi a aj tehotenstvo mam aj podla dr ukazkove, ziadne problemy, proste nic, moje babo je ku mne veeelmi dobrucke.
Zlatik a vidim ze aj ty mas podobnu "diagnozu" 😉 , ja tiez vela veci drazim na mma, uz ma drahy zacina krotit, mam uz dva baldachyny, dva kolotoce a pod...
Aj dnes okolo 16:30 idem na postu, mam tam tri baliky z mma a este na styri cakam 😀
Uz mam aj oznam na mmb ze ked sa neozvem som v porodnici, ze vsetky pripadne resty po prichode dorovnam. 😀

zlatik
28. apr 2008

Klba, ale uznaj, ze mnoho krat clovek kupi na mmb veci fakt neskutocne vyhodne. Mna to bavi cez net nakupovat, je to take inaksie ako v beznom obchode.

katmi
28. apr 2008

caute baby.. tak ja som spat od detskej.. super lekarka.. pekne mi povedala co a ako.. popytala som sa, co som chcela.. velmi zlata lekarka.. tak som spokojna zatial..

nika gratulujem k malickej.. kolko vazila,ked sa narodila? sa skor tusim ako si mala termin,ze?

aly vobec nezalezi od velkosti prs, ci a kolko budes mat mliecka.. neboj nic.. este aby si nemala mlieka tolko,ze budes - prepac za vyraz 😅 - ako dojka.. 😉

anamor
autor
28. apr 2008

aj mna to inak bavi nakupovat cez net kočky 😉 ale uz nezavislacim... uz som davno nic nekupila

katmi
28. apr 2008

zlatik vobec nic si z toho nerob..mne tiez muz dobre lezie na nervy s takymi pripomienkami a recami, ze naco som to kupovala.. napr.aj kolisku s baldachynom.. frflal tolko, ze sme sa pohadali skoro, ale samozrejme,ked som si to priniesla domov a dala na kolisku,tak pri nej sedel hodinu a obdivoval,ake to je pekne.. no co ti poviem.. radsej keby drzali usta.. ale potom nepovie ani jeden prepac alebo co.. sa tvaria jak.. no skoda reci radsej..

klba
28. apr 2008

zlatik ja som kupila perfektne veci cez mmb a mma takze uplne suhlasim a este k tomu aj to potesenie ked nieco vydrazis, je to super pocit a ceny su oproti obchodu velmi lakave.
No babulky mrzi ma to ale musim ist, volal drahy uz ma caka pod domom, ideme na postu a mame stretko s kamoskou, rada som s vami pokecala a okolo 18-19 hod sem este zabludim, zatial pa - pa.

katmi
28. apr 2008

anamor ja som tiez uz davno nic nekupila.. a ani nebudem.. uz mame toho dost vselicoho.. a vela som dostala od kamosky..

anamor
autor
28. apr 2008

katmi ja tiez tak nejak. Co zaujimave si sa dozvedela od tej detskej lekarky?

zlatik
28. apr 2008

Ja uz nekupim malemu na oblecenie totalne nic, teta z usa mi volala, ze pre mna a segru poslala balik oblecenia pre nase babatka a ze sesternica nakupila dalsi kopec veci, ze ide posielat druhy balik. Boze, ja sa tak tesim, ona stale posle take krasne vecicky, ze sa neviem dva dni vynadivat.

anamor
autor
28. apr 2008

zlatik a sestra co caka?

zlatik
28. apr 2008

Sestra caka dievcatko - Klarku 🙂

anamor
autor
28. apr 2008

no teda, pekne ste si topodelili 😉

zlatik
28. apr 2008

Ona caka 20.juna, takze este je mozne aj to, ze sa stretneme v porodnici. Kazdy co nas pozna nechape, ako nam to super vyslo, ze sme naraz tehotne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre