Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

vs3
25. apr 2008

ahoj sammy dobru noc 🙂

vs3
25. apr 2008

inak aj ja sa nudim, manzelik ma opustil isiel s chalanmi po dlhej dobe von no na dlho snad nie rano ma povinnosti a v telke ako vzdy nic nedavaju 😠

anjelok
25. apr 2008

vs, takto ta v piatok opustil? no moj bude zajtra doobeda ako vzdy vyspavat, ale ja ho zobudim, lebo budeme robit fasirky na obed 🙂 .. a to je jedlo, ktore varime spolu, my to tak mame rozdelene, su jedla, ktore vari on, potom ktore varim ja a jedla, ktore varime spolu 😀
a dufam, ze uz bude krasne pocasie, aby sme mohli niekam vypadnut, lebo doma ma to fakt nebavi ani po obchodnych centrach behat..uz tak nevladzem

vs3
25. apr 2008

aj ja dufam, ze zajtra uz bude konecne pekne 😵
o je zlate, mne tiez niekedy pomaha v kuchyni a ma to nieco do seba co povies? ale sme sa vedeli vydat , ze? 😵

anjelok
25. apr 2008

vs no sak jasne, ja by som nezniesla muza, co ma ruky lave..o mna sa treba starat 😀, bolo obdobie, kedy varil skoro len on, pretoze ja som bola do vecera v praci, ale teraz ked som doma, tak si varim v podstate ja, len cez vikendy sem tam spolu
a v upratovani ma na starosti podlahy..povysavat a umyt ..ostatne robim ja 😉

vs3
25. apr 2008

pekne si si to aj ty zariadila 😉 😀 😀
delba prace musi byt 🙂

anjelok
25. apr 2008

vs, tak vies, my byvame v byte, tu nema nic ine na robote..

anjelok
25. apr 2008

este som pozerala, ci lucka nahodou nedala do albumu sandrikinho lukaska, ale nic, skoda..idem si uz lahnut, tak dobru noc

vs3
25. apr 2008

ale ved dobre treba si to pekne podelit, by sa potom unudil 😀 ale uz bude malicka to sa nebudete takto nudit jeeeeeeeej to bude krasa 😵 😵
uplne sa nam zmenia zivoty

pizzamati
25. apr 2008

Ahojte nehnevajte sa že vztupujem do vašej debaty ale chcem sa spýtať či nejde žiadna z vás rodiť do Ružinova.

vs3
25. apr 2008

aj ty uz ides no skoda, pekne sny prajem
papa vyspi sa na ten zajtrajsi krasny dnik 😅

anjelok
25. apr 2008

vs ano zmenia, este si musime vychutnat posledne chvile kludu 😉

pizzamati, ja nie, ja na antolsku..tu co viem, mozno len jedna ide rodit do ruzinova, ale uz neviem presne ktora 😅

vs3
25. apr 2008

ja si to vychutnavam 😵
pizzamati ja ti tiez neporadim ☹

anamor
autor
25. apr 2008

ahojme, nespime este. Anjelok mne mozes hodit do ip ohladne darcovstva pupocnikovej, vdaka.

vs3
25. apr 2008

anamor a ty co este tiez nespis?

anamor
autor
25. apr 2008

pizzamati neviem ci nahodou janca704 nejde do ruzinova....

fabiana
25. apr 2008

Ahojky!
No človek tu nie je 1,5 dňa a vy máte novú témičku...
Pribudli aj nové maminky s detičkami? Len som zahliadla na 1. strane, že Sandrika má Lukynka? Ak áno, srdečnej blahoželáme!!!
U nás všetko po starom, malý síce tlačí, ale zatiaľ nie je v pôrodných cestách a ani sa neotváram, tak dúfam, že to tak zostane ešte aspoň 2 týždne.

anamor
autor
25. apr 2008

vs uz sa chystam spinkat aj ja, som trosku pozerala telku a uz asi idem buvat, ty nic?
fabi aj moni uz porodila vcera, takze sa to zasa pohlo dopredu 😉

vs3
25. apr 2008

anamor aj ja uz si pojdem lahnut malicky sa ejako natahuje au az ma to boli tak sa pojdem snazit zaspat este som takuto divnu bolest necitila akoby sa naraz natahoval cel brusko mam napnute ☹

pizzamati
25. apr 2008

Vám sa tiež nechce spať? alebo aj chce a nedá sa Vám ako mne? Všetko ma tlači neviem si níjsať polohu. No hruza. 😢
No veru ste ma nepotešiôi, že žiadna nejde do Ružinova skoro vštki idete na Antolsku či na Kramare. No škoda. 😢

fabiana
25. apr 2008

Moni, veľká gratulácia aj vám! 🙂
Tuším idete buvať, tak pôjdem aj ja, aj tak je malý strašne nekľudný, naťahuje sa, vrtí, vydúva, au au... Dobrú nôcku, zajtra dočítam zameškané...

vs3
25. apr 2008

mne by sa uz aj chcelo ale tazko sa mi zaspava samej ☹

anamor
autor
25. apr 2008

vs mne to presne v tomto obdobi zacalo, posledny tyzden.... co by sedelo nam skoro na dni 😉
pizzamati janca704 ide tusim do ruzinova.... pisala som vyssie

vs3
25. apr 2008

ale strasne to boli tusim ma nozky az pod rebrami ☹ ☹

anamor
autor
25. apr 2008

vs tiez si sama?

vs3
25. apr 2008

tiez aj ty?

anamor
autor
25. apr 2008

ano aj ja, dnes ma tiez kope o sto-sest

vs3
25. apr 2008

a manzelik pracuje alebo sa zabava ako ten moj? moj malicky uz tusim prestal 😝

anamor
autor
25. apr 2008

moj pracuje 😉 uz ma dnes zoparkrat kontroloval telefonicky, ci nerodime 😀

vs3
25. apr 2008

pekne od neho, ale my chceme az majove babatka ze ano?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre